TommyLee odpad!

bohužel jsem měl možnost tento film vidět při dlouhé cestě autobusem a moc větších sraček jsem neviděl, nechápu, jak mohli depardiea do takové blbosti nalákat.... nudná kktina, za mě ODPAD!!! ()

Neezy

Musím se přidat k tomu, že nechápu, proč má tento film tak malé hodnocení! Mně přijde správně ulítlej a naprosto kouzelnej! Ale tenhle typ humoru není pro všechny. Každopádně ,, pokud mi nedáte recept na šampon, tan se zabiju" a ,,zemřela přirozenou smrtí, tak mladá" si zalouží víc, než odpad...A musím souhlasit s Malarkey, že jde o to, pořádně se zasmát a né v tom něco hledat :) ()

Meike

Hoooodně dobrá komedie se skvělýma hláškama. Začíná noc. Drž hubu. To jsem přece já, ten vrah. Váš šéf je ten plešoun? Ne, šéf jsem já. Ať si říká kdo chce, co chce, mě se to prostě líbí. ()

Joker7

Celkem chápu rozporuplné reakce na tenhle film - příběh v kombinaci s absurdním francouzským humorem nemusí sednout každému (spíš sedne málokomu). Ale u mě se tvůrci prostě trefili - tak nějak to ten večer, kdy jsem po požití trochy lehké drogy zapnul s několika spolužáky tenhle kousek, všechno zapadlo a neuvěřitelně jsme si to užili. Hlášek je tam tolik, že si to budu muset pustit ještě jednou, abych vše pochytil. A troufám si říct, že bavit se budu stejně. ()

StressMode

Takže včera sem tenhle film viděl tak napodesátý a řezal sem se mu jak zamlada:D To jest důvod proč zvyšuji na 5*. Zase a znova musim podkopad tadyty fajnšmekry, který si ráno daji Espresso Pikolo na nádru a s tradičním "hatem" plesknou na csfd cosi o trapnosti. Dopijou kafe, dojí koblihu a letěj na mhd aby stihli svojí fachu u pásu :D Filmy podle mě maji bavit smysly a proto je tolik žánrů abysme mohli v sobě probudit tu správnou náladu. Tenhle film je doslova napěchovanej hláškama a nápadama, až z toho jeden nechápe. Zcela originální a šokující humor, pokaď jde o první shlédnutí. Jde úplně mimo všeho co znáte, jde vlastní cestou a to je moc dobře. Lidi co ho nemusej by ho měli vypnout v půli a mohli by přepnout na nějaký psychologický něco v důsledku čehož se tu intelektuálně vyzvrací. Ano, existuje tu odpad z nějakýho důvodu, ale tohle neni špatně udělanej film v žánru kterej máte rádi, tohle prostě neni film pro Vás. ()

Al Kaida

Nechápu o jakých kultovních hláškách tady všichni příznivci téhle slátaniny mluví, já sem si nevšiml jediné a nebýt toho, že sem se usmál nad cokolivmutími zvířaty, pak by to nedostalo ani tu jednu. ()

Kinderr

Skvelý nápad na film a nezapomenutelné hlášky, komedie u které se skvěle pobavíte:-)Nejlepší je: promiň zapomněl jsem tvoje jméno: Kámen:-DKdo viděl ví. Kdo se chce pobavit a nepřemýšlet nad složitým dějem tak doporučuji. ()

salokin

Totálně na masakr šílená a naprosto geniální hovadina. Pro někoho možná odpad, ale necitovat z tohohle hlášky, to snad ani nejde ()

DEJWIX114

Dva kmeny s čistýma vlasama a se špinavýma vlasama bojují o tajný recept na výrobu šamponu. Dokud nedojde k vraždám. :D "přichází noc. Drž hubu!" :D ()

Khostik

Geniální!!! Nejlepší komedie co jsem kdy viděl, neuvěřitelně vtipných hlášek je tam opravdu plno a neexistuje možnost že bych se u filmu (ikdyž ho vidím třeba po desáté) nepobavil! Ty co dali odpad vůbec nemají smysl pro humor.. Nejlepší komedie ze všech! 100% ()

nixin

U tohoto filmu jsem zjistil že jsou 2 druhy diváků. Jedni tento film naprosto zbožňují. A druzí ho nesnášejí a uráží je to. Já se řadim samozřejmě do první skupiny. Samozřejmě uznávám že je to naprostá magořina, možná to troch přehnali s vtipnými scénami ale já tento nenásilný pohodový humor mám rád. Rrrrrrr! Patří už několik let mezi mé stálice a vtipy z filmu užívám doteď a nevyčpěly :) ,,Proč jsi zabyla 2 ženy z nichž jeden byl muž" ? :D ()

jigsaw44

AbsuRRRdné situácie, absuRRRdný humor a absuRRRdné hlášky odlišujú tento film od iných komédií. Ano, je to iný humor, než na aký je človek zvyknutý z klasických komédií, tak sa dá predpokladat, že ho mnohí budú kritizovat. Avšak tá originálna myšlienka i spracovanie, včetne hlášok celého filmu sú však natolko posobívé a ojedinelé, že sa proste nedá na nich nesmiat. ()

Verulinek13

Film, který poukazuje na to, jak jsme všichni i ve 21. století "hloupí" a řešíme neustále stejné problémy dokola, už od počátku věků. Neustále se bojíme tmy a pokud nám někdo šáhne na vlasy, které jsou nedej bože 1 den neumyté, máme z toho agresi. Humor se mi líbí, hlášky nesmrtelné a poučení, že dokonalá vražda prostě neexistuje. ()

Ratman

První věta filmu: "9. května 1969, 2 kilometry od severní hranice Laosu, postupuje 101. pěší divize Americké armády ke kótě 937". Poslední věta filmu: "Poznávám tady ty kameny, nevím, proč to říkám". ()