Bratr Constantina Nikase se po zpackané bankovní loupeži ocitá ve vězení. Constantine (Robert Pattison) se kvůli jeho vysvobození vydává na zoufalou cestu městským podsvětím. Během jediné šílené noci závodí s časem, aby získal dostatek peněz na bratrovu kauci a vlastně zachránil i sám sebe, protože si postupně začíná uvědomovat, že životy jich obou jsou v totálním hajzlu. (Bohemia MP)

matolas

Dobré to bolo, ale rozbité. Dve línie bratov sa dostatočne neprelínajú a ani koniec nie je katarzný, lebo už divák vôbec zabudol, že ma Pattinson brata. Takisto zhruba od únosu falošného väzňa sa to síce tvári ako dráma, ale stačilo by dať menej deprimujúcu hudbu a je z toho fantastická komédia, kde sa všetko kazí. ()

Hanys_

Hodně zvláštní a vtahující trip s parádně vystylizovaným Pattinsonem. Skvěle zahrané, atmosférické s totálně šíleným a hlavně nepřevídatelným scénářem. ()

aquiver

Podmanivý nezávislý koncept, u kterého jsem v rozpacích, o té největší spodině lidstva vypráví přeci jen mnohem lépe Martin Scorsese ve svých opusech, tahle neonová úniková jízda mě ale stejně díky své intenzitě divácky vtáhla a závěr mě dokonce dokázal zasáhnout. 65 % ()

Corpsegrinder

Naprostá šílenost která vypadá jako by 95% bylo točeno guerilla stylem. Film se až na pár míst prakticky nezastaví a furt jede, Robert Pattinson dokazuje že umí hrát a tahle role mu fakt sedla. Soundtrack je parádní směsice kytar a synťáků která k tomu tak nějak zvláštně pasuje. Moc lidí v tom tady nevidí komedii a analyzujou to tady jak náký těžký psycho drama což to absolutně neni. Příběh toho feťáka jak se dostal do nemocnice to bylo na Oscara :)) ()

F.W.Colqhoun

Cross the room if you like candy. Pozornost více než festivalovou tomuto snímku svým hereckým angažmá zajistil Robert Pattinson, jehož snaha vymknout se škatulce paperbackového vampýra je sympatická a víceméně úspěšná. Roli bezhraničního, úber-drzého chlápka, který si ví [alespoň jaksi instrumentálně] vždy rady, zvládl skvěle. Nicméně stejně jako hrdinové Twiligt toho postavy Dobrých časů mnoho nenaspí. Krátce po úvodu, sestávajícího z jímavé scény psychologického vyšetření, nastoluje v kulisách hyper-kapitalismu digitální kamerou a analogovou hudbou a la Útěk z New Yorku popoháněnou mašinu na delikvenci, která se nezastaví, dokud není všechno naprosto/skoro v hajzlu. Benny a Josh Safdie hodinu a půl uzamykají diváka do tunelového vidění hlavního hrdiny, jemuž maniakální soustředěnost umožňuje vždy těsně před vypršením poslední lhůty vyřešit každý z vnucujících se problémů s důmyslností hodnou Oddysea a zároveň odepírá příležitost všechno trochu promyslet. Film uzavírá způsobem, který připomíná úvod, ale v jaksi opačném smyslu. Jestliže filmy zobrazující vynalézavým způsobem život na hraně i daleko za ní nejsou ničím vzácným, přidaná hodnota narativních "závorek" propůjčuje Dobrým časům možnost být něčím víc než nelegrační historkou z podsvětí. This place where we are now, it can be a lot of fun if you let it. You're gonna have a good time. ()

kolemjdouc

Poměrně akční podívaná o patlalovi ,který pokazil co se dalo.To je tak když se piluje až se přepiluje.Kamera která zabírá tak, že divák v té věčné tmě ani pomalu neví kdo je v záběru.Ty čtyři jsou jen za scénář.Pattinson trochu jinak. ()

Adramelech

Hle, jak to dopadá, když se mentálně postižený člověk podílí na vyloupení banky. Zřejmě varování takto hendikepovaným lidem, aby se vyhýbali podobně náročné trestné činnnosti. Může z toto totiž vyplynout spousta problémů. No a právě o nich je ten film. Žádná velká zábava, ale vidět se to dalo. ()

janabel

Zahrané to je moc hezky, napětí to má také, ale asi tak v polovině filmu jsem se začala těšit na konec a tím ukončit to zoufalé a hloupé jednání hlavního hrdiny. ()

Gumrice

Hodně zvláštní film, který se vymyká "normálům". Celou dobu jsem čekala, co se stane a nestalo se nic, přesto jsem bedlivě sledovala všechny jejich kroky a bavila se. ()

Oralfabet

Robert Pattinson dělá vše pro to, abych si ho přestal spojovat pouze s jistou upíří romantickou sérií, jejíž jméno asi zmiňovat nemusím ani nechci. Sakra, dokonce si tady obarvil vlasy na blond. A dělal toho ještě mnohem víc, přičemž jsem nikdy moc netušil, co plánuje udělat příště. Bavilo mě to. 7/10 ()

Dunadan

Je to veľmi pekne natočené, má to super hudbu a vďaka neónmi zaliatej noci aj presne ten typ atmosféry, ktorú mám rád. Vo svojom jadre je však Good Time až žalostne prázdne, čo v konečnom dôsledku nedokázal zachrániť ani Pattinsonov výkon či slušné počiatočné tempo. Škoda, úprimne som sa na to tešil. ()

Furmi

Dlho sa mi nepáčil film ktorý je natočený neo-hipsterským spôsobom prepálme obraz, nejaké tie neóny, pseudo bizarné situácie atď. Tento film aj napriek tomu mal svoje grády. Možno to bolo miestami ešte brutálnejšie spracovanie takého training day alebo running scared. A aj napriek týmto pripodobneniam je Good Time veľmi svojským filmom ktorý má úzkostné tempo až do konca. ()

embecka

Tak mi ostalo akosi smutno, lebo tento film dokazuje, že niektoré sociálne slabšie skupiny ľudí na tomto svete akoby nedostali žiadnu šancu. A nech robia, čo robia, tak to bude len horšie a horšie a tým pádom aj oni sami robia len horšie a horšie rozhodnutia. Inak, je to snímka, ktorú si pozriete raz a bude vám to stačiť. O Robertovi Pattisonovi si poviete, že uaaau, tak toto chalan dobre zahral... A to vlastne tomuto filmu stačí. ()

Muel

| A24 | Pattinson ok. Film ale zaostáva silnejšími scénami, nejakou katarziou. Bavilo ma to, ale na 4* to nebude. | Hodnotenie: 6/10 | ()

gulista

"Pure Cinematic Pleasure" a ešte oveľa viac... Keď sa rozhodnete urobiť všetko preto, aby ste sa s bratom mali lepšie, a keď každé vaše rozhodnutie z lásky k nemu, vedie k ešte väčšej skaze. The Pure and the Damned as world itself. Nadfilm. Farebný, nočný, pulzujúci a pohlcujúci trip plný detailov betónovým veľkomestom. You're gonna have a good time. 98% ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (více)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (více)

Kdo si zahraje Batmana?

Kdo si zahraje Batmana?