Na smrtelné posteli přinutí matka svého syna, aby jí slíbil, že se nikdy neožení, což v něm zanechá mentální blok ve vztahu k závazkům vůči jeho přítelkyni. Nakonec se rozhodnou vzít se v Las Vegas, avšak mocný gambler se postará o to, aby muž prohrál 65 tisíc dolarů v pokeru. Nabídne mu, aby dluh splatil víkendem s jeho přítelkyní. Najednou se muž stává chorobně žárlivým a sleduje svoji snoubenku a jejího bohatého společníka, avšak upadá do léček, jak se jej gambler snaží zbavit. (TV Prima)

Bilky

Komedia+Thriller??? Ako? Kde? No tu urcite ani nahodou! Mozno romantika s prvkami akcie ale urcite nie vtipna! Este k tomu toporne herectvo hlavnyx hrdinov a sablonovity scenar tahaju tuto nudu este nizsie. Jediny slusny vykon podava James CAAN a telo S.J.PARKER ;) Podobny namet aj ked trosku z inej strany ponuka aj NESLUSNY NAVRH a aj ked o hviezdicku vyssie tiez ziadna slava ale kopec nudy... ()

George.Camel

Tohle měla být komedie? Cage mi tam neseděl, Jessica Parker neumí hrát ... Jednou vidět stačilo a hvězdičky jsou za létající Elvisy. ()

Yambo

Na konkurečních televizích běžela ordinace v růžovém čemsi nebo trapnoty a něco jsem potřeboval mít puštěný u vaření. Tak z tohohle pohledu to naprosto vyhovovalo. A to i přesto že se sešli dva herci které nemám rád. No jednu hvězdu přidám za Jamese Caana a lehce komediální mafiánskej nádech jeho poskoků ve stylu Přeber si to. ()

shinlove

To byla ale blbost! Jak mohl vůbec Cage takhle začínat :( tohle je prostě strašná slátanina a ukradený scénář Neslušného návrhu..to je strašná hovadina, kterou bych už nikdy nechtěl vidět znovu. Nicky, takhle tedy ne! 1* ()

lele

já se teda pobavila slušně (možná to bylo únavou a nulovým očekáváním), i když jsem neviděla začátek a dodnes nechápu, proč si ten Tommy chtěl Betsy tak strašně moc vzít. Ale jak zahučel do té díry, to jsem se málem počůrala :D ()

cachanell

Obyčejná skororomantická komedie. Na jednu ženu dva muži - jeden bohatý a jeden trochu trouba. Ovšem vidět Nicolase Cage v elvisovském ohozu - pěkné :-)) Komedie vhodná tak opravdu na sobotní odpoledne, když venku silně fouká vítr. ()

Lucie505

Tak tohle mě docela bavilo! Nápadité, sympatické, a James Caan nebyl ani oplzlý, ani nehezký, ale vážně celkem okouzlující! A Nicolas Cage mě přesvědčil, že se se svým zjevem hodí snad do kterékoli role. Ať už má být něžným milovníkem, ztroskotaným pokrovým hráčem, nebo obchodníkem se smrtí. ()

Rattlanake

Jedna hvězdička za Nicolase Cage, jinak špatná komedie s velmi nesympatickou S.J. Parker, která vypadá a hraje jak postižený číňaň ztracen v Malajsii. ()

andy60

Film, který trpí nedostatkem humorných scén (i když pár se jich tam našlo), a příšerným zvukem. Tohle fakt nedoporučuji majitelům kvalitního domácího kina, protože to zní jako z tranzistoráku. Celkově je to nenáročná oddychovka, která sice nenudí, ale rozhodně nenadchne. ()

mdf

Koukal jsem na to jenom kvůli Jessice,která tady byla fakt sexy kost, jinak hodně průměrná komedie. ()