Willy Fog na cestě kolem světa

• Španělsko La vuelta al mundo de Willy Fog (více)

Španělský animovaný seriál na motivy románu Julese Verna. (oficiální text distributora)

Carthorias

Když jsem byl malý, tak jsem to hltal ostošest, pamatuju si přesně jak jsem se cítil, když jsem se nedozvěděl co se stalo s Fogem pod Sneffelsem, jelikož jsem ten díl zmeškal. Takhle špatně mi ještě v mým čtyřletým životě nebylo. ()

emdvojka

Ako väčšina uživateľov i ja som sa tomuto seriálu v detstve úplne oddal, nebolo nič čo by mi zabránilo aby som si nesadol pred TV a nepozeral dobrodružstvá gentlemanského leva a jeho priateľov. Dokonca mi rodičia kúpili aj kreslenú knižku 80 dní okolo sveta, kde tieto postavičky ožívali v komixovom svete. ()

foundation

Nemozem inak. Kacerovo, Rychla rota, Ninja korytnacky, Scooby doo, Bugs Bunny, Smoulove a dalsie..to vsetko je absolutna bomba ale Willi Fog bol niecim osobitnym. Na vsetky tie serialy som sa dival neuveritelne rad a dodnes ich mam ponahravane ale kreslena Cesta okolo sveta bolo niecim co nespadalo do kategorie ostatnych kresleniek. Proste spicka. Aj ked mojou uplnou najoblubenejsou kreslenou rozpravkou bolo a dodnes je Kacerovo toto tu ma u mna osobitne miesto v cestnej lozi na ktore nikdy nezabudnem. ()

Jakubik

Nemůžu jinak než za plný počet. Toto je další moje dětská záležitost, na kterou se koukám i teď a není to blbost. Někomu se animace nelíbí ale mě jo. Hlavně lokace mi přijdou povedené. Seriál tak má takovou zvláštní atmosféru, kterou ještě krapítek podtrhla super hudba. Co se zde musí vyzdvihnout je český dabing který je zde skvělí a udělal zde mnoho práce, která možná seriálu přidala na kvalitě. Hlavně ústřední a závěrečná písnička. Tu si prostě broukám i po letech… ()

Sosak

Tenkrát to byl jeden z nejkoukatelnějších kreslených seriálů a hltali jsme to dost často (i když Kačeří příběhy jasně vedly). Jenže teď nedávno jsem viděl jeden díl a myslel jsem, že u toho doslova uschnu. Skutečně to pokaždý byla taková nuda? ()

Gardenboy

Úžasné ... so sestrou sme to hltali ako malí špunti každý večer ... jeden zo seriálov, ktorý formoval moje detstvo a za to mu budem do smrti vďačný aspoň tou slzičkou v oku, ktorú mám vždy keď si na tieto dielka spomeniem :) ()

Karp

Jako malému se mi to paradoxně nelíbilo:-) Říkal jsem si proč musí lidi hrát zvířata, ale později jsem ten seriál skutečně docenil. Pěkné, vtipné a dabing jedinečný. ()

mira.l

Už je pěkných pár let, co jsem tohle jako dítě školou povinné viděl, ale stejně jako pro mnohé jiné je to i pro mně jeden z nezapomenutelných seriálů mého dětství. ()

_aandyy_

Jé.... Ta nejkrásnější animovaná pohádka. Když jsem byla malinká, nemohla jsem zmeškat ani jeden díl... Willy Fog elegantní a galantní na cestě kolem světa, navíc s hlasem Viktora Preisse, to nemůže nebýt moje nejoblíbenější kreslená pohádka. ()

Zajija

Jakožto malé škvrně jsem Willyho Foga a jho dobrodružství s oblibou sledoval. A že to byli krásné časy. Nemohu jinak než za ***** . ()

giaruj

"Mám povesť džentlmena, môj život to je zmena dôkaz na to mám. Už som tu, som Baspartu, som Ticho šampión. Malá Rony to som ja, som usmievavá a pôvabná." Seriál som nevidel takmer dvadsať rokov, ale slovenský text mi z hlavy nezliezol. Podobne ako viacerým užívateľom:-) ()

topi80

Dílo, jehož hodnocení by u mě vypadalo úplně jinak, kdyby se mi nestala ta nehoda, že jsem viděl po dlouhé době reprízu. Nudné, křečovité, bez vtipu, bez kouzla, nostalgie se nedostavila ani v nejmenším. Ta jediná hvězdička je za dabing, o Viktoru Preisovi není nutno mluvit, pro hlas Evy Spoustové mám slabost odjakživa a ujetý ječák Inky Šecové je prostě neuvěřitelný. ()