Mamlas

Úplně vymaštěná debilita. Tu a tam dobrý frk. Velmi ojediněle. Jinak hrozná trapná blbost byť kreativní. (11%) ()

OJan

Jedna z nejvtipnějších komedií, které jsem kdy viděl, tolik vtipných hlášek (např. "Znáte moji ženu?" "Jó, šéfe.") v jednom filmu se jen tak nevidí, skvěle jsem se bavil. |95%| ()

Oxyuranus

Přidávám se k táboru uctívačů tohoto božího skvostu! Tolik narážek, skrytých fórů a vtipných blbostí v jednom filmu se nikdy v žádném nesešlo. Neskutečně chytrý humor. A tak se na tenhle film sem tam podívám a vždy se velice pobavím. Postava Šéfa se stala jednou z mých vůbec nejoblíbenějších. "Polož to, polož to pomalu a trochu si zapózuj!", "Jmenuji se Kámen, Kámen, B-L-O-N-D!" Hlášek v tomhle filmu je nespočítaně, jimž samozřejmě dopřává šmakózní šmrnc i, nepřekvapivě, skvělý český dabing. ()

henrycruel

To se takhle jednou Chabat a parta kolem něj totálně zdunili, načež si řekli: „Pojďme natočit ujetou komedii z pravěku, která bude v podstatě bez děje, ale zato plná dokola se opakujícího křečovitého humoru. To přece nemůže nevyjít“. Jak je možné, že někdo, kdo natočil Asterix a Obelix: Mise Kleopatra, se pak uchýlil k tomuto skvostu? ()

Santek

Výběr komentářů pro oponenturu: Neuvěřitelně vtipná úchylnost! // Je až zázračné, jak se neustálím omíláním trapných vtipů může stát film magickým // Asi proto že si někdy připadám jako v pravěku , tenhle humor chápu. // Jak někdo může natočit takovou strašnou kravinu :-)) // No prostě RRRrrr! ()

Dee_One odpad!

Ve stavu znacne zhulenosti na jednom podzimnim dychanku na chate nam to pripadalo mistama celkem vtipny :) Ale za normalnich okolnosti bych to asi nevydejchala asi ani 2 minuty :) ()

Spielbergo

Úvod jsem sledoval v šoku a s krajní nedůvěrou co že se to na plátně děje... to trvalo asi 5 vteřin, resp. do prvního žížalomuta. Jsem rád že jsou tu komentáře jaké jsou, opět jsem si potvrdil, že oceňuji poněkud jiný styl humoru než většina lidí - a jsem na to hrdý. Nikomu neupírám jeho názor, pro mě se ale tato šílenost zařadila mezi naprosto nejlepší komedie (či spíš parodie) co jsem kdy viděl. Humor je holt tak třeskutý, krutý, černý, úchylný a recesistický že jsem se řezal od začátku do konce. Nechápu ty co dávají odpad, stejně jako oni nepochopí mých 5 hvězdiček. Nejen že je nechápu, upřímně je lituju. ()

Honziik17

Proboha, co proti tomu filmu všichni máte? Je to úplně drsná blbost! Nemusíte nad tím přemýšlet, ale jenom se bavíte. Je to taková blbost že se prostě musíte smát. A kdo říká že to je trapné, nemá žádný smysl pro srandu. Bezva film! ()

Ygan odpad!

Ten nejhnusnější odpad. Ty nejšpinavější trenky a nejplesnivější šlupky od banánu. Co se týče kamery a výpravy, ještě se to dá, ale jinak trapná nevtipná ubohá pi*ovina. ()

Rastman

RRRrrrr! není film pro osamělého diváka. Ten se nejspíš nezasměje. Musíte u toho mít partu přátel, dobrou náladu a chuť si dělat srandu. Pak oceníte každý dialog, každou hlášku, která se ve filmu vyskytuje. (dabing je DOKONALÝ). Věřte mi, viděl jsem film s přáteli a 80% dialogů používáme v komických situacích dodnes. A smějeme se jako blázni. Můžu jinak, než pět? Ztotožňuji se s komentáři: TheMaker, Malarkey, lesumir P.S.: Styďte se. Milovat Pythony a nemilovat RRRrrrr? Měli Pythoni smysl? ()

Mord122

Ha tak tohle byl úlet....nejde o kvaltiu..nad takovými se člověk nesmí moc zamýšlet.. Dobré je se hodit do trochu high stavu a bavit se skvělými hláškami. Objektivně řečeno musím uznat že je to blbost, u které jsem se na druhou stranu zasmál jak už dlouho ne. ()