Vaše jméno ... osobní doklady ... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Úkolem agentky je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho. (Warner Home Video CZ)

Umělec

... takový instantní thriller bez chuti a zápachu. Chtěl jsem dát slabší 3, ale ten závěr byl opravdu hloupoučkej ... 40% ()

JARDAHONDA

Tento snímek má jistě svoji originalitu, přesto vše děj působí místy vlažně, chybí tomu jaksi ten správný " šmrnc " pořádné kriminálky.. Navíc divák velmi brzy odhalí vrha, takže už jen čeká na samotný konec, který byl jistě zajímavý. Závěr : Slušný průměr = 50 % ()

marketcsfd

Miluju spojení Ethana a Angeliny, ale nevadilo by trochu napětí - vědět po prvních 15 min ( asi ....stopky jsem nechala v šuplíku) kdo je tam zlobivej kluk tenhle film uplně zničil - škoda u mě jen za 2 ()

kucoteam odpad!

Tak stupidny a nudny film som nevidel uz ani nepamatam. Pritom do tej hovadiny zlanarili hviezdy od ktorych sa caka ze upletu aj z hovna bic. Hold ale ten film je cely tak na houby, ze tu nezmohli ani herci tazkeho kalibru, ten film dokonca zhovadil aj ich. :) Pri tom zavere som mal pocit ze sa divam na scary movie. ()

violik

Tak zloděj času to úplně není, ale fakt jen tak zaplnit nudný den. Obyčejná detektivka pro obyčejného konzumenta ()

Rathe

A neříkejte, že jste od začátku nevěděli, kdo je vrah. A ačkoliv to bylo dost jasné, tak film neztratil kouzlo ani do poslední vteřiny. Držel si mě jak přisátou pijavici a já pil a pil a tloustl jsem blahem dokud neodzvonili. Vynikající thriller se skvělými herci (hl. Angelina Jolie - klasika, která nezklame). A TEN SKVĚLÝ KONEC.. :3 ()

Tereza11

Člověk dychtí po tom aby nebylo vše tak jasné jak se na první pohled zdá, bohužel marně...vrah mě vlastně po celou dobu filmu vůbec nazajímal, vše je tak předvidatelné až je mi z toho do breku :-) ()

Jirkacek

Na film Zloděj životů jsem se ze zvědavosti podíval po letech - poprvé jsem ho viděl nedlouho po uvedení do kin a tenkrát jsem z něj byl nadšený. Při druhém sledování jsem už věděl o co jde, i když jsem si detaily nepamatoval. Možná i proto jsem se při repríze dvakrát slušně lekl. Protože jsem již věděl, kdo je vrah a o co přesně jde, spíše jsem sledoval detaily, výkony herců a prostředí. Každopádně se jedná o velmi dobrý film, perfektně zahraný jak speciální agentkou FBI Angelinou Jolie, tak svědkem jedné z mnoha vražd, které se za dlouhá léta udály.Tím svědkem byl Ethan Hawke, který mi jako člověk nepřirostl k srdci a tak mi vlastně ve své slizké roli připadal přirozený. Film pro mne byl zajímavý i svým námětem - vrah si vždy přivlastnil identitu své oběti, žil její život a tím vždy po sobě pečlivě zametl všechny stopy. Tak jak to bývá, snímek byl napínavý hlavně ve druhé části, ale již na začátku v prvních minutách nám doma představil jak vraha, tak první oběť. A pak přišla další a další mrtvola...Velmi napínavý pak byl přímý souboj mezi policií a vrahem, který byl tím pádem odhalen asi 20 minut před koncem, ale to nejzajímavější nám tvůrci nechali na úplný závěr. A byl to konec překvapivý, i když už předtím jsme věděli, kdo byl ten hnusný a podlý sériový vrah. Zloděj životů mne tak připravil o tři ukradené hvězdy ***. ()

andy60

I když je příběh až příliš předvídatelný, režie není špatná a dokáže diváka vtáhnout do děje a udržet jeho pozornost až do závěrečných titulků. A Angelině to tady mimořádně sluší. ()

BigJohn02

Film, ve kterém pyskatá Angie skočila na špek vrahounovi. Jeden z průměrných pohrobků Mlčení jehňátek, kterých se tehdy natočila halda. ()