Série(2) / Epizody(20)

Seriál odhaluje tajemství děsivého města, které uvězní každého, kdo do něj vstoupí. Zoufalí obyvatelé se snaží vést alespoň zdánlivě normální život, zatímco hledají cestu ven. Musí však čelit hrozbám okolního lesa včetně hrůzostrašných nestvůr, které se vynořují po západu slunce. (HBO Max)

Recenze uživatele sochoking k tomuto seriálu (5)

Cesta ven (2022)

Vidím to na takých 6 až 10 sezon. Nie, že by som sa sťažoval, mne sa to naopak lúbi. ale čoho je veľa, toho môže byť až príliš. Uvidíme...  80%  ()

Série 2 (2023) (S02)

Druhá sezona mi vyšla po jednotlivom hodnotení každej epizody na tri hviezdičky a presne taký celkový pocit aj mám. Nikde žiaden posun až do finále, kde to poslednou časťou parádne vygradovalo. Takže, ked som na konci jednotky tvrdil, že to vidím na dalších šesť až desať sezon, po dnešku to vypadá len na jedinú, poslednú, tretiu, sezonu a len s jednou epizodou. Tabitha sa zoberie k stromu, zostane rotovať v kľučke, zoberie všetkých k veži a tam pekne spolu poskáču a je to. Viac netreba. ()

Strangers in a Strange Land (2023) (S02E01)

Uškriekaný rozstrel druhej sezony u mňa na hodnotení nepridáva. Autobus s nehercami veští dalších dvadsať sezon, ako som vytušil už na konci jednotky. Vedúca zájazdu by si zaslúžila jednu pecku do držky! Mladý tlstý černoch nie a nie sa vymáčknuť k odpovedi. Kurwa, zabíjal by som! Ale dejovo OK. ()

The Kindness of Strangers (2023) (S02E02)

Druhá epizóda vymakanejšia od prvej i napriek idiotskému chovaniu sa postáv. V jednotke pila krv vedúca zájazdu, tu pre zmenu Julie a Fatima + zavalený kokotko v sutinách domu. Šikmoočko zase neuveriteľne otravný s čajom. To slovo tu zaznelo snád' tisíc krát dnes! ()

Pas de Deux (2023) (S02E06)

Fatima je jedna z najneschopnejších herečiek zo všetkých tých štatistov, hercov - nehercov a tých, ktorí sa nejakým spôsobom "prichomejtli" pred kameru v tomto seriáli. Zatiaľ ma kurevsky sere najviac , odkedy sa zjavila na obrazovke. A tie dialogy si snád píše sama! ()