Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

• sssssycak

Chandler Bing si odskočil zahrát doručovatele soudních obsílek. Nechal se však za milion zblbnout jednou paničkou, které se nelíbilo, že se s ní chce manžílek rozvést. Nebylo to vtipné, už vůbec ne zábavné. Spíš by mě zajímalo, co na to Monika Gellerová, až se dozví, co to vlastně Chandler dělá za vedlejšák. :)(18.11.2011)

Průměrná komedie s více či méně povedenými žertíky, vhodná na nedělní deštivé odpoledne. Matthew Perry se snaží seč může, aby hrál jinak než obvykle, ale pod maskou chlapíka nad věcí stejně pořád poblikává Chandler. Elizabeth Hurley je přirozená, vypadá dobře a k Perrymu sedne a New York jakožto kulisa mě vždycky naladí smířlivě, takže jsem dokoukal v dobré náladě. "Recepční: Dámo, v žádném případě vás tady nenechám zdarma přespat. Hurley (nadzvedává tričko a ukazuje recepčnímu prsa). Recepční s pootevřenou pusou podává Hurley klíče, ta odchází. Recepční za ní volá: Ještě tu máme apartmá!"(24.10.2010)

Film vyloženě staví na dvojici Matthew Perry a Elizabet Hurley. Elizabeth je sexy kost k nakousnutí a s Matthewem byste se klidně chtěli dostat do každého maléru, protože on zná zaručeně recept, jak se z každé šlamastyky vyvléknout. Je to úsměvné, zábavné a nenudí to, ale scenáristé nějak pozapomněli dát filmu větší náboj, a tak je tahle komedie sledem víceméněně zábavných epizod ze života jedné sympatické dvojky. Nudu to zažene stoprocentně, ale velmi rychle se na to zapomene. 60%(22.1.2009)

Matthew Perry si od Přátel odskočil, aby zahláškoval zase pro změnu v nějakém filmu. Já si při takovýhlech filmech vždycky představuju, že jenom není doma u svých přátel, ale v práci, a tahle komedie je jeho bokový příběh, o kterém v Přátelích nemluvil. Matthew je totiž pořád stejný, pořád stejně bláznivý, ve stejně šílených situacích, se stejnejma kecama. Ale když to funguje, tak proč ne.(23.5.2011)

Veľmi pekný film, kde hrá pôvabná Liz Hurley (ona je tak sexy) a tiež Matthew Perry (perfektne sa zhostil úlohy priebojného kuriéra).Skvelé bolo taktiež obsadenie Cedrica the Entertainera. Najviac sa mi páčila scéna v oddelení batožín, neviem síce prečo... Tento film sa dá považovať za komédiu pre spríjemnenie večerov s rodinou 83%(17.8.2005)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)

• - Na scénáři k filmu se pracovalo již od roku 1996. (Terva)

• - Původně byl do role Joa Tylera zamýšlen Jim Carrey. (Terva)