Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Karla se svým týmem vyšetřují případ z nejtěžších – smrt kolegy. Kdo ji zavinil? Opakuje se historie a vražda souvisí se smrtí Karlina manžela? Karle už se nedaří udržet svůj soukromý život mimo vyšetřování a rozhodne se vraha dopadnout. Podaří se jí očistit jméno svého muže i za cenu ohrožení života sebe a všech svých blízkých... (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

tata22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Má to celkem slušnou atmosféru ale stejně jako ve většině českých seriálů je korupce, developeři a padouši popisováni tak zjednodušeným a naivním pohledem až se jednomu nechce věřit, že to tvůrci myslí vážně. Celkem slušně zahrané i zrežírované ale jak říkám, scénář je paskvil, i když uznávám, že jsou k vidění mnohem horší kusy v české TV tvorbě. Zdá se, že tohle téma je neuchopitelné pro většinu tvůrců. Jestli to nebude tím, že ti lidé o tom nic neví, a představují si různá zjednodušení a klišé. Developer je prostě padouch, který vraždí na počkání, má zkorumpované státní zástupce, soudce, policisty a vesele si žije. Takhle to myslím v reálu asi úplně nebude, že ? Nemohu než připomenout, že Dietlovi seriály byly tak oblíbené právě proto, že ten člověk  věděl o problematice, o které píše opravdu hodně a čerpal z osobních zkušeností. Možná to naším novodobým scénáristům na školách zapomněli říci.... ()

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím je to fest napínavé, ale trochu mě děsí začínající rozsah pavučiny, přičemž nám pavouci, aspirující na kardinální záporáky, postupně odpadávají. Ale je zajímavý, jak se tvůrci se svými postavami moc nepářou. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Nějak jsem nepochopil, jak tohle může být šéfka policie. Na začátku brečí nad mrtvým kolegou, ani nejde střílet po atentátníkovi, během děje zatajuje důležité okolnosti, a nakonec to vypadá, že pracuje v jakémsi mikrosvětě, kdy všichni kolem ní jsou práskači a úplatní poldové. Btw, na začátku tomu ostřelovači taky trvalo docela dlouho, než vystřelil, přitom neměl důvod nechávat je se vykecávat o balonu a lodi, když zaměstnance firmy sejmul hned. Celé se to snaží hrát do temných barev, hudby, ale prostě ta policajtka v hlavní roli je nepřesvědčivá, podobně jako Čenský, který hraje všechno stejně, takže mu toho velkého zlouna taky nevěřím, na to mu chybí koule a charisma. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama