OLAFtrueLOVE

Tato komedie opravdu svůj žánr a prostředí vyždímala jako čerstvě uzrálý citrón. Kdyby tu bylo ještě o jeden vtip více, mám pocit, že by film explodoval. Pokaždé když sleduji tuto čistou esenci humoru, vrtá mi hlavou, jak je možné, že já smíchy nedýchám a jiní to odsoudí odpadem jako zoufale nudné a trapné. Humor je hold asi největší proměnná v galaxii a tam kde má jeden X, druhý vidí Y. Každopádně RRRrrrr doporučuji úplně každém, protože pokud Vám sedne, odpálí Vás. (K)ámen. ()

Jalejda

Hele, ať si každej říká, co chce, když někde člověk zařve "Začíná noc", vždycky se najde několik lidí, co odpoví "Drž hubu"... alespoň v naší generaci. A tak je to i s ostatníma filmovejma hláškama. "Tam fakt měla být díra", "Nedávej pac", "Znáte mojí ženu?... Pěkná, co." I po skoro dvaceti letech je člověk nepřestane slýchat - a tím se právě tenhle bizár stává kulturní záležitostí. Ano, je to jednoduchá komedie plná přehnaných vtipů. Ale vtipů, u kterých se člověk fakt od srdce zasmějě, možná ne nějak zvlášť hlubokých, spíš jde o tu bizardnost situace... ale právě bizardností, které jsme si dost oblíbili a bavíme se jima dodnes. Takže ať všichni, kdo říká, že jde o odpad, přestanou pózovat. O nějakou laťku vkusu tenhle film nikdy neusiloval, což by někomu mohlo dojít už v uvodním představení příběhu, o kterém film vůbec není...   (Mimochodem, film má i spoustu jazykových hříček, které ale v překladu zanikonou...) ()

Thalin

Je to strašná hovadina. Jenže ona to má nejspíš být strašná hovadina. Snad si nikdo nemyslí, že tohle točili s nějakou vážností. A je to tam dost znát. Děj je jednoduchý, postavy jsou takřka karikatury, ale jako přiblblá oddychovka to naprosto funguje. Navíc, bez tohohle filmu bychom na fesťáku (a občas to zazní i na koncertech) nemohli v davu hulákat "Kámen? Zde!" a ostatní perly z filmu.  Pro Francouze je to prý zhruba podobně ostudná konina jako pro nás Kameňák, ale člověk se prostě zasměje. ()

Dinoo odpad!

Nie,nie ,nie a ešte raz NIE !! Vydržím veľmi veľa ,ale toto som nedokázal dopozerať do konca. Režisér mi je dlžný cca 60minút z môjho života !! Otrasný film s otrasnou kamerou s otrasnými hercami. Som nasratý ,že sa takéto filmy točia. Takýchto režisérov by mali zatvárať do psychiatrických liečební. Hrozné ! ()

Fedorko007

...dlho som sa takto v nedelu pred obedom nepobavil.Chabat sa rad zabava na svojich filmoch a ja snim...vtipne ze?Ale ja som toho nazoru ze aj taketo komedie treba! ()

klaus

Nekonečná blbost, ale když nemyslíte na film jako takový, je pekelně vtipný! I když vtip se jménem Kámen, je založen na vtipnosti opakování jednoho slova. Nic nového! ()

profeek05 odpad!

Tomuhle filmu jsem se vážně zasmál jen jednou.. když jsem zjistil, že tomu vůbec někdo říká komedie.. Ona to není tragédie? ()

mitush

Uznavam, ze je to hovadina, ale presne to je cielom celeho filmu. Ma proste za ulohu bavit. Ja som to pozeral s kamosmi pri pivku a celkom sme sa nasmiali. Takze odporucam vacsej partii a aspon s 1promile alkoholu v krvi :-) ()

Niki/Jess odpad!

Nic proti ničemu a omlouvám se těm, kterým se tento snímek líbil (záměrně neříkám film, jelikož tento název si podle mě toto dílo ani nezaslouží), ale bylo to asi nejhorší, co jsem kdy viděla. Rádoby vtipné komentáře, které se prolínají celým dějem a hlavně stále se opakující „Drž hubu!“(možná napoprvé mě to i trochu pobavilo) mě doopravdy nepřesvědčilo. I přesto, že zde hraje Gérard Depardieu nemůžu udělit ani jednu hvězdičku. Je zbytečné točit takovéhle podivné rádoby filmy. ()

Molerat

Jedna z největších nesmyslností/geniálností co jsem kdy viděl.U tohoto filmu nelze přemýšlet, pouze vnímat celou tu směs situací a hlášek.Pokud by se někdo začal zabývat opravdovým smyslem filmu, přišel by na holé nic.RRRrrrr!!! je třeba brát s velkým nadhledem, koukat na něj pouze když se chceme pouze odreagovat a jen se bavit.Je to opravdová ptákovina, která snad nemá obdoby, ale opravdu nelze upřít scénáři obrovskou originálost.Tuto komedii buď musíte milovat anebo nenávidět.Příjemně jsem se vždy u filmečku pobavil a málokdy jsem se nudil.Jestli bych seznal něco za celou stopáž trapným, pak je to situace v v marketu, kde už je to až moc přehnané.A pak jedna z hlášek, které se objevují v každé druhé béčkové komedii: ,,to ve scénaři nebylo“.Hodnotím tak jak píšu takže 60%. ()