Bratr Constantina Nikase se po zpackané bankovní loupeži ocitá ve vězení. Constantine (Robert Pattison) se kvůli jeho vysvobození vydává na zoufalou cestu městským podsvětím. Během jediné šílené noci závodí s časem, aby získal dostatek peněz na bratrovu kauci a vlastně zachránil i sám sebe, protože si postupně začíná uvědomovat, že životy jich obou jsou v totálním hajzlu. (Bohemia MP)

GMVajgl

Robert Patizon zahrál na jedničku zločince, kterého bych označil za génia. Lže, krade, samozřejmě každým krokem směřuje hlouběji do problémů, přestože se snaží jiné problémy vyřešit. Klín klínem, násilí násilím, pád do náručí spravedlnosti byl nevyhnutelný, ale přesto napínavý. KVIFF 2017 ()

xmy

Docela povedená neonovka se skvělým elektronickým soundtrackem a vizuálem, atmosféra na jedničku. Škoda, že zhruba od poloviny film místy pokulhával, cca o 20 minut kratší stopáž by určitě nebyla na škodu. 3*+ ()

Raziel_cz

Přízemní, ale strhující kriminálka s výborným Pattinsonem a audiovizuálem Mannova Thiefa. Syrová, napínavá a poutavá. Jenom škoda toho hypu, protože i když to není natočené podle učebnice, žádná echt originální filmařina se nekoná. A taky že Nick je vlastně jenom MacGuffin, protože je rozhodně highlightem celého filmu. Takže teď prosím pokračování, ve kterém bude zase Nick dostávat z vězení Connieho. Třeba Bad Time. Nebo tak. ()

Folky

Bizarní, intenzivní, vynalézavý - ve spojení s Good Time mohu použít mnoho slov. Skvělý ale mezi nimi není. Především je škoda, jak moc plochá je Pattisonova postava, protože už podruhé dokázal, že je opravdu dobrý herec. Ale k čemu mi to je, když jsem se nedokázal vžít do jeho situace? A toto platí prakticky pro všechny postavy. Díky tomu jsem se i přes tu rychlost, jakou se snímek ubírá místy nudil. Přesto ale tu nepředvídatelnost, úžasnou kameru, která střídá detailní záběry obličeje se záběry tak vzdálenými (v důležitých momentech navíc), výborného Pattisona a silný závěr prostě musím ocenit. ()

JankaJBLK

Výborne natočený realisticky film, výborne zahrané...od filmu som moc neočakávala, a oapk bol pravdou:),...Pattinson (Edward z Twilightu), v dobrom prekvapil ako dobre to zahral, ani som ho tam nepoznala... ()

Wargoo

Riadna fantazmagória ! Patizón super... Ten smrad a šialenosť z neho sršali v každom zábere. Ale najviac zabil Benny Safdie. Musel som si ho pozrieť na youtube, aby som uveril, že je to herec a nie len náhodne vybraný pacient z nejakého ústavu ! Vydarené 4**** a 70,102% ()

AngelG

Pro mě naprostá dokonalost, kterou shrnu do nekolika bodů a upozorňuji, že budu spoilerovat, jinak se to nedá. 1) Děj - vlastně tady není nic příběhově závratného ani zapeklitého. Hned po loupeži se stanoví jasný cíl pro hlavní postavu a tím to hasne. A od té chvíle se jedná pouze o náhodnou scénu za scénou, čímž divák nemá tušení co se stane dál anebo jak to celé dopadne a to dodává na naprostém napětí a zvědavosti. 2) Postavy - Už dlouho jsem neviděla film, kde by postavy v člověku vyvolávaly emoce hned od první scény. Connie, ačkoliv je to šmejd, který jen zneužívá na koho se podívá a myslí si, že je lepší než jeho okolí, si i tak člověka získává svou láskou pro svého bratra Nicka. Takže i když by jste mu normálně nepřáli nic dobrého, tak tady mu prostě musíte držet palce. Hlavně protože nechcete, aby se něco Nickovi stalo, protože vzhledem k jeho stavu je jasné, že je spíše loutkou, než společníkem. Dále Rey, který se ve filmu zjeví naprosto nečekaně. Jedná se o další trosku typu Connieho, pro kterou nemáte moc soucitu. Ovšem dodává příběhu opět naprosto nový směr. 3) Herci - Zde se odehrávají dva nejlepší herecké výkony za posledních pár let. Robert Pattinson mě již v jednom z jeho předešlých projektů dost překvapil, ale tady naprosto zářil. Od jeho vzhledu, dokonalého přízvuku, po tu naprosto úžasnou závěrečnou scénu. Je vidět, že jeho Twillight dny jsou dávno v zapomnění, jeho vkus mě dost baví a těším se co nabídne dál. Benny Safdie, když jsem tento film viděla poprvé, tak jsem byla na 300 % přesvědčená, že obsadili postíženého člověka pro roli Nicka. Tím víc jsem zůstala v naprostém šoku, když jsem zjistila, že to je jeden z režisérů. Ten jeho věčně zmatený pohled a určitá bolest nad tím, že pořádně ničemu nerozumí. Něco neskutečného. 4) Závěr - Pohled na Connieho, který si konečně uvědomí, že je zoufalec, který akorát zničil životy a pohled na Nicka, který se stejně ocitne v prostředí, které na mě osobně působilo příšerně, je opravdu zdrcující. Jako celek tento film opravdu zanechá silný dojem, doteď ve mě vyvolává emoce. A ten soundtrack byla dokonalost samo o sobě. Hodnocení tady mě dost překvapuje, ale tak možná to bude zase ten typ filmu, kdy ho buď nesnášíte anebo milujete. Já rozhodně patřím do té druhé kategorie. :) ()

PEZ

Nemal som príliš Good Time počas sledovania. Ono, film je naschvál šialený, akokeby bol človek na tripe, miestami snový a halucinogénny. A úplne odtrhnutý od diváka. Aspoň ja som to tak pociťoval - nenašiel som si žiadne mentálne spojenie, či už s postavami, alebo na filmovej úrovni. Vzhľadom na to, kto boli hlavné postavy, som aj rád, ale na filme samotnom na zaujal iba neobvyklý výkon Roba Pattinsona. Preto sa divím ako film bodoval na niektorých festivaloch a aj tu má slušné hodnotenia. Bratia Safdieovci má budú musieť presvedčiť iným svojím filmom. 6/10 (Cinematik 2017) ()

DAPDO

Moc sice nechápu, proč si hlavní představitel na bankovní loupež bere jako komplice svýho retardovanýho bráchu, kterýho tak moc miluje, ale budiž. Filmu samotnýmu by seděl spíš název Zkurvená noc a den, protože na co hlavní hrdina sáhl, to sice ze začátku fungovalo, ale pak se vždycky posralo. Ale bavil jsem se celkem dobře - 65 %. ()

HenryIvan

Ukážkový príklad toho, keď je brilantný film uzemnený neochotou divákov dostať sa na rovnaký level. Safdie brothers prišli s niečím, čo sme tu možno v takejto podobe ešte nemali a Robert ukazuje, že herca netreba súdiť podľa účasti na najhoršom projekte. O Batmana strach veru nemám. ()

Vabr

Po Drahokamu jsem se těšil od toho samého režisérského dua na podobně nadupanej skvost, ale dost tvrdě jsem narazil. Dobrý časy nejsou absolutně v ničem podobné Drahokamu. Dobrý časy jsou změtí nahodilých scén, které do kupy nevytváří nic, co by stálo za povšimnutí. Je to totiž zbytečnej, nudnej, hloupej, otravnej, náhodnej, levnej a nezajímavej film, až se člověk podivuje hned nad několika skutečnostmi: 1) Proč má jako vůbec zde na ČSFD 71%? 2) Jaká je myšlenka/význam/přínos? 3) Co je na tom tak dobrého? 4) Jak dokázali schrastit do něčeho takovýho Roberta Pattinsona? Nevím a nechápu. Strávil jsem u filmu hodinu s tím, že jsem se do děje v žádném případě ani trochu nevžil, postavy mi byly nanejvýš nesympatické, řemeslná stránka mě ve všech ohledech iritovala a příběh o hovně byl zkrátka o hovně, o ničem víc. Odcházím tedy značně nespokojen, a hodnotím 1⭐, která je pro takový snímek možná i pochvalou. Vyhodnocení: Postižený bratr jako iritující loutka fungoval naprosto perfektně - film jsem vypnul🫠 ()

tranquill

"Nevím, co se děje! Pamatuju si sotva půlku, protože jsem byl na hadry!" Depresivní kriminální drama o životních ztroskotancích. ()

samkko

Jedním slovem: ZAJIMAVÉ. Film se neřídí žádnými pravidly jak v hudbě, příběhu, stylu vyprávěni, postavy se zde chovají velmi divně a konec je na tento styl docela očekávaný. Ovšem neříkám, že je to špatně. Někomu to sedne, někomu ne a někdo si řekne ok zajimavý vizuál, dobré herecké výkony, zajimavá hudba, no prostě ZAJIMAVÉ A ZVLÁŠTNÍ, ale mohlo to být lepší... A to je můj případ. Pattinson nám zde sice ukázal, že dokáže hrát v pořádných filmech (ne jen ve zfilmovaném dívčích románech). Ale jeden dobrý herec všechny chybky prostě nenapraví. 6.1/10 ()

kukkik

Výborně natočený, zcela šílený a uvěřitelně autentický příběh, na jehož tvorbě si dali tvůrci hodně záležet a je to na něm opravdu znát. Chovní postav sice nedává moc smysl ale zároveň vůbec není nereálné, určitá logika v tom je i když zvrácená. Robert Pattinson tady herecky exceluje, velký posun od upírů a v tom mi vlastně trochu připomíná herecké pokusy Daniela Radcliffa ve filmu Guns Akimbo, akorát Robert tu drsnou, špinavou dospělou roli zvládl mnohem lépe. Tenhle film je zvláštní, má hodně originální atmosféru na pomezí true-crime dokumentu a akčního filmu, všechny postavy jsou živé, mají hloubku a jde za nimi vidět jejich příběh, casting tedy opravdu na jedničku. Tenhle film mě dokonale vtáhl a hodně bavil, mám pocit, jako bych prožil tu šílenou noc spolu s Constantinem. Jak na to tak koukám, tak v rámci žánru tady opravdu není co vytknout. Zároveň jde o tak originální sled událostí a atmosféra je tak poutavá, že se na tento film někdy rád podívám znovu, což pro mě znamená splněné všechny atributy pro hodnocení 5/5 ()

pushover

Parádní nezávislá jízda! Scénář tak promyšlenej, že vyznívá jako permanentní improvizace. To všechno podmáznutý nervozní muzikou Oneohtrix Point Never. Mimochodem už asi třetí film v kterým mě Pattinson bavil. ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (více)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (více)

Kdo si zahraje Batmana?

Kdo si zahraje Batmana?