Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

david666

Sympatická komedie se sympatickou dvojicí. Nevím jak ostatní ale já se za celou dobu nepodíval na hodinky, kdy že film končí, což se u mě u většiny komedií stává. Hlavně konce bývají nastavované a klišovité. Tady ale od začátku do konce vtipné hlášky Perryho a neodolatelná krása Elizabeth. K tomu tady hraje kultovní postava z EVIL DEAD - Bruce Campbell a dále jedna z prvních rolí mé oblíbené Amy Adams. Takže díky tomu u mě nadprůměr. ()

Joppo88

Milá, vtipná komédia s lásky plnou zápletkou... Toto mi tak silne pripomenulo Priateľov a najmä skvelé hlášky Chandlera, ktorý si vo "Službe Sáre" zahral doručovateľa s poriadnou dávkou humoru - hlášky, akoby z bytu s Joeym. Navyše po boku sexi E. Hurley, ktorej by určite rád slúžil každý chlap... Hmmm dalo sa to pozerať :-) ()

sssssycak

Chandler Bing si odskočil zahrát doručovatele soudních obsílek. Nechal se však za milion zblbnout jednou paničkou, které se nelíbilo, že se s ní chce manžílek rozvést. Nebylo to vtipné, už vůbec ne zábavné. Spíš by mě zajímalo, co na to Monika Gellerová, až se dozví, co to vlastně Chandler dělá za vedlejšák. :) ()

pepa3rd

Metthewa Perryho jsem si sice jako tvrďáka nedovedl představit, ale kupodivu mu tahle role docela sedla a zhostil se ji s potřebnou dávkou odlehčení, tak abychom mu ji věřili. Škoda, že v počátku vcelku dobře rozjetá komedie někde v půlce pomalu začne ztrácet, aby v závěru upadla do všednosti a vymetla z kouta všechny myslitelné klišé. 60 % ()

diabolique

Nenarocna komedia s M.Perrym, ktora urcite pobavi a neurazi. Pribeh nema zmysel rozoberat,...uz v polovici filmu(alebo v prvej stvrthodine?) ho odhadnete, ale preco nie?,...sem tam celkom vtipne hlasky, Elizabeth je sexy v comkolvek(trochu mi to pripominalo jej prezliekanie v Bedazzled), Perry je stale rovnaky(Chandler) no a Bruce Campbell ako "zly manzel" je len ceresnicka na torte:) Kludne tomu dam 3* a ani sa nebudem citit blbo, ze som to prehnal. Ked ja mam tak rad Elizabeth!...a jej "prezliekanie" :) ()

• Na scénáři k filmu se pracovalo již od roku 1996. (Terva)
  • Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)