Vaše jméno ... osobní doklady ... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Úkolem agentky je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho. (Warner Home Video CZ)

Akyno

Nezaujímavé a ničím výnimočné dielko. Taká streda o 16:00 keď sa Vám do ničoho nechce a toto je jediné v ponuke. Angelina zase hupsla mimo. Napätie a strach tu budete hladať tak bezcieľne márne ako Angelina hľadá vraha v príbehu. ()

Patr1k

Krásna Angelina, divný Ethan, vynikajúci Kiefer, začiatok sľubuje zážitok, no nie je tomu tak, koniec ma velmi sklamal, inak v celku napínavý thriller ()

gpx

O hereckých schopnostech Angeliny Jolie mám dlouhodobě své pochybnosti. Nicméně díky filmu Zloděj životů jsem navíc zjistil, že její hlavní deviza (nateklé rty) nemusí působit vždy smyslně. Místy jsem měl dojem, že herečka prochází agresivní alergickou reakcí na rtěnku. Co se týče děje, tak škoda mluvit. ()

Rieux

Slusne rozbehnuty thriller, ktory naozaj v prvej stvrtke navnadi. Tesil som sa na nieco v style Sedem - aspon atmosfera sa snazila byt podobne nechutna. Ale scenar sklamal. Velmi sklamal. V polovici je uz jasne kto je vrahom a jeho nahla zmena vystupovania je naozaj nerealna. Jolie je tu viac na okrasu ako na dokazovanie existencie dalsieho novodobeho Holmesa. To sum up, zaciatok vtiahne do deja, vyvola dojem niecoho zaujimaveho, no coskoro pochopite, ze je to len dalsi priemerny thriller z Ameriky a dalsi neuspesny pokus Angeliny - po Zberatelovi kosti - natocit nieco ako kedysi Jodie Foster. ()

lepo

Relatívne nie nezaujímavé dielo, so zvláštnou Angelinou J., ako famóznou psychologičkou z FBI, ktorá úplne nerealisticky - v protiklade sama so sebou,pracovnými zásadami, resp.skúsenosťami, "dá" hneď prvú noc páchateľovi - Ethan Hawke / celkom slušné pojatie role schyzofrenika / - o ktorého postave je jasné po 15 minútach filmu. Slabšie rozbiehajúci sa film, s celkom slušným scenárom, mal možnosť vyvinúť sa do dospelejšej podoby akým bol, ale inak na strávenie voľného času doma v papučiach môže byť. ()

Kudeat

Páni. K tomuto filmu nemám co dodat. Nejdříve to vypadalo na slabý průměr, ale zvrat a samotný závěr (pro mě zcela nečekaný) mě přinutil hodnotit tím nejlepším možným způsobem. Angelina Jolie nezklamala a ostatní herci, byť pro mě z většiny neznámí, také podali skvělé výkony. Film jsem si užil a hotovo ! Skvělé. ()

wray

A znova Angelina a znova vyborne! Nebolo to mozno az tak prepracovane a filmoch o seriovych vrahoch je tak vela ze tazko prist s niecim novym, ale - Taking Lives bolo celkom zaujimave. Nemalo to az taky spad ale - nenudil som sa az do konca. Nebolo tam mozno az tolko prekvapivych zvratov ale - proste mne sa to vcelku pacilo, i ked pripustam mozno za to moze ta Angelina. Moze byt. ()

Vlasek

Ačkoli začátek je poměrně zajímavý, zbytek filmu postupně pokulhává. Největším nedostatkem je vlastní pachatel, který je jasný velmi brzy. Pak už žádné překvapení bohužel nepřijde. Až na pro mě zcela nepochopitelné a těžko uvěřitelné citové vzplanutí hlavní hrdinky ke svědkovi v podání Ethana Hawka, který je neskutečně slizký a svým chováním odpudivý. Navíc se chová velmi podivně už od začátku a nikdo to nevidí. ()

Saxos

Již dost let starý film jehož hodnocení je docela podceňováno. Celkově je film líbivý, částečně se zajímavou krimi zápletkou, i když v počátku hned okatě naznačenou, a určitým napětím. Herecké výkony také nejsou na podprůměrné hodnocení. Není to film na kino, ale v TV ok. Soundtarak také vhodný. ()

Lily.Rush

Nutno zde okrajově zmínit český dabing, Sobotka prostě dokonale souzní s hercem, když jde o hodně. Od prvního okamžiku litujete, sympatizujete s Hawkem, je to přece miloučký a obětní beránek; přejete mu zápletku s chladnou a ostražitou ´kostí ´v podobě Jolie a chcete pro ně šťastný život až za hrob. ALE. Tady se to někde zkomplikuje. A kdo jim to přeje i ve chvíli, kdy už příběh spěje ke konci, přesto že ví, jak je všechno nenávratně ztraceno, pak má moje plus :-D, protože i když je to v reálném provedení nemožné, chcete, aby se ti dva přes všechno přenesli a hodili za hlavu, co tam hodit nejde. Nenadchne tak moc, ale zase absolutně vůbec neurazí, konzumujete to celé až do konce :-) ()

oli9

Začátek filmu a scéna s přezouváním kola si mě získala. Potom tam ještě bylo pár překvapivých dokonce i lekavých momentů které za to stály. Jinak celkem průměrný thriller . V hlavní roli skvělá Angelina které musím dát za milostnou scénu hvězdu navíc :) ()

f1

** Hawke trhající hlavu své mámě mne maxímálně uspokojil ohledně velkého očekávání na jeho herecký koncert. Další ** za francouzskou angličtinu. ()

Fill16

Moc kriminálky a detektivky nesleduji a proto tento film byl pro mě něčím novým. Ve spoustu míst mě docela zaskočily okamžiky, které jsem nečekal. Lekačky splnily svůj úkol - vyděsil jsem se a poskočilo mi trochu vevnitř :-) Bylo to snad poprvé co jsem se u filmu lekl... Mimochodem do poslední chvíle jsem nevěděl kdo je vrah. Prostě na kriminálky nemám čuch a proto tak vysoké hodnocení. Jinak intro bylo fakt super! ()

lumtr

Nuda, nuda, nuda. Vzhledem k tomu, že od začátku bylo všechno jasné, jsem první polovinu filmu čekal, kdy se spolu vyspí, a druhou už se jenom nudil. Přeplácanej a snadno předvídatelnej závěr pro mě jenom podtrhoval ráz celého filmu. ()

shinlove

Báječný výkon Ethana Hawka, kterému role výjimečně sedla...Jako vždy ve filmu (snad kromě Wanted) je Angelina jen na ozdobu, aby měli chlapi na co koukat. Celkově pěkné, ale filmu nelze dát víc jak 3* za ostatní herecké výkony... ()