Shredo odpad!

Stáva sa, že niečo je tak trápne až je to vtipné.. Toto bol ale jeden veľký omyl, s nadšením som sa do toho pustil na odporúčanie kamarátov, a výsledok? Vypol som to po 30 minútach s krútením hlavy, že niekto bol asi pekne sakrastický keď mi to doporučil ()

Nerd4Dreaming

Co dodat.. Film je neuvěřitelně stupidní ale to jej právě činí výjimečným ! Již úvod mě pobavil sprškou humoru přesně podle mého gusta. V některých místech sice trapnost překračuje všechny meze ale dobrá místa převažují, některé hlášky jsou již dnes kultovní. Začíná noc! Drž hubu! ()

franya69

No dost dobře nechápu co se na tom komu nelíbí, ale proti gustu... Já vím jen to, že jsme na to koukali v partě asi šesti lidí při skleničce a dlouhém kouři a všichni jsme brečeli až uchcávali smíchy, kámen. Jinak souhlasím s komentářem uživatele Socraates, neboť bez toho kouře by to asi zas taková hlína nebyla :-D ()

BeranSon

Tupě přeplácaná, ničím neokoštovaná komedie. Bez skrytého potenciálu ani sláva není, tady zásadní potenciál rozhodně chybí. Pár nápadů grandiózních, kámen, ale zbytek? Zbytek je nic... -2/10- ()

Fujara777

Komédia, bez prívlastku romantická, dramatická. Jednoducho komédia. Aj keď uletená, ale vtipná, občas aj nápaditá (sen o práčke, šťastný lov aj rybolov...) a plná hlášok. ()

KHkomiks

Po několikátý to musim plně obodovat. Tohle je fakt bomba, čim jsem starší, tim lepší se mi to zdá. Geniálně blbý dílko, který potěší. Začíná noc! Drž hubu! ()

Romeo5

Film tipu pust si vícekrát :) Musím změnit ze tří na pět protože je to vtipné bez fekálií a dokonale promišlená bomba..Hodně z filmu utkví v paměti a každý kdo film viděl se hláškami baví i mimo obrazovku..Děj optimální vzhledem že komedie má hlavně rozesmát...Někdo tuto komedii přirovnal k Roku jedna a já musím jen tiše plakat kolik lidí ruzumí trapnostem a fekálnímu humoru které Rok jedna obsahuje..V RRRrrrr!!! mě nikdo nenutí smát se a přesto se směju..Ve filmu se neochutnávají hovna, neprdí se v něm zato je plný vtipných hlášek bez logiky i s logikou,plný drobných momentů které pobaví a odhalíte je třeba až po třetím shlédnutí..Musím znovu zdůraznit že podle mě komedie nemusí mít pevný děj ale má účel pobavit rozesmát diváka...A toto je naprostá bomba.. ()

Toka

Totální kokoťárna, nicméně hlášky zná i támhle Lojzamut z Horní Dolní. S notnou, ehm.. obrovskou dávkou nadledu se dá u filmu bavit. Ovšem nutno dodat, že nostalgická slzička tomu velkolepě pomáhá. ()

johnywalker

Nejrozporuplnější film dějin!!! Pro mě jednoznačně nejbláznivější a nejsuprovější komedie s tunou hlášek, které odříkávám jako nějaké největší vtipy a vždycky se někdo chytne!! Tak moc legendární, tak moc potrhlý, tak moc nesmyslný!! Zbožňuju... ()

massdonfel

Asi jsem přišel o věkové rozmezí ve kterém by se mi tamhleta blbost líbila nebo já nevím. Ale takovouhle krávovinu jsem fakt ještě neviděl.. a nemyslím to v dobrém slova smyslu.. 1/10 a to jen proto že odpad nedávám... PS: Skvělý komentář Brouk ()

aslavey

Nedivím se zdejším odpadům ani pěti hvězdám, musím je dát taky. Divím se spíš dvěma až čtyřem hvězdám. Podle mě je tohle jeden z těch filmů, který prostě milujete, nebo nesnášíte. Nic uprostřed není. Tolik hlášek jako tady a v Misi Kleopatra, který se dají použít kdykoli a kdekoli je snad už jen v Simpsonech a Přátelích. Já se na to můžu dívat pořád dokola. ()

Sarrow

Tenhle jebnutý humor mi prostě sedí, i když po většinu času film působí jako by ho napsal sám neadrtálec ()

Grepfruit

Někoho to momžná pobaví ale mě to dost nudilo... Jediné co by se na tomlhe filmu dalo považovat za vtipné sou jedině charaktery (šéf, blondak) a dvě nebo tři vtipné scénky... ()

Grimlok odpad!

Už chápu, proč všichni mí kamarádi popisovali nezávisle na sobě jednu a tu samou scénu (prezenčka z úvodu filmu). Je to totiž asi jediná část, která má snahu rozpohybovat ztuhlé mimické svaly. ()

Stíba

Netypický snímek, který bude asi vždycky vyvolávat rozporuplné názory. Ano, je to stupidní ale z mého úhlu pohledu je to totální prdel :-) ()