Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (91)

dzules 

všechny recenze uživatele

jako první díly dobrý..hodně i to připomínalo Dívku ve vlaku..čekala jsem od toho temnou detektivku a dostala jsem ji, avšak s koncem hodným Cimrmana. SPOILER! Jako scéna, kdy v běhne Kristen do domu naproti, kde najde mrtvého údržbáře a prohlásí, Ty nejsi, vrah, tak kde tedy? a jde "hledat" vraha dál, kdy najde další mrtvolu až konečně její zrak spočine na kombinaci Chuckyho a holčičky z Kruhu - je scénáristický majstrštik..ve chvíli, kdy zjistíte, kdo je vrah se vám v hlavě vyrojí 1001 důvodů, proč je to naprostý nesmysl. Naznačovanou druhou sérii rozhodně vynechám... ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[65%] Žena v domě přes ulici od dívky v okně. Sakra, to je ale název. Nevím proč, ale stále jsem si myslel, že je to související záležitost s filmem Žena v okně. Ale nemá to s tím nic společného, jen ten název je asi takový zavádějící. Nyní k věci. Máme tu 8 epizod a to poměrně krátkých (tak cca 22-29min), takže jsem to s přestávky zkoukl během jednoho dne. Od začátku mě to bavilo. Tyhle typy témat mám rád. Co se týče žánru, tak je tu napsáno i komedie. To jsem ze začátku moc nechápal, ale poté se tu objevilo pár nadlehčených, ujetých scén, asi tak od 5 dílu. Kristen Bell to zahrála skvěle. I to fungovalo po té stránce, kdy jsem si stále říkal, co se doopravdy stalo. V poslední epizodě (které jsem dal odpad) přijde pointa. No byl jsem skoro nadšen, do poslední chvíle bylo spoustu zvratů, ale to jak to vyústilo, kdo byl nakonec vrah, to jsem vyprskl smíchy a dlouho jsem nemohl přestat. Takže jsou jen dvě možnosti jak hodnotit poslední díl. Bud odpad nebo 5*. Já zvolil odpad. Ne, že bych byl nějak iritován, naštván a tak, ale tohle prostě nešlo. xD Byla to už taková parodie na kombinaci filmů Vřískot či Chucky. No a posledních pár minut téhle epizody nám dává tento seriálový počin velký otazník a to mě už nasralo. Takže jak to ještě shrnout? Působí to na první pohled jako něco podobného z filmů Žena v okně, Dívka ve vlaku apod..; je to takové nadlehčené, hlavní hrdinkou ujeté, sem tam napínavé, tempem svižné, solidní postavy ale jen ten strašný závěr to má. Neříkám, že jsem se nezasmál, ale za mě ubohé rozuzlení, což je škoda. ()

Reklama

Dominik 261 

všechny recenze uživatele

Veľmi dobre urobená mysteriózna dráma. Krátka napínavá jednohubka, ktorú som dal na jeden záťah. (Môže obsahovať nepriame spoilery!) Príbeh je riadne zamotaný, každú chvíľu to vyzerá, že už bude dobre, len aby mohlo byť ešte horšie. Super atmosféra, fajn soundtrack a pekne spracované. Herecké obsadenie bolo tiež dobré. Prvé tri epizódy sa príbeh rozbieha, aby v ostatných išiel naplno. Žiadne hluché miesta, stále sa niečo deje a ten nečakaný záver, super! Veľmi milé prekvapenie na úvod roku 2022. Dá sa očakávať druhá séria. 5*. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

upřímně netuším co si o téhle sérii (s nejobskurnějším název za poslední roky) mám myslet.Na jednu stranu totiž působí smrtelně vážně,aby následně přišla s něčím tak bizarním až z toho přechází zrak (mimo jiné třeba smrt dcery hlavní hrdinky).Ve finále se tak přikláním spíš k tomu,že jde o nepřiznanou parodii všech těch žen a dívek v oknech,vlacích atd a pokud to budu brát takhle,pak to celé vlastně nebylo zas tak špatné.Ona i finální pointa tomu dost nahrává a to i navzdory faktu,že je odhadnutelná už zhruba od poloviny (jen se jeví tak nepravděpodobně,že kdokoliv kdo tuhle sérii bude brát vážně tu myšlenku rychle zapudí)...60% ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Tady tvůrci pozdě pochopili ( nebo ne?!) co vlastně chtějí natočit. Na černou komedii je to málo černé, na parodii hodně umírněné, na krimi příliš fantaskní a na drama je to nesmyslné. Nicméně Kristen Bell to hrála úžasně, bylo tam pár opravdu černosuchých hlášek a scén, kdy jsem se pobavila a zasmála. Obzvláště v posledním díle, velká škoda, že to autoři nepostavili takto od prvopočátku, protože do 5. dílu jsem netušila co mám vlastně čekat. Za mě 70%    P.S. Super konec by byl, kdyby to všechno udělal Scott... ()

Galerie (91)

Zajímavosti (3)

  • Predstaviteľka Anny (Kristen Bell) pije v skutočnosti z vínového pohára ibištekový čaj. (Mandragor)

Reklama

Reklama