Vaše jméno ... osobní doklady ... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Úkolem agentky je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho. (Warner Home Video CZ)

Fanex

Ze začátku měl tento film nakročeno do nějaké senzace, ale až z ničeho nic přeskočili pár let, tak mě to velice zklamalo. Ovšem až na závěr, který filmu dodal trochu akce :-D! Myslim si, že kdyby děj pokračoval hned od první vraždy, kdyby byli ve filmu zachycené předchozí vraždy už v takovém mladém věku, kdyby se tam jenom neustále nevyšetřovalo, měl by tento film "navíc". S Angelinou Jolie určitě. Caruso vybral dobré herce, ale mohl film pojmout trochu jinak. ()

Paity

Angelina Jolie se zase jednou pustila do nějakého Thrilleru, ale bohužel je to bída. Měla prostě skončit Larou Croft. film za filmem pouze průměr. ()

kolemjdouc

doufala jsem že film zas tak mysteriózní nebude,působil na mě poněkud zmateně než mysteriózně a tudíž jsem měla problém se s obsahem nějak poprat - zkrátka se mi nelíbil.Tečka. ()

Hanys_

Asi nejsem sám koho nahlodal ten slibný začátek a solidní obsazení. Vrah byl ale jasný už od prvního záběru, nějaké napětí se navíc vůbec nekonalo a třeba ten závěrečný fight už jsem odzíval s ovladačem v ruce. Ještěže Angie nezklamala a ukázala aspoň bradavku. ()

jasiska

Aj keby tento film nebol transparentný ako mikroténový sáčok, aj tak by bol mizerný. Jediný moment, kedy som si myslela, že Ethan Hawke nie je vrah bolo, keď tam nabehol Kiefer Sutherland, čo však neznamenalo žiadnu zmenu v kvalite filmu. Nebolo v ňom nič, čo by som ešte spomenula v dobrom. Ale nedá mi neskritizovať úplne absurdný koniec. Takú úplne nepatričnú blbosť som už dávno nevidela. ()

Radim

Film má dvě zásadní vady: jednak rozuzlení filmu je patrné hned od začátku, jednak mu chybí i jen náznak atmosféry nebo chemie mezi postavami. A to radši nezmiňuji závěr filmu, který je naprosto mimo. Ale 2x tam Angelina ukázala prsa :-) ()

Anderas

Cestou odkudsi kamsi jsem si tuhle hrůznost odkroutil v autobuse, takže alespoň nelituju ztráty času. Od prvního momentu je víceméně jasný další průběh i kadence zvratů, takže zbytek stopáže se můžete bavit počítáním samoúčelných a později absolutně nelogických momomentů ... a napovím vám, je jich HODNĚ. Opravdu si zkuste film v hlavě po skončení přehrát a uvědomit si, kolik nesrovnalostí se hnedle vyrojí. No a ten závěr, podobnou zvrhlost jsem nečekal ani od DJe Carusa. To byla zase jednou jízda... ()

Sairina

Čekala jsem, že už konečně přijde film, u ktérého bych neznala vraha hned po pěti minutách. Bohužel jsem se opět nedočkala a ještě k tomu jsme se děsně nudila. Angelina Jolie má hrát chytrou vystudovanou agentku, ale opak je pravdou. Najivní sadistická vyšetřovatelka, která se vyspí s tím "pravým". A konec byl asi jediné překvapení, i když i tam mám pochybnosti o realičnosti ale nebudu vyzrazovat pointu. ()

Prochy38

Celkem průměrný krimi - thriller. I když příběh se mi zdál originální a i dobrý! Jak A. Jolie nemusím, je zde šikovná a sekne jí to. E. Hawke hraje to svoje jako vždy a všude a více nikdo nijak nevyčnívá. Zaujalo mě rozuzlení, fakt hodně dobré! Víckrát už se na to ale asi nepodívám. ()

Hanes88

Prostě takový průměrný thriller. Tady ani opravdu není, co bych více dodal. Nebylo to ani úplně špatné, ale ani skvělé. 55%. ()

woodsman

vau dalsi mysteriozni krvak psychopat proste zabija ludi zmrd a ten konec to bolo krasne prekvapenie inak ho ojebala ta by dobre hrala šachy :D ()

system

Prumerny thriller s nevyuzitym potencialem a jednou hodne, ale opravdu hodne desivou lekackou, kdy se vam postavi chlupy az na prdeli:-) ()

Viburnus

Zajímavý nápad, neuskutečnitelný, ale přece - ve světě filmu se na realističnost nedá koukat moc vážně. A napínavé to bylo, tak co ()

Macik

Tenhle film není ničím.. je tak dějově prázdnej že ho zkouknete bez velkých emocí.. nulová výpovědní hodnota.. žádná vazba na diváka..místy příliš překombinované a scénář děravej jako síto na písek... jediný klady tohohle filmu jsou Angelina Jolie, U2 a výkon Ethana.. P.S. nechápu proč je kiefer napsanej jako hlavní herec když tam skoro není.. má tam sice víc obrazovýho prostoru než v telefonní budce, ale zase tam se víc nakecal..;) ()

1945

Poté co uběhla více než polovina filmu - došlo mi, že některé scény jsem už někdy viděl. Začátek a konec filmu jsem neznal, takže mě těší, že jsem tento film konečně shlédl v celku. Děj je sice poměrně jednoduchý, ale atmosférou krimi dýchá dostatečně - jedná se o kvalitní průměr tohoto žánru ()

dehlie

po 4 mesiacoch bez styku s kinematografiou som zhliadol toto. priemerné a predvídateľné krimi s krásnou kočkou angelinou. ()

Delaney

Nenudíte se, ale také se vysloveně nebavíte, za pár týdnů film kompletně vypustíte, což je taky po tom děsném konci jedině dobře... ()

peto580

Pozeral som to priznam sa uz davnejsie hlave koli A. Joile. A celkovo ma to sklamalo. Predvidatelnost deja tam bola neskutocna. Ale na druhej strane malo to Angelinu (zas :) ), ake-take napatie a necakany zaver. Takze pozerat sa nato dalo ()