Ripper odpad!

Velmi, velmi slabá komedie, od které jsem čekal daleko víc a ne že se jenom celý film budou bít dvě tlupy špinavců o šampon. ()

Ice123

Bezvadná odreagovačka, u který nemusíte myslet a jen poslouchat jednu hlášku za druhou. By člověk normálně ani netušil, že po zemi lezli žížalomuti ;) ()

Iwus.ka

Tento film je tak stupidní a mozek vyplachující, že se vám prostě musí zalíbit, i kdybyste nechtěli a ještě dlouho po tom si budete opakovat nejlepší hlášky. Co by se taky dalo čekat od špinavých pravěkých houmlesáků, jejichž rudou barvu by jim záviděl kdejaký apač. Zřejmě nic, ale oni by rádi získali něco od svých civilizovanějších sousedů. Dokonce tu máme kriminální zápletku a pro vás, pánové i slušný návod, jak svést ženu. Navíc je film velmi poučný. Vy jste snad věděli, že existovali např. prasomuti nebo husomuti? Kam se hrabe National geographic či knihy. A teď mě prosím omluvte, musím se jít podívat, jestli mají moji králikomuti co jíst. ()

misulka03

Tento film mě naprosto zklamal, ne že bych od něho čekala zázraky, ale tohle bylo na mě trochu moc. přiznávám, že jsem se párkrát zasmála, ale pokud se stejný vtip opakoval do konce filmu ještě třikrát, přišlo mi to fakt trapné. I když se mi film nelíbil, viděla jsem ho dvakrát ( podruhé nedobrovolně :-D). A musím říct, že vidět ho podruhé je utrpení. Velice mě mrzí, že v tomto podle mě ne moc podařeném filmu byl můj oblíbený herec Depardieu, má rozhodně na víc! ()

MJMilan

Náhodou dobrá prča. On jen ten nápad je dobře ulítlí, ale přitom úplná blbost to není. Kolik ftípků se dá vymyslet ze slova, nebo spíš jména "Kámen" .... ()

StanislachKo

Objektívne by som dal nanajvýš jednu hvízdu, lebo už samo o sebe to pôsobí trápne... Ale tak ja som sa smial a pár heftov má tendenciu skultovatieť (že jaké slovo!), takže 3 je u mňa minimum. ()

otík

Ze začátku byly ony opakovací formulky ještě docela vtipné, ale postupem času začnou spíše nudit, navíc hlavní motiv se šamanem vrahem je naprosto podivný a totálně nezábavný. Pokud tady chtěl někdo natočit bláznivou prapra komedii, udělal to po slušném rozjezdu moc a moc špatně. ()

Mona07

Napoprvé jsem se lehce ovíněná plácala smíchy do kolen, napodruhé už mi to tak vtipné nepřišlo, napotřetí už nebude. 3/10 ()

Kulik.Z

Neuvěřitelně vtipná komedie! :D Váhal jsem, jestli RRRrrrr!!! mám dát pět hvězdiček nebo čtyři hvězdičky. Trochu mě zklamal obchoďák, ale převýšil to do pozitiva telefonát s vrahem a následný záznamník. 90% ()

Estrellita

Odporně zvrhlá úchylnost, nelogická a trhlá pitomost, jen úplní cvoci se můžou smát. "Tam fakt měla být díra!" GENIÁLNÍ! Miluju tenhle film! :) ()

filmmovier

Čekal jsem blbost a nudu. Blbost to sice byla - myslím to v dobrém - ale neskutečně jsem se bavil! Opravdová zábava! Srnabal, boje mezi Špinavovlasými a Čistovlasými. Kámen a Kámen. Carrefour. A vyšetřování první vraždy v dějinách lidstva. To jsou příčiny největší zábavy. Ono tam není nic čemu se nedá smát - je to totiž tak praštěné, že se musíte smát všemu. A navíc je to francouzská komedie - a jedna z nejlepších - a to také svědčí o mnohém. ()

Doudis19

Jeden z nejrozporuplnějších filmů v databázy. Člověk se nemůže divit jak odpadům, tak plným počtům. Vše se odvijí pouze od osobního vkusu jednotlivých uživatelů. Když už nic jiného, tak podle RRRrrr!!! se alespoň dají najít komediálně spřízněné duše :-). ()