Willy Fog na cestě kolem světa

• Španělsko La vuelta al mundo de Willy Fog (více)

Španělský animovaný seriál na motivy románu Julese Verna. (oficiální text distributora)

DadysGirl

Jako mala jsem to milovala, jako velka se tajne nekdy na nejaky dil podivam, kdyz ho chytnu v TV, abych si to detske dobrodruzstvi pripomnela... ()

LuNaj

Jeden z mých oblíbených animáků z dětství. Na Kačerov a Želvy Ninja nemá, ale i tak byl celkem fajn. ()

Renie42

Byla jsem malá, snad školkou povinná, když to v televizi dávali. Fandila jsem Willymu a věřila, že se mu to podaří za 80 dní objet svět. Jen mě tam vadil ten vlk, či co to bylo, jak se mu pokaždý zasvítilo oko, když na něj byl záběr. Prostě " Jdem ať půlnoc je či den, cíl máme pouze ten, projít zem za 80 dnů, ať vyplní se sen, my zpátky domů jdem před Singapůr....." ()

CRYPT

Nejsrdcovější záležitost mého dětství. První animovaný seriál, který jsem snad jako malý špunt shlédnul. Dobrodružství, hudba záchrana krásné ženy (Romy)- no co více si přát. ()

Barghest

Jako dítě jsem tenhle seriál zbožňovala a klidně se na něj budu koukat i v dospělosti. Takovéhle lásky a snímky totiž nerezaví. ()

JackBurda

Tohle je sakra srdcovka. Postavy skvěle fungujou, humor dobrej (''To jsem nakreslil jen tak.'' ''Tupče!'') a celý to dobrodružství je krásně koukatelný, nemám moc co vytýkat. ()

walkingdead

Asi nejlepší animovaný seriál, který si z dětství pamatuju. Moje oblíbená postava byl vždycky Chidling, to byl padouch jak vystřižený z Bondovky. Zpětně oceňuji i vynikající český dabing. ()

Via

Co dodat - skvělý dabing, skvělé postavičky, Barnabáš, Čiko... ty hodiny jsem milovala a miluju dodnes a nějaké podobné bych možná někdy časem brala ;) Tenhle seriál je skvělý :) ()

sharka.68

Tenhle seriál jsem měla ráda jako malá holka a od té doby s enic na jeho hodnocení nezměnilo, škoda jsem,že nevyšel na levnejch DVD, když už vyšla i Cesta do středu země se stejnými aktéry. ()