Drž se blízko

(seriál)
  • Velká Británie Stay Close
Trailer
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, 2021, 6 h 15 min (Minutáž: 39–53 min)

Epizody(8)

Carlton Flynn zmizí přesně 17 let potom, co se ztratil Stewart Green, a mezi lidmi, kteří jsou s oběma muži nějak spojení, to spustí řetězovou reakci. (Netflix)

Trailer

sofiapetra

Kdybych dala na recenze, vůbec bych do toho nešla a to byla škoda. Nelogicnosti tam sice jsou, ale to je jedno. Je to natolik zajímavě a napínave poskládané dohromady, že mě bavilo na to koukat - a vzkaz pro chytrolíny - vraha rozhodně na začátku neuhadnete. Pravda, vrzli tam jeden bizar pár psychopatu, kteří jsou jak z úplně jiného filmu i žanru, až si trochu tukate na čelo; ale když to začnete brát jako oživení a nee jako úplnou pakárnu😀, dá se na to přistoupit. ()

Vyhy

Až na psycho pár, který byl na můj vkus až moc přepálený v jistých okamžicích, to bylo napínavé, zajímavé a krásně zamotané. V předposlední epizodě už jde rozpoznat, kdo je vrah, jelikož moc potencionálních logicky odvozených kandidátů tam nezůstane, ale do té doby jsem vážně netušil. Což se mi líbí. Navíc, skvělé a podmanivé intro. ()

BoredSeal

Ucházející detektivka se zajímavými postavami a koncem, který se mi fakt líbil, což se mi u autora (nečtené) předlohy stalo opakovaně. U některých vedlejších postav mi přišlo líto, že nemají víc prostoru nebo je hraje slabší herec (fotograf). Jediný fatální průser seriálu je extravagantní pár sociopatů, kteří do seriózní detektivky prostě nepatří a trpěl jsem, kdykoliv se objevili na obrazovce, totálně mimo. ()

Marykus

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trošku natažené, ale za to kvalitně zpracované. Námět, podle mě, prostě nebyl nic moc - nic nového ani revolučního. Zachránil to až pak dobře napsaný scénář a produkce obecně. Herci nijak filmu neuškodili, ale ani to nijak nadprůměrně neposunuli aby se toto za mě dostalo na 4*. Ovšem, kdyby toto byl trošku delší film, pocity a následné hodnocení diváka by asi byly jinačí. Dalo by se to podle mě nacpat do 150 minut a v tom případě by napětí připomínalo Gone Girl, ale nějak moc se to prostě roztáhlo. Člověk by Stay Close rád sloupl jako jedno sousto, jenže málokdo si najde čas celý den. A to za mě nebylo dobře. Místama jsem se nudil víc, než bych chtěl. ()

M.i.k.e

sice sem od Cobena stále ještě nic nečetl,ale to nic nemění na tom,že mě tyhle seriálová zpracování jeho knih pořád baví.Stay Close je sice po Safe,Stranger a Inncoente nejslabší a nejvíc hapruje po logické stránce,ale i tak pořád funguje jako nadprůměrná jednohubka.Trochu škoda těch pár podivných momentů,které úplně nedávají smysl,nicméně v rámci dramatizace a potřebě nějakých těch zvratů s nimi nemám zas až takový problém...70% ()