Policejní informátor Malvin Ma byl zavražděn. Ještě před svou smrtí ale stihl odeslat dopis své přítelkyni slečně Wang. V dopise informuje o ilegálním obchodu s drogami. Slečna Wang se tak ocitá v ohrožení života. Drogový boss totiž rozkázal příjemce dopisu najít a nelítostně zlikvidovat. Ochránit slečnu Wang je úkol jen pro ty nejlepší. (oficiální text distributora)

TERRORDROME

Partia dementov trapasí ako oživot a o tom to je. Zaujímavá je úplná zmätenosť rolí, v predchádzajúcom filme (víťazi a hriešnici) budovali dej tí dementi a Jackie Chan sa niekedy len tak zjavil pre srandu králikom z klobúka. Tu si ho tiež človek moc neužije ale tentokrát je to práve dementclan čo s dejom nesúvisí aj keď sa furt premávajú po scéne a robia fóry ktoré dokážu oceniť snáď len deti z jasličiek. Napr. scéna v ktorej simulujú požiar aby prinútili ženskú vyzliecť sa je doslova údesná, naťahovaná ako umučenie krista o celkovej trápnosti ani nehovoriac. Blbec čo sa snaží stať neviditelným tiež nechýba a tentoraz pridal aj balenie dievčat pomocou svojich mentálnych schopností. No a keď celá partia začne hrať divadlo, infantilnosť dosahuje gigantických rozmerov. Skrátka tu len tak poskakujú a o dej ani nezakopnú, o ten sa stará Jackie aj keď ho vlastne moc nevidno a ani akcie tu prekvapivo veľa nepredvedie a tak všetko zostáva na Sammovi ktorý sa snaží až sa z neho dymí a je nútený mlátiť sa s každým koho mu osud zaveje do cesty. Hlavne jeho zábavný súboj s Richardom Nortonom ( "bolelo to? Kdeže, nič som necítil.) a len vďaka tomu je to aspoň v tých chvíľach slušné. ()

maty39

Třetí díl Lucky star dorazil do kin stejný rok jako druhý díl a tentokrát se navazuje přímo na druhý díl. Tentokrát kromě komediálních skečů dorazilo i více akce a spousta slavných herců v minirolích (Andy Lau, Michelle Yeoh). Hlavní pětice (Sammo a spol.) tentokrát dovolenkuje v Thajsku, kde zase obtěžují ženy a ošahávají vše, co se k nim dostané na délku paže. Richard Ng se tentokrát dá na woodoo, aby mohl ovládat ženy. Pětice se připlete k vraždě policejní informátora, který poslal usvědčující dopis do Hongkongu. Adresátku v Hongkongu hraje Rosamund Kwan a do jejího bytu se nastěhuje inspektorka Barbara z dvojky (Sibelle Hu) a Yuen Biao. Rosamund se nastěhuje i se spolubydlícím (John Sham z jedničky) k naší hlavní pětici do bytu. To spustí sérii událostí, které mají vést k osahávání a okukování Rosamund Kwan.  Kladem třetího dílu jsou především akční scény. V první bitce ve skladišti vyniknou Jackie a Yuen. Rolí záporáků se ujali Yasuaki Kurata a Richard Norton a to se rozhodně vyplatilo. Jackie se utká v půlce s Richardem Nortonem, ale závěrečné zúčtování s nimi je necháno hlavně na Sammovi. Bitky mají vynikající choreografii, jsou dynamické a je vidět, že Sammo, Yuen a Jackie chtěli předvést to nejlepší na závěr. Mise splněna. Sérii po Sammovi převzal Eric Tsang a pokračování už jsou jen komedie s minimem, nebo žádnou akcí. ()

Puol

Z môjho pohľadu slabší diel zo série Lucky star, stále dookola teen istý druh humoru ako v predošlých dieloch.. Poteší akurát herecké obsadenie plné honkogských hviezd 80-tych rokov. Jackie Chan, Yuen Biao či Andy Lau sa akurát pár krát pobijú, Richard Norton či Yasuaki Kurata sú značne nevyužitý a prekvaplia iba judistka v podání Michelle Yeoh. ()

drankeryth

V pohodicke plynuca akcna komedia, kde Jackie Chan nemal velku rolu, ale parta divnych kamosov, v ktorej bol najlepsim bojovnikom herec Samo Hung. Humor vo filme je dost primitivny a ani nie moc vtipny. Par veci tam bolo zabavnych, ale nebolo ich moc. Najviac su tu vydarene akcne suboje, ktore su prepracovane do najmensich detailov. ()

MickeyStuma

Typická HG komedie, kde ztřeštěností není nikdy dost, a kde je vše doplněno výtečnými kung-fu zápasy. Tentokrát má příběh dvě dějové linky, které se na konci protnou. První linka sleduje partu ztřeštěných kamarádů, kteří blbnou kolem děvčat, a kde se vyskytuje i Sammo Hung. Druhá vážnější linka naopak sleduje tři policisty honicí drogového bosse. Jednoho z nich si střihl Jackie Chan. Kupodivu první dějová linka má ve snímku daleko více prostoru než ta druhá, takže si divák užije více Hunga než Jackieho. Závěrečné souboje jsou pastvou pro oči. Hvězdou je tentokrát Hung. Jackie dostane nakládačku. Je to poněkud netypické, ale nakonec proč ne. Nemusí být pořád vítězem. Hung je sním i přes svou tloušťku zcela srovnatelný. Špatný film to není. HG humor je pro evropana takový opičácký, ale k zasmání se tu přeci jen něco najde. Klasika, ke které se dá po nějaké době vracet. ()

madejja1

Neskutečná nálož asijské akce :-D tenhle film skoro ani není o jackiem, výborná parta a honičky plus akce v nejsurovější formě. Zárověň jsem se i pobavil ()

JimiH

Komedie o nadržených chlapech kombinovaná s pronásledováním nebezpečných zabijáků. Sammo Hung dal dohromady hongkongskou hereckou smetánku a sám exceluje jak v komických tak akčních scénách. Ne každý vtip je zdařilý, ale to rozhodně neplatí o akčních scénách, kde excelují všichni zúčastnění. ()

Ernie_13

Ide viac menej o velmi podobnu vec ako Me stastne hvezdy z toho isteho roku. Jackie Chan sa ukaze vo filme asi 3-krat, aj to akoby mimo deja (okrem zaverecnej sceny) a postara sa o zopar dobrych akcnych scen. No tahunom celeho, povedzme deja, no hlavne blaznivej cinskej zabavy je skupina okolo Sammo Hung Kam-Bo. Ten tiez prida zopar zaujimavych akcnych scen. Na niektorych scenach som vybuchoval smiechom, no niektore mi prisli trapne...ale o tom to cele je. Hodnotim pozitine oddychovku, i ked "Me stastne hvezdy" ma pobavili o kusok viac. ()

Filmaris

Druhá časť Lucky Stars je podstatne lepšia hoc nie o veľa. Opäť tu máme päticu kamarátov na čele so Sammom Hungom a vracia sa aj Jackie Chan a Yuen Biao vo vedľajších rolách. Znova sú tu neskutočne krásne bojové choreografie, nad ktorými len sánka padá, priamočiary dej a podarený humor. Zápletka je postačujúca a aj keď v niektorých momentoch to možno škrípe a je to až prehnane absurdné tak to filmu vďaka odľahčenému tónu odpustíte. Ďalšia skvelá akčná komédia, ktorá fanúšikov tohto žánru nesklame. ()

Stanmi

Děj vypráví o pětici kamarádů v čele s Ericem (Sammo Hung), kteří dostanou od své kamarádky inspektorky Barbary Woo, úkol aby ochránili přítelkyni mrtvého policejního informátora, kterého nechala zabít drogová mafie, slečnu Wang a také jejího bytného Johnyho. Samozřejmě všichni kamarádi se snaží získat přízeň slečny Wang a využivájí k tomu i velmi neortodoxní postupy, ale zabijáci nejsou žádní amatéři, takže se Sammo a také jeho policejní kamarádi Jacke Chan a Biao Yuen pořádně zapotí. Ač nás přebal DVD snaží přesvědčit , že hlavní prim tady hraje Jackie Chan, tak on sám tady má jen menší roli, stejně jako Biao Yuen. Prakticky celý příběh se točí kolem pětice Sammo Hung, Eric Tsang, Richard Ng, Shui-Fan Fung a Charlie Chin), kteří se po většinu času snaží více či méně zábavně sbalit nějakou holku, čimž ale ustupuje do pozadí jak celkový příběh, tak i souboje, kterých jsou tady všeho všudy asi tři, což není moc velké číslo. Zajímavostí je, že se tady jako jeden se zabijáků přestaví Richard Norton. V globálu se jedná jen o lehce nadprůměrný počin, určený předevšim pro fandy hongkongských komedií. ()

HKstars

Dobří holubi se vracejí, stejně jako dobré komedie, v případě pokračování úspěšné My Lucky Stars, se však jedná o návrat kapku vynucený. Po velikém úspěchu filmu, ve kterém se sešli nejlepší komici Hong Kongu, spolu s proslulou akční trojicí Sammo Hung-Yuen Biao-Jackie Chan, se doslova v raketovém tempu natočil druhý díl. Aktéři zůstali až na výjimky (Charlie Chin má jen malé cameo, protože byl vázan u jiného projektu) stejní, Chan a Biao se opět objevují jen sporadicky, když je třeba vyčistit plátno od zlotřilých padouchů a pětice hlavních postav zdárně pokračuje v honbě za jakýmikoliv příslušnicemi ženského rodu... Stejně jako minule jsou samotné gagy důležitější než děj filmu (ostatně nad triem úkladných vrahů a jeho motivy se ani nevyplatí přemýšlet, stačí vědět, že zmiňované záporáky hraje Chung Fat, Richard Norton a Yasuaki Kurata a každému svitne, že tihle týpci nebudou přehnaně filozofovat). Bohužel, i když se film snaží trochu přicukrovat výsledek romantickou linií (mezi Sammem a Sibelle Hu z prvního dílu), až příliš kopíruje model prvního filmu a začíná platit ono okřídlené "opakovaný vtip přestává býti vtipem". Jako by z hlavních protagonistů vyprchal elán, jenž udržoval v My Lucky Stars ďábelské tempo, při kterém jste si nestěžovali na nedostatek akce. V Twinkle jsou naopak akční scény to, k čemu se bude upínat vaše pozornost jako ke smilování. Potěší dynamická bitka ve skladišti (asi v první třetině filmu) a samozřejmostí je akční finále, ve kterém stihnou zazářit všichni tři záporáci. Za akční scénu můžeme považovat i judo exhibici s cameem v podání Michelle Yeoh - jedna z mála scén, které vám vykouzlí na tváři nenucený úsměv. Je zatrolená smůla, že film dopadl takhle neslaně-nemastně, protože tahle pětice svérázných komiků si takové sražení do kolen snad ani nezasloužila. Možná to chtělo dát si oraz a nepokoušet se ždímat diváky hned dvakrát v jednom roce. Možná to chtělo víc akčních scén. Možná by všechno fungovalo, kdyby si ta spousta herců na place navzájem nekradla drahocenný celuloid, který jim byl svěřen... Až příliš je vidět, že nikdo nedostává šanci zazářit, protože je okamžitě střídán... nejvíc to zamrzí u hlavních záporáků, kteří se sice snaží seč můžou, ale na plátně se víceméně jenom mihnou a nebýt toho, že dostanou v závěru přes hubu, divák by si je snad ani nepamatoval... To je hlavní problém Twinkle... vyšumí z hlavy rychleji než levné neznačkové šampaňské... A přitom pár z těch bublinek moc příjemně šimrá ;). 40% ()

zurivymlok

Filmy s Jackiem Chanem sleduji kvůli Jackiemu Chanovi, protože je to Jackie Chan, na kterém tyto filmy stojí. Nevím, co si mám myslet o filmu, který se pyšní jeho jménem a on v něm prakticky nevystupuje. Tyto marketingové podrazy jsou bohužel vydavatelům vlastní už léta. Dobře jim tak, že kvůli stahování přicházejí o tržby. ()

montel

Trojice policistů má za úkol ochránit slečnu, která dostala dopis s kompromitujícími důkazy o ilegálním obchodu s drogami. Dívka je však nejen pod útokem nebezpečných zločinců ale také skupině vychytralých nápadníků...Bože to je blbost. Než se objeví Jackie a spustí akci, tak to trvá půl hodiny a ani pak to není žádná sláva. Film se tlačí spíš k neúspěšné komedii s akčním závěrem, díky kterému se snad na to vyplatilo dívat. Jinak nuda s otřesnými dialogy. Za ten konec jednu hvězdu přidám, jinak ale zklamání jako hrom. 35% ()