Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

maddy

Not so fresh, but still quite okay ... pokiaľ od toho nemáte veľké očakávania. Odľahčený kanibalistický thriller, ktorý aj napriek mierne prestrelenej takmer dvojhodinovej stopáži dokáže slušne zabaviť. Má to tempo, sympatických hercov (Daisy Edgar-Jones je neskutočne cute), aj po celý čas trefnú hudbu. Problém je to, že nič viac okrem tej jednoduchej zábavky Fresh neponúka. Od začiatku neskutočne predvídateľná zápletka by nevadila, keďže film je podaný so zámernou naivitou, skôr zamrzí, že sa tu nikto nepokúšal o nič viac. Na horor tu je príliš málo nechutností (scén s ľudským mäsom je úplne minimum a nie sú nijako znepokojivé, tobôž brutálne), na thriller to nemá kvôli tomu odľahčenému podaniu vôbec žiadne napäté momenty, prípadne strach o postavy a keď už sa to má celé vyvinúť do niečoho intezívnejšieho, tak záverečná naháňačka v lese s tromi babami, ktorým vyoperali zadnice je tým najslabším článkom filmu. Bavilo ma to, ale práve to odfláknuté záverečné zúčtovanie mi pomerne skazilo predošlé minúty a vo výsledku tak zanechalo na jazyku pachuť absolútne priemerného filmu. Ako jednohubka na streame však neškodné. CELKOVO: 6/10 ()

slord

Príjemné prekvápko, ktorým som si spríjemnil večer. Sebastian Stan si toho magora strihol skvelo, Daisy Edgar-Jones (pripomína len mne Anne Hathaway?) si ma získala hneď a „žral“ som ju tu. Mix hororu a kómedie je namiešaný dosť dobre a k tomu fajnovo zvolená hudba, síce chvíľku trvá kým sa to rozbehne, no nevidím v tom nejaký veľký problém. 7,5/10 ()

Tereza_T

Když si člověk nepřečte ani obsah, ani komentáře, nepodívá se na plakát a pustí si Fresh čistě jen proto, že na tikotku viděl svou oblíbenkyni Daisy, jak tancuje hezkej taneček se sexy týpkem, je pak docela překvapenej. Překvápko to bylo povznášející a ani jsem nemusela odnést zmrzku, co jsem si ke sledování připravila – approved slabým žaludkem, masakr motorovou pilou nečekej. Daisy i Sebastian jsou sympatická dvojka, chemie mezi nima rozhodně byla, a ta chuť jeden na druhého jim vlastně zůstala taky až do konce. Děj předvídatelnej, trochu cringe, ale užila jsem si to. Jako plus pěknej interiér, v takový kuchyni se musí vařit samo. ()

Dexter1

Úvod veľmi dobre, taká príjemná, neškodná romanca. Zhruba po polhodine sa tón celého filmu zmení a začne pravý psycho teror a je to super. Sebastian Stan, vyzerá ako psychopat aj v civile, takže jeho výkon oceňujem. Pomerne mrazivá atmosféra, sem-tam prešpikovaná dákym tým čiernym humorom. Naozaj nie je jasné, ako to môže celé dopadnúť. Bohužiaľ dopadlo to tým najhorším možným spôsobom a záver celého filmu pôsobí neskutočne amatérskym dojmom a scenáristickou katastrofou. Škoda, s iným záverom by sa mohlo jednať o kultové dielko, takto z toho cítiť iba premárnený potenciál. ()

M.i.k.e

kanibalismus sice není zrovna můj šálek kávy, ale tahle černohumorná hororová romanťárna docela slušně funguje.Mohlo to být dokonce ještě lepší, kdyby se tvůrci sami nepřipravili o moment překvapení (stačí vidět poster) a trochu to nezkrátili.Skoro dvě hodiny je na takovou poměrně jednoduchou hříčku docela dost...70% ()

bourec

I přes určitou nevyrovnanost, a některý postupy herců, který vyvolávaly spíš úsměv je ten film opravdu dobrej. Hlavně chci vyzvednout určitou kultivovanost režisérky, která do filmu nenaroubovala zbytečně naturalistický scény, a počkala si až na konečný vyvrcholení. To je naprosto famózní. Tady sem si vychutnal konečnou likvidaci toho čůráčka. Navíc když ho hrál takovej slizkej ohava, jako je Stan. Pochvala je na místě. Silnejch 70%. ()

C0r0ner

Pravděpodobná inspirace Masakrem mikrovlnnou troubou, přičemž tohle se tvářilo vážněji, což byla nakonec škoda. Nápad perfektní, ale přišlo mi, že to celou dobu jelo na půl plynu a i když je to ve výsledku fajn jednorázovka, potenciál byl mnohem vyšší. 70% ()

dubinak

Přesně takhle si představuju odlehčený horor. Parádní filmařská práce, super herci, konečně sympatická hlavní hrdinka plus osobitý zloduch a navíc pěkně bizarní příběh, o kterém je lepší si předem nic nezjišťovat. Má to tempo, má to akci, má to super vizuál, kameru i scénář a hlavně to nenudí ani minutu. Pro mě fakt překvápko jako blesk z čistého nebe, protože jsem od toho neměla žádná očekávání. Pokud bude mít Hulu někdy podporu v Česku, jdu do něj. ()

zette

Prvni "obycejna" polovina me bavila jeste vice. Hlavne svou prirozenosti a chovanim postav. Prijemne prekvapeni, ktere fanousky zanru musi bavit! ()

alchac

Volné pokračování Luxusního Mikluše aneb zase jeden film, u kterého mám silné podezření, že jej sponzorovala veganská lobby (schválně, jak dlouho po zhlédnutí neřeknete „děláš si kozy“?) a ve výsledku slušná trojice. Jedno mi ale teda pořád vrtá hlavou – jak si hergot hlavní chod… tedy hlavní hrdinka oblíkla ty šaty s pouty na rukou přikurtovanými ke zdi?? ()

Deyw

winter soldier zere lidi..cubky si dela na pive, obcas na vine..vychutnava si je postupne, nejdriv treba rucicku k obedu a postupne se, se svoji potravou bavi a utuzuje vztah - i nabidne co uvaril aby taky zkusila jak chutna a jak dobre ji udelal..prvni pulka pomalejsi, potom prijde na radu masterchef a je to super, ale dojebe to konec..potesi ze je na streamu 🙏 ()

UhLee

(7,5/10). Osvěžující koktejl všemožných žánrů, který chutnal znamenitě. V dnešní době, kdy se točí všemožné slátaniny je tohle nadějnou vlaštovkou originality. Film po celou dobu stopáže bavil a dokázal ohromit. Nebudu tady malovat čerta na zeď. Nebylo mi úplně příjemně při sledování hodování Sebastiana Stana. Detailní popis a kamera tomu navíc dodávaly ten potřebný feeling. Vlastně hlavně díky Sebastianovi je ten film tak dobrý. Bylo vidět, že tu roli neskutečně užívá a jeho tanečky s Daisy Edgar-Jones se staly právem hity sociálních sítí. V některých místech mohl jít film ještě víc na dřeň. Přece jenom to má nálepku horror a nabízí se to. To je pouze malá výtka, která zapluje pod vrstvu všech těch kladů. Mix známých písní jako podkres se k tomu taktéž dokonale hodil a já mohl jenom připíjet na povedený kousek z kuchyně streamovací služby Hulu. ()

rasttea

Herci 5* Hudba 5* Tempo 5* Ztvárnění 5*  Téma 3* Jako varování všem bláhovým 5* Teda on už audition self-tape Sebastiana dost napovídal. Nic odpočinkového, opět film, kde jsem rozpolcená s hodnocením, ale film zůstane určitě dlouho v paměti.  Dobrý nápad dát si film k nedělnímu odpolednímu kafi? Rozhodně ne! ()

Qitek

Vydatné tv překvápko od kterého jsem nic nečekal a nakonec jsem se bavil skoro celou dobu. Správně ujeté s černočerným humorem, ale okamžitě zapomenutelné na jendo použití s nijak záživným finále. ()

Lachtaan

Film Fresh se krásně usadil na zdejších 70 procentech, jelikož určitě nebudu jediný, kdo se dostal do těžkého rozkolu mezi 3. a 4. hvězdou. Ovšem kvůli tomu, že na Disney podobných filmů během roku moc nepřibyde, jdu cestou schůdnější. Přeci jen Daisy Edgar-Jones aka Dakotu Johnson 2.0 chci teď pořádně vídat. [viděno na Disney+ 10.9.2022] ()

BROKEN_

Přímo delikátní film :-D. Je to parádně natočený. Kameraman Pawel Pogorzelski potvrzuje, že patří mezi ty nejzajímavější kameramany současnosti (viz. Hereditary a Midsommer). Má to parádní herecké duo. Sebastian Stan je přímo ďábelský a je hrozně super ho vidět úplně jinak. Dokazuje, že dokáže zahrát cokoliv. Daisy Edgar-Jones se stává mojí oblíbenou herečkou a zatím, kde jsem jí viděl si mě vždycky kradla pro sebe. První polovina je skvělá, ale ve druhé bohužel scenárista chtěl z toho udělat zajímavou podívanou, ale najednou se mu to rozpadlo. Nesedl mi závěrečný akt. Ale to je čistě moje věc, pro některý bude finále zážitkem, který z hlavy chvíli nedostanou. Spokojenost a musím doporučit ostatním, kdo film ještě neviděl. 7/10 ()