Rachot v Bronxu

• Hongkong Hong fan qu (více)

Mladý asiat má v New Yorku problémy nejen s přízvukem, žlutým pigmentem a šikmýma očima, ale také s partou nepřátel. Ty asi mimo jiné hodně štve, že není úplně lhostejný několika atraktivním dívkám a navíc docela slušně ovládá bojová umění. I když jeho ruce a nohy dokážou kolem sebe bít s ocelovou pevností, železnou pravidelností a žulovou tvrdostí, občas se vyplatí i trocha napoleonské strategie. Naštěstí má hlavní hrdina mozek v pořádku, a tak odolá i nejhrubší síle. (Bonton Home Video)

Figu

"Mladý asiat má v New Yorku problémy nejen s přízvukem, žlutým pigmentem a šikmýma očima, ale také s partou nepřátel." Tak takový souvětí u obsahu filmu od oficiálního distributora a to hned první, to mě fakt poser! Prdel jak sviňa a lámu se v pase. Jinak Rachot je naprostá typická Chanovina se vším všudy, kde není nouze o propojení akce s komedií a kde se samozřejmě klasicky při závěrečných titulcích dozvíme, kolik že si toho Jackie při natáčení polámal v těle. Akční nenáročná oddychovka. 60% ()

BarryLyndon

Tohle mi tedy velmi sedlo, nevím proč to má takovou špatnou pověst. Zábavná jízda, kde jsem se bavil od začátku dokonce. Většinu známých filmů Chana a Leeho jsem viděl tak 20 let zpátky ze sídlištní videopůjčovny, bohužel už si to nepamatuju, ale tohle v mých očích nezestárlo. 8/10 ()

C0r0ner

No, bylo to akční a dobře to uteklo. O scénáři a dalších typických filmových kvalitách se moc mluvit nedá, ale byla to velmi jednoduchá zábava na jedno odpoledne, která sice nabízela pouze pohled na desítky navzájem se mlátících lidí, ale choreografie bitek byla kvalitní, takže v pohodě. 70% ()

pakobylka

Velmi nedokonalé ... a velmi zábavné. Choreograficky dokonale připravená a provedená AKCE dokáže přebít úplně všechno - a tak je zbytečné snažit se šťourat ve scénáři. ()

Juto

Bláznivá akčná komédia, kde Jackie Chan predvádza svoje bojové umenie. Niektoré kúsky od neho sú šialené. 6/10 ()

c.tucker

Mlátička ve stylu Chan mám rád protože vydíte jeho zranitelnost a předvádí perfektní akrobacii, která je dnes vedena pod názvem Parkour. Jackie zmlátí tlupu mlaďochů a potom se ještě přidají další divní lidé. Scénář trochu mimo, ale to je naprosto jedno. ()

mortak

Tak tímto filmem Chan konečně dobyl Ameriku. A je to hlavně jeho kaskaderská one-man show, protože "záporáci" v první půlce jen tak mávají pálkami, zatímco ti v druhé půlce zase jen rychle střílejí a destruují. Zoufale tady chybí nějaký pořádný záporák, který by byl Jackiemu důstojným protihráčem. V epizodní úloze se sice objeví "asijská Maddona" Anita Mui, ale jinak tu chybí i obvyklý sidekick. Scénář je neuvěřitelně špatný, ale co s tím, když Jackie hází jeden kaskaderský kousek za druhým, a když se pak divák na závěr při titulcích dozví, že je dělal ještě s nohou v sádře... ()

Radiq

No dějově od toho nemůžete čekat nic úchvatnýho, spíš naopak. Jedinej důvod, proč se na to koukat, jsou ty bitky a klasický zranění z natáčení při závěrečnejch titulcích. A ty lahve, co se tam s nima furt mydlijou, jsou z nějakýho divnýho skla. Moc rozbitnýho. PS: a první nelogická věc, co mě pobavila, byl ten kluk vozíčkář a měl gatě s prošoupanejma kolenama... ()

StanislachKo

Zase raz: príliš veľa kecania, príliš veľa výbuchov, samoúčelných scén, nefunkčného pokusu o humor a dokonca aj o romantiku. Až na pár scén (cca 3) to nemôžem ohodnotiť lepšie ako priemerom. Neviem ako boli nastavené ambície tohto filmu... Asi na západ, čo vzhľadom na tržby fungovalo veľmi úspešne, ale u mňa jasný "krok dozadu". ()

Cedr

Špičkové kaskadérské kousky, skvělá choreografie, úsměvný Chanův humor a nenáročný příběh, který slouží jen jako pojivo pro extrémně zábavnou akci. Finální triková montáž/blooper reel je tradičně přítomný a opět jde o geniální tah, který shrne a připomene to nejlepší z filmu. ()

haj

Vynikající akční film, který má sice velmi jednoduchý příběh, ale o ten tady přece jenom tolik nejde. Jde hlavně o akci a té je tady až dost. Bohužel ke konci filmu si Jackie zlomil kotník, když skákal na vzducholoď, takže se nedočkáme žádného závěrečného souboje, ale v průběhu filmu si rozhodně na nedostatek akce stěžovat nemůžeme. Celkem by mě zajímalo, jestli Jackie dělal kaskadérský kousek, kdy přeskočí ze střechy parkoviště na protější balkón. Dlouhou dobu se o tom vedly spory, podle některých to skákal režisér Stanley Tong (bývalý kaskadér), podle některých Jackie. ()

Ravi

Rozpočtově tochu náročnější superakční Chanovka se spoustou mlácení, ale kupodivu i s kvalitně zfilmovaným příběhem, která začíná nevině a končí velkým a nečekaným finále. Filmu chybí akorát duše, ale každého fandu jistě nezklame, naopak! V rámci tvorby s Jackie Chanem jde o jedno z nejlepších k vidění. A konec s gumovou teniskou na sádře mi zase trochu rozšířil obzory. 80% = 4/5 ()

herr_carter

Asi nejzběsilejší Chan ever, akce střídá akci..nedivím se,že se při natáčení x krát zranil.................. moje hodnocení = 6,5 z 10. ()