Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

Nenarocna komedia s M.Perrym, ktora urcite pobavi a neurazi. Pribeh nema zmysel rozoberat,...uz v polovici filmu(alebo v prvej stvrthodine?) ho odhadnete, ale preco nie?,...sem tam celkom vtipne hlasky, Elizabeth je sexy v comkolvek(trochu mi to pripominalo jej prezliekanie v Bedazzled), Perry je stale rovnaky(Chandler) no a Bruce Campbell ako "zly manzel" je len ceresnicka na torte:) Kludne tomu dam 3* a ani sa nebudem citit blbo, ze som to prehnal. Ked ja mam tak rad Elizabeth!...a jej "prezliekanie" :)(31.5.2008)

Průměrný film za 3 hvězdičky. Čtvrtou hvězdičku ovšem musím přidat za skvělý herecký výkon Matthewa Perryho co by hlavního hrdiny a obsazení do role drsného padoucha skvělého Terry Crewse. Jinak Pokud bych měl srovnávat tento film s dalšími komediemi s Matthewem tak bych řekl že byl lepší než Můj soused zabiják 2 a horší než Můj soused zabiják 1.(26.7.2011)

Trochu na hraně vkusu, ale protože to funguje, tak jsem se tomu poddal a užil si lehce německou americkou komedii. Ta německost se ukazuje hlavně v důsledném představování i epizodních postav. Kladem je určitě hlavní dvojice, hlavně pokud máte slabost pro "Friends", protože Chandler tu září a zastiňuje i Elizabeth Hurley, což bylo docela složité. Pohodová nenáročná komedie.(30.1.2016)

Film založený na námětu honiček okolo soudních obsílek nebyl vůbec špatný nápad a zatím nejakčnější a nejdrsnější Matthew Perry ever (a celkem jsem mu to i baštil), tolik ran neschytal za všechny jeho ostatní filmy dohromady. Film svižně odsýpá a Elizabeth Hurley je zatraceně sexy. Jasná záležitost na čtyři hvězdy(24.7.2009)

Veľmi pekný film, kde hrá pôvabná Liz Hurley (ona je tak sexy) a tiež Matthew Perry (perfektne sa zhostil úlohy priebojného kuriéra).Skvelé bolo taktiež obsadenie Cedrica the Entertainera. Najviac sa mi páčila scéna v oddelení batožín, neviem síce prečo... Tento film sa dá považovať za komédiu pre spríjemnenie večerov s rodinou 83%(17.8.2005)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)

• - Původně byl do role Joa Tylera zamýšlen Jim Carrey. (Terva)

• - Na scénáři k filmu se pracovalo již od roku 1996. (Terva)