Police Story 3

• Hongkong Jing cha gu shi III: Chao ji jing cha (více)

Nejlepší hongkongský policajt je vyslán do Číny s úkolem zneškodnit drogového magnáta. Aby se dostal až k němu, musí pomoci jeho bratrovi uprchnout z pracovního tábora, získat si jeho důvěru a proniknout tak do organizace. V celé akci mu pomáhá půvabná čínská agentka. Nešťastnou náhodou je ale jejich utajení prozrazeno. Z už tak dost nebezpečného úkolu se stává boj o život. (Vapet Production)

gggggg

Bohužiaľ, trojka je pre mňa trošku sklamanie. Síce je film plný humoru (Jackie a Michelle mi ako dvojka sadli), avšak akčné scény boli prehnané, hlavne tá záverečná. Osobne sa mi nepáčilo, že sa stále vo filme cestovalo z krajiny do krajiny, až som strácal prehľad kde sa aktuálne dej nachádza. ()

marcel5

Ze začátku mi neunikla linie filmu, ale drobnosti, typu s kým utíká (Yeoh dost zabíjela ne?) a pak mezistanice, kterou hned opustili. Že bude odhalen se tam přiblížilo několikrát a mnohdy jsem nechápal to reagování a následné přesvědčení (asi místní způsoby). Hodně dobrých scén, rychlých, perfektních akcí. Tohle byla opravdu zajímavá jízda. Jackie s Yeoh byli jako sourozenci nebo manželé, a asi by bylo zajímavé vědět jak by jim to fungovalo v normálním životě. Návštěva rodiny bylo moc pěkné spestření a ten jeho strýček, jako jeho matka, no super! Nevím co víc napsat, plné hodnocení je vysvětlení jak se mi to líbilo. Závěr s vrtulníkem a vlakem byl famózní, dnes už by člověk řekl, to tam nějak dodělali, ale v té době asi těžko a bylo to moc pěkné, to prostě nebyl model... A skok Yeoh na vlak, taky dobrý. Závěrečné titulky je nutné zkouknout, to jsou moc pěkné záběry dotvářející kulisu filmu. A to jsem zvažoval, jestli na takový film jít. Tentokrát se to vyplatilo. ()