Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

Aidina

Umí taky Jackie Chan něco jiného? Celkově mi to přišlo jako naprostá blbost, která se může líbit snad jen skalním fanouškům Jackieho Chana. Naštěstí pro mě, na tento film už zítra si ani nevzpomenu. ()

HKstars

Jackie Chan se tentokrát octl na zatraceně horké půdě, když se upsal téhle americké komedii o tajných agentech, superoblecích a otrávené vodě. Už od začátku je tu totiž všechno špatně - scénář o superkonspirativní otravě vody by se možná ujal v nějaké bondovce ze sedmdesátých let, ale dneska působí spíš jako nechtěná parodie v rámci žánru, která se nemá o co / koho opřít - Jackie Chan je tu jen jako figurka pevně svázaná kupou vizuálních triků, které mají diváka přesvědčit o tom, že tajným agentem může být každý. Místo toho přesvědčují spíš o tom, že kdyby v tomhle filmu nehrál Jackie, ale třeba Hugh Jackman nebo Chuck Norris, zřejmě by to vadilo málokomu. Akční scény tu nahrazuje vyumělkovaná drátenická exhibice a i když je místy patrné, že Jackie Chan se snaží bavit publikum, zůstává díky mizernému scénáři a slabému obsazení, hluboko pod svým obvyklým standardem. Jason Isaacs si odehraje svých patnáct minut a pak se raději nechá zasádrovat, Jennifer Love Hewitt je sice krásná, ale komedie asi není její oblíbený žánr a prává ruka záporáka v podání Petera Stormarea je spíš ukázkou toho, kam může dobrý herec klesnout. Naštvaní tentokrát nebudou jen fandové Jackieho Chana (pro ty je zřejmě Tuxedo nejtemnější noční můrou), ale i běžní diváci očekávající lehkou akční komedii. Režisér Kevin Donovan nedokáže prokličkovat slabým scénářem, nedokáže ukočírovat talent Jackieho Chana ani solidní rozpočet, který zbytečně vyplýtvá na okaté triky. Možná není úplně beznadějný, ale jeho režijní debut se zkrátka nepovedl. Nekoukejte na tenhle film pozdě večer, mohli byste usnout... 40% ()

Maverick

Tento Chanův film se naprosto vymiká většině z jeho dosavadních snímků. KdYž jsem si ho pouštěl, tak jsem opravdu neměl žádnou představu o tom, co se v něm bude dít. Šel jsem do toho doslova neutrálně. U naprosté většiny jeho filmů si po shlédnutí prvních deseti minut dokážu předsavit, jakým směrem se bude film dále ubírat. U Tuxeda nikoli. Bylo to sice něco jiného, ale musím říci, že se mi film líbil. Určitě to bylo hlavně mým počátečním neutrálním postojem, že jsem od filmu nic neočekával. Co se týče příběhu, tak to byla první věc, co mě uchvátila (příběh byl prostě jiný). Hudba ve filmu také není špatná a humor zde nechybí. Bohužel bojové scény tu nejsou skoro žádné. Jackie to spíše vyvážil několika krkolomnými kousky s humorem. Zvláště jsem se pobavil, když Jackie zpíval a tancoval. Takže za ***. ()

Valigar

Taky bych chtěl mít takový oblek. Akorát by to chtělo ještě něco na hlavu, aby i ta byla chráněná. Dobrá nadprůměrná oddychovka na dlouhé zimní večery...(původně tento film vidím tak na 3,5*,ale yaokrouhloval jsem nahoru) ()

jcall2bad

Má to všechno, co bych od filmu s Chanem v titulní roli čekal. Má to šmrnc, eleganci a především úžasnou choerografii bojů. Hewittové to zde náramně sluší, je to jako celek velice zábavné a skvěle se na to kouká. Nicméně, když jsem jej viděl podruhé, to kouzlo se vytratilo a už mě to tak nebavilo. Soudě podle toho je to film dobrý na jedno podívání, a jako takový si nezaslouží víc než tři hvězdičky. ()

Vital

Vypnul jsem mozek,a nechal jsem se unášet Jackiem,jinak bych si nad takovou komerční absurditou zavařil obvody. ()

Ondra.kabrna

Haha..to je vše co člověk může říct k tomuhle filmu. Párkrát se u toho zasměje. Ale jinak nic. Podle mého názoru je to prakticky bezpředmětná blbost. ()

complex

opať komédia jackieho chana, ktorý zase všetko rozseká pobije, zničí... humor tu nebol asi žiadny a takých filmov je viac ako dosť... takže nič moc... ()

Sa.sa

Super film postavený na umění Jackieho Chana a jeho hereckého koncertu... Prostě si to stačí jen vychutnat a vypnout... ()

mAt3s1302

Pěkná kravina ale člověk se někdy zasměje, 3 hvězdy jen kvůli vždy skvělému Jackie Chanovi a Jennifer vypadá fakt dobře. ()