Agent z Hong Kongu

Agent z Hongkongu

Akční / Komedie / Thriller

Hong Kong, 2001, 87 min

• Niktorius

Jackie Chan turns into Semir Gerkhan.(4.12.2014)

• beckham-

Jeden z těch slabších filmů, neměl takový ten šmrnc.(1.10.2011)

• tranquill

Tahle akční komedie patří k Jackieho slabším.(26.8.2018)

• pekas

Čekal jsem průměrnou Chanovku, dostal jsem průměrnou Chanovku a přece jsem nespokojený. Závěr jsem nepobral. Rozhodně Jackie natočil plno lepších filmů.(31.8.2010)

• krizi

Kdysi jsem měl Chana docela rád, ale poslední dobou mi vůbec nepřipadá vtipný a leze mi na nervy, asi stárnu nebo co.(11.10.2014)

Jackie Chan je dobrý. Místy mě to připadalo, že je to komedie. Ale je to dobrý akční film, který mě se líbil.(31.10.2008)

• Stanix

Agent z Hongkongu je lapidárně řečeno slátanina, téměř nic ve filmu "nefunguje", nepovedená choreografie, téměř nevtipné momenty, katastrofální střihy, které dělají z diváka debila a překombinované a těžko uvěřitelné postavy. Ze stopáže stojí za to vidět ztěží 20 minut, nic víc nic míň.(23.7.2012)

Myslim,ze hodnotenie je trosku nizke,slusna akcna komedia s Jackiem Chanom,kde opat predvadza svoje krkolomne kusky,mna to bavilo...:-)(15.5.2017)

Solidní akční podívaná využívá exotické prostředí Turecka. A Jackiemu to pořád slušně kope. Nejvíc jsem se ale nasmál při posledním záběru s "otcem".(24.6.2007)

Po dlouhé době jsem shlédla film s Jackiem Chanem. Není to sice ten jeho nejlepší film, ale zápletka, humor, akční scény tam byly dostatek. Nejvíc jsem se pobavila jeho soubojem na tržnici, když byl nahý :-), závěrečná scéna s jedoucím kamionem taky ušla. Jen tam něco málo chybělo, proto nedávám plný počet hvězd.(30.5.2009)

Jeden z mojich obľúbených.(26.10.2012)

Tak je to stále ten správný Jackie Chan, ale tady postrádá jednu ze svých typických vlastností, humor ...(6.1.2013)

• BrckoGOS

Nemám rad filmy, u kterých po čase nevím, o co tam šlo. .to mluvi za vse..(29.7.2013)

Občas to bylo oproti jiným filmům s Jackiem až moc vážné, ale jinak klasický Jackie Chan. Každého zbije, všude proskočí a tak a to mě prostě baví. Jak se balí do toho prostěradla? To bych taky chtěl umět. Není důvod aby Agent z Hongkongu nedostal tři hvězdy.(12.8.2013)

• Pythonator

Několik dobrých bojových scén či šaškáren, jako když se nahatý Jackie obléká za muslimku do bílé látky, nezachrání jeden ze slabších filmů s Chanem.(10.10.2014)

Klasický Jackie Chan. Zábavná akčná blbinka, pri ktorej sa skvelo pobavíte.(16.12.2017)

• Jardys88

Někdy se to povede, někdy holt ne....(21.3.2008)

• svist10

Tak tohle je od Jackieho hodně slabé. Původně jsem měl v plánu dát jednu hvězdu, přičemž jsem uvažoval i o odpadu, ale z úplného dna snímek vytáhl Jackie ve spolupráci s finální honičkou. Kdo v tom neviděl vykrádačku Nebezpečné rychlosti je podle mě slepý, ale objevuje se v ní narozdíl od zbytku filmu aspoň špetka napětí, takže nakonec dvě s dodatkem, že pokud nebudu mít ztrátu paměti tak už Agenta z Hongkongu nechci vidět. A trvám na tom, aby si příště vzal kameramana a režiséra tohoto snímku za sparingpartnery, protože přitom se určitě uplatní lépe.(16.6.2009)

• pirate

První polovina dobrá, druhá nic moc. Především jsem čekal, že na konci bude nějaká super bitka, jak je vždycky Jackie má, ale zde nic. Dějově dobrý, ale na Jackieho slabota. Slabších 50%. PS: Ani jsem si nevšiml, že by se někde ukázal Adkins.(1.1.2013)

• PORTER44

Pár akčních scén bylo docela dobrých,ale celkově nic moc,žádné zábavné nebo komediální scény nejsou k vidění.Někteří spoluherci J.Chana podali hrozné výkony.(9.8.2013)

Další film Jackieho Chana. Předem řeknu, že není vůbec špatný. Začátek se rozvíjí jako klasický film "náhodou špiónem" (jak koneckonců napovídá název), po chvíli se ale začnete trochu ošívat. Je to víc drama, než akce a přijde vám, že Jackie trochu stárne... Tím to ale není, akční scény jsou pořád skvěle vymyšlené a perfektně zahrané. Jde o to, že tomuhle filmu citelně chybí humor. Jackie to možná tak chtěl, chtěl natočit drama o sirotkovi, který se dozví, že jeho otec byl tajný agent... celá ta herecká část je ale příliš americky střižená a trochu nepasuje do akčních scén ve kterých naopak humor je (viz. bitka v nemocnici, honička na tržišti) a které jsou po čertech "made in HK". Ke konci se ale všechno spraví, závěrečná honičková scéna, včetně stuntu a nakonec i překvapivé pointy vám určitě vykouzlí úsměv na rtech... Ale bylo to těsně Jackie :-) 60%(21.4.2017)