Reklama

Reklama

Žena v domě přes ulici od dívky v okně

(seriál)
  • USA The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
Trailer 2

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (82)

mzss1 

všechny recenze uživatele

[65%] Žena v domě přes ulici od dívky v okně. Sakra, to je ale název. Nevím proč, ale stále jsem si myslel, že je to související záležitost s filmem Žena v okně. Ale nemá to s tím nic společného, jen ten název je asi takový zavádějící. Nyní k věci. Máme tu 8 epizod a to poměrně krátkých (tak cca 22-29min), takže jsem to s přestávky zkoukl během jednoho dne. Od začátku mě to bavilo. Tyhle typy témat mám rád. Co se týče žánru, tak je tu napsáno i komedie. To jsem ze začátku moc nechápal, ale poté se tu objevilo pár nadlehčených, ujetých scén, asi tak od 5 dílu. Kristen Bell to zahrála skvěle. I to fungovalo po té stránce, kdy jsem si stále říkal, co se doopravdy stalo. V poslední epizodě (které jsem dal odpad) přijde pointa. No byl jsem skoro nadšen, do poslední chvíle bylo spoustu zvratů, ale to jak to vyústilo, kdo byl nakonec vrah, to jsem vyprskl smíchy a dlouho jsem nemohl přestat. Takže jsou jen dvě možnosti jak hodnotit poslední díl. Bud odpad nebo 5*. Já zvolil odpad. Ne, že bych byl nějak iritován, naštván a tak, ale tohle prostě nešlo. xD Byla to už taková parodie na kombinaci filmů Vřískot či Chucky. No a posledních pár minut téhle epizody nám dává tento seriálový počin velký otazník a to mě už nasralo. Takže jak to ještě shrnout? Působí to na první pohled jako něco podobného z filmů Žena v okně, Dívka ve vlaku apod..; je to takové nadlehčené, hlavní hrdinkou ujeté, sem tam napínavé, tempem svižné, solidní postavy ale jen ten strašný závěr to má. Neříkám, že jsem se nezasmál, ale za mě ubohé rozuzlení, což je škoda. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

I když mi velmi záhy došlo, že žádnou linku nemůžu brát vážně a že se detektivnímu subžánru vzdává pocta stejnou měrou, jakou je zároveň parodován, nestačilo to. Nepomůže ani uvěřitelný přerod Kristen Bell do vyhořelé paní z předměstí nebo dumání nad počtem použitých pekáčů. Právě ony nenápadné kopance do klišé podobných děl jsou natolik na hlavu postavené, že mi při nich zbytek děje byl úplně jedno - a naopak je jich příliš málo fungujících na to, abych se dokázal upřímně zasmát. Tvůrci si navíc dle rozhovorů náramně užili psaní i natáčení finále, které mi ale přijde za hranou takovým podivným, definitivně nevtipným způsobem. Přesto je tahle Žena, která si nalila příliš mnoho vína, aby ho pak mohla rozlévat po celém bytě chvályhodným počinem, jen se při něm cílilo na příliš mnoho terčů najednou. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Taký štandardný thriller s vopred nalinajkovanou dejovou schémou - ženská, ktorej nikto neverí, s osobnými problémami, milý chlap nablízku so vzťahom ako na hojdačke, roztomilé dievčatko na okolí.... Snažilo sa to prísť so šokujúcim rozuzlením, no na mňa to akosi nezaúčinkovalo. Slabší priemer. 55/100 ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

upřímně netuším co si o téhle sérii (s nejobskurnějším název za poslední roky) mám myslet.Na jednu stranu totiž působí smrtelně vážně,aby následně přišla s něčím tak bizarním až z toho přechází zrak (mimo jiné třeba smrt dcery hlavní hrdinky).Ve finále se tak přikláním spíš k tomu,že jde o nepřiznanou parodii všech těch žen a dívek v oknech,vlacích atd a pokud to budu brát takhle,pak to celé vlastně nebylo zas tak špatné.Ona i finální pointa tomu dost nahrává a to i navzdory faktu,že je odhadnutelná už zhruba od poloviny (jen se jeví tak nepravděpodobně,že kdokoliv kdo tuhle sérii bude brát vážně tu myšlenku rychle zapudí)...60% ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná krávovina, a to jsem ještě slušná. Mocně jsem přetáčela, abych se dokopala do finále. Ale vážně bych se bez něj obešla. Hlavní dvojice - herci z Dobrého místa, občas hráli úplně stejně, ale ani to mě neťuklo (což mělo, protože bych teď nebyla tak naštvaná), že je to celé jenom parodie. Smutné, když si toho člověk všimne až v posledním díle. Možná bych treti hvězdu dala za mocnou propagaci červeného vína, to bych ho ovšem musela mít ráda. ()

Galerie (91)

Zajímavosti (3)

  • Predstaviteľka Anny (Kristen Bell) pije v skutočnosti z vínového pohára ibištekový čaj. (Mandragor)

Reklama

Reklama