Na smrtelné posteli přinutí matka svého syna, aby jí slíbil, že se nikdy neožení, což v něm zanechá mentální blok ve vztahu k závazkům vůči jeho přítelkyni. Nakonec se rozhodnou vzít se v Las Vegas, avšak mocný gambler se postará o to, aby muž prohrál 65 tisíc dolarů v pokeru. Nabídne mu, aby dluh splatil víkendem s jeho přítelkyní. Najednou se muž stává chorobně žárlivým a sleduje svoji snoubenku a jejího bohatého společníka, avšak upadá do léček, jak se jej gambler snaží zbavit. (TV Prima)

Chrustyn

"Neslušný návrh" pro celou rodinu. I tak by se možná dala charakterizovat tahle podprůměrná romantická komedie o "zapůjčení" partnerky. ()

Nancy

Průměrná romantická komedie. Slabší tři hvězdičky. Skvělý Nicholas Cage je asi jedniným nadprůměrným téhle komedie. ()

BoPo

Večerná prepínačka kanálov a zrazu Cage ešte s vlasmi? Sarah Jessica Parker bez hejna slepic okolo seba? James Caan bez Misery? Na zaspávačku nenáročná komédia, ktorá splní účel, ale za denného svetla a čulého stavu stráca väčšinu plusových bodov. ()

moviesfan

Tohle se moc nepovedlo. Z větší části převažuje nuda. Téměř žádný humor se mi neukázal a měl jsem co dělat, abych film dokoukal. Hodnocení: 40% ()

svik

No jak sem na to tak koukal tak bych to udělal taky za ty prachy možná bych chtěl , ale něco navíc jen kdyby to šlo když prodat manželku tak pořádně. Néé to byl vtip fakt nevím co bych dělal možností je spousta. Teď k filmu celkem romantické až nudné ale né zase přecitlivělé téma lásky . a samozdřejmně Happyend. ()

DEXTER099

Oddechová komedie kde , ale spíš sledujeme herce na jejich soukromé dovolené kde se mezi hraním v kasínu odběhli plac.60% a tři hvězdy. ()

blackrain

Bohatě strávené líbanky se zamilovanému Nicolasi Cageovi trochu zvrtly v něco neočekávaného. Město hazardu lehko svádí na zcestí. Vidina rychlého zisku je velmi lákavá, ale ještě je tu nenáviděná prohra. Prohrát můžete cokoliv, nejen horentní sumu peněz, třeba i osobu, kterou milujete. Peníze se dají vždycky nějak oželet, ale s milovanou osobou už je to mnohem horší. Pak si uvědomíte, co opravdu můžete ztratit. ()

harfuska

Príjemná havajská romantika na spôsob Neslušného návrhu. Jesica, ešte ako fešanda, vniesla do filmu trochu tej precukrovanosti. Nicolas zase ukázal svoju komickú stránku a v kostýme Elvisa bol vskutku neodolateľný. Výborne im to spolu fungovalo a dobre sa na to dívalo. ()

MartinNDL

Již v okamžiku, kdy jsem si četl stručný obsah filmu, jsem věděl, že to bude průser. Zápletka je jako vyšitá pro jednu třicetiminutovou epizodu pokleslýho sitkomovýho seriálu z osmdesátých let. Ani náhodou na tom nemůžete postavit celovečerák. Ani Nicolas Cage to nemohl utáhnout, zvláště pak, když není na plátně o nic dýl než jen průměrný Caan. Natahovaná nuda, zcela neoriginální rádoby situační humor. Trapně vykonstruovaný. Jestli to teď označím za oddechovku pro volný večer v rámci velmi improvizované a protahované předehry s Vaší přítelkyní, tak je to až až. Možná Vás to přímo nenasere, možná Vás to neurazí, ale rozhodně z toho nebudete odvaření nebo snad nadšení. Nebýt vynikajícího Cage (jako vždy), tak bych byl zlejší, takhle hodnotím "jen" jako silně podprůměrný. ()

Martin741

Bieda, ktora nie je prilis vtipna, ale snazi sa. Nezasmial som sa prakticky vobec, a ludia typu Sarah Jessica Parker mi lezu na nervy. 25 % ()

danecek24

50. Zlatý Glóbus za rok 1992 - nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Nicolas Cage ()

Juto

Tento paradoxne moderný kúsok nostalgie, nádherne napísaný a režírovaný Bergmanom, energicky oživuje smútiacu „zvláštnu" komédiu. 6/10 ()

otík

Hodně prostá romantická komedie svým námětem podobná Neslušnému návrhu, jen držena na komediální rovině. Dva snoubenci odjedou do Las Vegas, kde se chtějí konečně nechat oddat, ovšem po prohře mnoha tisíc dolarů v pokeru musí snoubenka strávit víkend s na pohled příjemným, ovšem ve své podstatě velmi vypočítavým výhercem, známým hráčem a velkým boháčem. Následuje první zakoukání a naopak boj snoubence o snoubenku. Cage i Parker jsou zcela ve stínu žoviálního herectví Caana, který si zahrál něco jako mafiánce, jen hodnějšího a slušnějšího. Pobaví, ale ničím nenadchne. ()

vesper001

Tupoun Cage byl už v mládí nesnesitelný. Role hrdinů se zanedbatelnými mentálními schopnostmi jsou mu šité na míru a tady znovu aspiruje na malinovou nominaci. Kvůli mladé Carrie se na Líbánky dá při žehlení koukat. Když ovšem ovládnete touhu zakrýt obrazovku, kdykoli se na ní objeví Cage v říji, horkou žehličkou. ()

eye candy

Pokrovou session ve které prohrajete svoji drahou polovičku asi nelze považovat za dvakrát úspěšnou, navíc jde o dost nestrategický tah snažíte-li se její rodiče přesvědčit o tom že nejste gambler. Kejdžovi typově víc sedí role zbědovaného alkoholika, co si budem povídat, v romantických vodách to rozhodně není taková štika jako třeba Hugh Grant, naštěstí v případě Honeymoon in Vegas jde spíš o komedii než romantiku. Největší porci komických momentů obstarává James Caan, kterému by to člověk za tu urputnou snahu nakonec skoro i přál. ()