Epizody(12)

Promo

Jogi.1

Zajímavé... psychologické drama, zasazené do skupiny kamarádů a jich myšlenek, problémů a života. Dohromady mají vyhrát hru, ale ta se je snaží rozeštvat. první díl mě moc neupoutal, ale u dalších jsem se již chytnul. Toto anime určitě nemůžu s ničím srovnávat, je to kousek sám pro sebe. Hodnocení pak není úplně správné, určitě se dá nají lepší seriál, ale vždy se snažím hodnotit seriály a anime na základě žánru a tady v tomto žánru určitě dosáhl 5*. Podle ukázek bude i druhá serie, dá se toho opravdu hodně zkazit, tak uvidíme. ()

DaweForeman

Další žánr, který je celkem v asijské tvorbě oblíbený, i když ne tolik jako isekai, a který není moc zpracovaný do anime kvůli očividné "brutálnosti". Tím jsou speciální hry, které nutí nedobrovolné účastníky riskovat hodně a někdy i životy. Řadí se to tak mezi psychologické drama, kdy dál postoupí jen ten, který je opravdu inteligentní, ten kdo dokáže přechcat danou hru nebo má velké štěstí. V tomto případě se nedobrovolní účastníci ve formě studentů ze střední snaží vynulovat nebo spíše snížit dluh jednoho ze svých přátel, který je přihlásil do této hry. Jenže jednotlivé hry je mohou dostat do větších dluhů ať už všechny nebo jednotlivce. Začne se tak testovat jejich přátelství, kdy vyplouvají na povrch různá drobná i závažná tajemství jednotlivých postav. Obecně si člověk tak nějak užije ty napínavé situace, když neví, zda daná osoba je opravdu taková jaká se jeví nebo zda má své vlastní skryté pohnutky. Nejvíce pak člověk asi sleduje hlavního hrdinu, kdy čeká, co vymyslí dalšího a jak všechny převeze. Na druhou stránku to nemá takovou naléhavost, protože jde spíše jen o peníze, než o život. Proto je to napínavostí trochu odlehčenější. Každopádně příběh bude pokračovat pravděpodobně v další sérii, tak se uvidí, zda tohle bude něco zajímavého, propadák nebo si to udrží svou průměrnost. Po animační stránce je to velice slušné a po hudební stránce nic moc. ()