Reklama

Reklama

Vampire Hunter D

  • Japonsko Kyûketsuki hantâ D (více)

Obsahy(1)

Lovec upírů - napůl člověk, napůl upír - dhampír jménem "D" potká mladou dívku Doris, která byla pokousána upírským hrabětem, jenž ji chce unést a učinit z ní člena své rodiny. Doris si Dho najme, aby ji ochraňoval a zlého hraběte zabil. Lovce čeká při plnění nesnadného úkolu mnoho pastí, problémů a zápasů s monstry a démony podivuhodných schopností a dojde i na jemně lechtivé scény. (Crowen)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Jhershaw 

všechny recenze uživatele

Vampire Hunter D: Bloodlust (2000) mě dostal především svou atmosférou, která pramenila z výtečné vizuální stránky a z charizmatu lovce upírů D. Původní Vampire Hunter D je z roku 1985 a je to na něm vidět - ve smyslu, že z něj na mě dýchla taková ta atmosféra levných B filmů z 80. let. Barvy jsou poměrně utlumené a spíše do temna (to je vlastně plus), hudba převážně minimalistická. Příběh není IMHO nic moc zajímavého, místo toho, aby se časem postupně rozvíjel, to bylo spíše takové "tam, zpátky, tam, zpátky". K dobru přidávám některé gore a erotické scény. ___ 70%. ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Je fakt, že pokud by mělo dojít ke srovnání, tak Kawajiriho verze je asi fakt příběhově hlubší a především po technické stránce je mnohem více prokreslená, nápaditější a dynamičtější. Byla by ale chyba díky takovému srovnání odložit tuhle odschool verzi někam do ztracena, protože přes všechny očividné nedotaženosti jde o dost povedenou a poutavou horrorovku, která má atmosféru, slušně načrtnuté postavy, roztodivné potvory, démony, kreatury a pokud máte cit pro takovou tu "dřevní" starou školu, tak vás vlastně ani ten přímočarý příběh něják neotráví. ()

Reklama

Hem.m 

všechny recenze uživatele

No pokud bych měl srovnávat Vampire Hunter D: Bloodlust (2001) a Vampire Hunter D (1985) tak je to asi nastejno. Pro mě je možná o trochu horší, než ten z roku 1985, ale to jen o malilinkatou trošičku, protože jinak jsou si filmy úplně rovny.. V obou dílech mi připadá D dost coolovej. A nevím teda jak ostatní no, ale animace je tady celkem dobrá. Jediný co mi vadilo byly ty špatný český titulky, ale za to film nemůže. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Chuťovka, ktorá poteší svojím krásne krvavým pohľadom na vec. Darmo ide o animák. Japonci sa nikdy nebáli vyjadriť svoje pocity a tu sa niekto pekne utrhol z reťazí. V dolnej polovičke tela ľahko odené (ne)aziatky, ohrozované podobne kaukazským stvoreniami ( rozumej beloch - šikmookí sa zrejme sa svoj zovňajšok hanbia ), následne ukázaná anatómia tela a pokémonska akcia. Manga rulez. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

No jo lovkyně Doris má vážně pech. Nejprve nahání kořist, pak jí málem sejme vlkodlak, aby jí následně kousnul aristokratický upír. Ten jí chce za ženu, ona mu dát nechce, chce dát potulnému lovcovi upírů, ale ten zas nechce dát jí…To je jak z nějaké telenovely – příběhově mě to tentokrát moc neuchvátilo, ale naštěstí upíří hrad skrýval několik zajímavých monster a soubojů, díky kterým jsem to přečkal až dokonce. Není to vyloženě špatné vzhledem ke stáří, ale viděl jsem už lepší z té doby. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

  • Jméno Count Magnus používal o téměř století dříve spisovatel H. Marion Crawford ve své knize The Blood is The Life. (HellFire)
  • Design postav vychází z návrhů japonského malíře Yoshitaka Amana. (Tomihiro)

Reklama

Reklama