Katka.M

Tato komedie je i přes celkem nízké hodnocení moje oblíbená. Sice některé hlášky vůbec nedávají smysl, ale to je právě to, co mě na této komedii přijde tak zábavné a originální. ()

Nechic

Je to prostě prdel, je to ten úplně nejnižší stupeň humoru, tohle nejde jakkoli škatulkově hodnotit ! Tenhle film vytvořil vlastní kategorii a v ní je vítězem. ()

Seki odpad!

Opravdu podivná, zábava, kterou jsem nejspíš nepochopil. Celý koncept filmu je o ničem a přijde mi jako poměrně nemístný. Některé hlášky sice zprvu pobaví, ale když se opakují už popáté akorát vás to donutí nevěřícně zakroutit hlavou. Jednu hvězdičku si film ale přesto zaslouží a to jednak za Gérarda Depardieu a také za několik vtipných hlášek. Jednou se to vidět nechá, ale podruhé už bych se na to znovu nepodíval, protože i takto to byla ztráta času. ()

Ypsko

Banda nafrněnejch pseudointoškejch čsfd dětiček odpaduje a ani jim nedojde tak triviální věc, a to že ten film neni a ani nemá být nějaký skandinávský drámo. Je to prdel za 5*!!! ()

zuzrik

Úpřímně vetší blbost byste jen těžko hledali ale pokud vypnete mozek a nebudete nad tím moc přemýšlet tak to celkem pobaví. ()

machmej

Netřeba slov. Film je tak debilní, až je dokonalej....Nikdy jsem ve filmu neviděl tak výborný smysl pro vtip jako tady. Ve filmu zazní legendární hlášky, které budete používat i v běžném životě...Silně návykové:-) ()

pelikan_teri

Tak nevím, jestli jsem blázen. Ale mě se tahle šílenost opravdu líbila. Hlášky si budu pamatovat do konce života. Určitě nikdy už neuvidím pošahanější film z období pravěku. Nebo pošahanější film vůbec? Většinou mě týto parodizující filmy neberou. Ale tohle bylo tak bláznivé, až to bylo vtipné. A koncepce války o šampon nemá chybu. ()

Pintenta

Toto je iná pecka, totál odveci film, s geniálnymi hláškami, niektoré u nás zľudoveli. Niekto filmu nerozumie, ale to nevadí. Treba si len užívať skeče a dialógy, ktorých je plno vo filme. Pri tomto filme sa nedá nesmiať. U mňa topka na dobrú náladu. A keby niečo - začíná noc ;) ()

kajza80

Jako když jsem byla malá, tak jsem se tomu určitě strašně smála. Teď mi to připadá, jako dost trapný humor. Herci nebyli taky zrovna nejhezčí, ale asi se snažili o zobrazení té pravěké doby. Buď jsou tu lidé, kteří ten humor chápou a druzí lidé, kterým to připadá strašně trapné a do té poslední skupiny patřím i já. ()

draxxi

Tenhle film ma jedinej ucel. Rozesmat... A ja se smal od zacatku do konce. Blazniva komedie jak ma byt. A vse bez uchylnych sprostaren jak jinde. ()

Kulivier

Určitě se nejedná o záměr získat Oscara, nebo nějaké ocenění na Sundance, či v Cannes. Nic to nemění na tom, že se u filmu náramně bavím. Vyšetřování první vraždy je nápadité, styl humoru jsem pochopil a dokážu se naladit na jeho vlnu. Super oddechovka, kterou si rád pouštím opakovaně, aniž bych ji musel dokoukat. ()

soukyd33

Zábava to je, ale příběh za honem na šampón je nuda. Hlášky a některé scény jsou TOP! Doporučuji. Poznámka: Berte to pouze jako komedii! Hvězdiček 4**** ()

TessyMaier

Je pravda, že napoprvé se mi film moc nelíbil, ale jakmile jsem se podívala podruhé, tak poté už jsem si film pouštěla pravidelně vždy, když jsem si chtěla zlepšit náladu a vždy se povedlo. Myslím si, že jsou dva typy lidí - tací, kterým film připadá stupidní nebo naopak tací, kteří ho milují. Nic mezi tím. Já osobně mám takovéto typy komedií ráda. Člověk nemusí nad ničím přemýšlet, hodně se nasměje a oddychne si. Film je plný vtipných hlášek, na které do smrti nezapomenu, protože jsou prostě legendární. ()