Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikO_NR_1909
  ***

  Silverado predstavuje opantaný návrat idylickej formy, ktorá výrazne scvrkáva napätosť a dáky ten tradičný svet starého západu na jasne zrozumiteľnú synergiu hrdinstva, nadhľadu a satisfakčného vyústenia, že nejde ho v kontexte žánrových dejín ignorovať. Príbeh je mimoriadne štýlový, výborne natočený jak v rámci dynamického prevedenia akcie, tak vizuálnou textúrou. Avšak Kasdan neuniesol hranicu znesiteľnosti, kedy som mu jednou hemisférou toleroval vedomú laxnosť charakterizácie mikrosveta, v ktorom sa dej Silverada odohráva, tak akýmkoľvek nepredvídateľným momentom, ktorý by si zaslúžil zmienku. A škoda tých naivných zvratov, nadhľad za ich hranicu, (nech je akokoľvek vynaliezavý) prosto nesiaha.(27.11.2017)

 • Ainy
  ****

  Jeden z nezapomenutelný westernů se Scottem Glennem nebo Kevinem Costnerem. Příběh obsahuje vše, co si může fanoušek Divokého Západu přát. Kevin zde hrál takové praštěné ucho, ovšem s přesnou muškou. Nějak jsem ho v té roli nemohla vstřebat. Člověk je u něj zvyklejší na charakterní postavy s, pro mnoho žen, neodolateným výrazem ve tváři. Jinak jsem se opravdu nenudila. Děj příjemně odsýpá, drsné přestřelky napínavé a pevné přátelství, které se nezastaví ani před křivdou a bezprávím představitelů zákona.(10.1.2015)

 • Jizni Tlapa
  *****

  "P.A.D.E.N."...Společně se Sedmi statečnými a Tenkrát na Západě můj neojblíbenější western. Skvěle obsazení plné charismatických hvězd. K. Costner měl vždy zůstat jen a jen u westernů, které mu dle mého názoru sednou nejlépe. Výnikajcí hudba, důmyslně natočené akční scény včetně závěrečného boje na kolty, vtipné, ale i vážné dialogy těhle desperádů ve mně zanechají rány na hodně dlouho!!(23.11.2010)

 • Lopic
  *****

  Film jsem si sehnal hlavně kvůli Kevinu Costnerovi, kterého mám hodně rád. Chtěl sem vidět jeho začátky nebo spíše film, který mu pomohl prorazit. A byl sem dost nadšený. Westerny mám obecně hodně rád, ale Silverado nemůžu řadit po bok westernových klasik, protože to prostě a jednoduše není klasický western. Spíše si půjčuje jen půjčuje westernové prostředí a snaží se vzdát poctu právě westernovým klasikám. A já myslím, že se mu to povedlo. Škoda, že byl film propadák, hold 80.léta už westernům moc nepřála. Obsazení bylo vynikající a zejména se mi líbili Kevin Kline a právě Kevin Costner, jehož postava, tak trochu magora Jaka, neměla chybu.(17.5.2008)

 • majo25
  ****

  Zaujímavý western s vysokým počtom hvieznych hercov - Kline, Glenn, Costner, Glover, Cleese, Dennehy či Goldblum. Aj ked sa film netvári velmi vážne, o čom svedčí aj komickejšia postavička polobláznivého mladíka, ktorého hrá mladý Costner, a svedčala by mu aj ponurejšia či nervózna atmosféra, aj tak má čo ponúknuť. Netreba sa len dat odradit nevalným začiatkom filmu a miernou absenciou napätia. Silnou stránkou snímku je hudba a dobre spracované prestrelky. Zatiaľ pre mňa najlepší osedmdesiatkový western. Hodnotenie: 80%(14.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace