Nix

Jako takhle. Hlášky z tohoto filmu mne budou provázet všude a po zbytek života. Ono to poznamenalo moc lidí a vtipný to opravdu je, ale je to tak neskutečně praštěné a blbé až to bolí. Ale neurazí to, jenže mne to víc nedalo a já budu rád, když už tento film neuvidím. Ale chápu oblíbenost. ()

Tamdydam

Svou blbostí mě tahle komedie ( jako spousta jiných podobných rychlokvašek ) nenaštvala. To ne. Ale blbé to opravdu je, o tom žádná:-) ()

/:-D

Zdravý rozum hovorí: " vole, daj tomu jednu hviezdu, ved je to úplne mimo našu realitu. " Moje opité silvestrovské ja kričí: " tak toto sme tu ešte nemali, doprepinany film, len pekne tomu daj plný počet a pošli to do topky. " A ja na to môžem povedať len: " RRRrrr!!! " ()

zaso162

Zizalomuti, konomuti a hrochmuti...prezencka Kamenov....za to je prave ta 1*...inak na filme nie je nic zaujimave a Gérard Depardieu? Kde sa tam sakra zobral! Prvych 5 minut filmu bolo fajn, zvysok bol boj, ktory film prehral a koniec som uz nedokazal prehltnut, tak som to vypol. 1* ()

Lorge

Dobře, uznávám, zasmál jsem se u toho. Je to sice trapárna největšího kalibru, ale popravdě tenhle film takový měl být. Je spousty trapáren, co si hrajou na něco víc a ještě se za své pokrytectví nestydí, ale tenhle film nic neskrývá a je takový jaký by měl být. Kdyby zkrátili stopáž na polovic, možná bych dal i pět :-) "Šéfe, musím se ti k něčemu přiznat, spím s tvojí ženou." "Cože???? Ale víš co, já se ti musím taky k něčemu přiznat, já s ní spím taky." ()

Jacccob

Měl jsem zde dlouhý komentář, kde vystihuju, proč je tento film geniální. Ale nemá to cenu. Stačí říct jen tohle : Vy, kdo jste to neviděli, kašlete na negativní ohlasy, dejte si flašku nebo jointa, a bude to ta nejlepší komedie, kterou jste kdy viděli. Tečka. "Co se tu děje? Já si tam archeoložím..." "Šéf chce vědět kdo jí zabil aby věděl proč jsem to udělal." "Hmm.. já si tam archeoložím.." ()

Banned

"Ahoj, Kameni".... Musím říct, že mé první sledování tohoto filmu netrvalo déle jak deset minut. Pak jsem film vymazal a myslel si o něm, jaká to není hovadina. Najednou, při jedné akce, kde vládla dobrá nálada, se mi podařilo tento snímek vidět znovu. Rázem to byla bláznivá komedie, u které jsem brečel smíchy. Zkrátka, aby se tento film někomu líbil, potřebujete k tomu správnou konstalaci hvězd, umytou hlavu, pěknou ženu a období pekelně nízkolétající komáromutů.... Ruku na to! ()

Tanmut

Denotace, konotace, mýtus; nejspíš parodie preferovaného čtení. V jednotlivostech místy geniální alegorická freska vyžadující určitou gramotnost a/nebo smysl pro absurdno. Jako skečím (á la Hale & Pace např.) by se tomu dostalo jistě lepšího přijetí. A ano, má to pitomoučkou příběhovou linii, což ale většinou nikomu vůbec nevadí, pokud je snímek prošpikován speciálními efekty a nejlépe ve 3D. [A možná je to úplně jinak] ()

Doomer

Tak ponekud primitivni komedie o souboji kmenu s samponem a bez samponu, pokud bych pred filmem vypil tak cca 10piv tak bych se pomerne bavil ()

PanPaniscus

Opravdu nerozumím, jak takovému filmu může dát někdo 1-4 hvězdy. Ten film je buď dokonalý nebo odpadový. A jelikož jsem si repliky po prvním zhlédnutí zapamatoval na další půlrok, je jasno :) ()

rottik-cb

Jj, přesně tenhle zvuk jsem chtěla vydávat, když jsem to viděla. Film, který kupí blbosti na blbosti a korunuje to „vynálezem“ šampónu. Aneb jak hluboko může Gérard Depardieu klesnout. ()

Nijura

Úplně úžasný film. Dobře není to nic světobornýho a něco, co by mělo vyhrát Oscara, ale pokud máte rádi komedie tohoto typu, určitě se vám tento film bude zamlouvat. Já jsem se u něj bavila a tento film mi připadá vtipný. A je to prostě oddechová parodie, u které se alespoň jednou zasmějete, ale popravdě já se smála pořád. ()

Suzie1

Já vám nevím, co tady hrotíte. Je evidentní, že tenhle film neměl bejt nějakej vysoce inteligentní trhák, ale prostě jenom prostoduchá komedie. Film, ve kterým přehnaná trapnost působí komicky. Klasika, když se mi nechce přemejšlet, ale jenom smát vtipům, které jsem slyšela už milionkrát, ale smát se jim budu ještě dlouhou dobu. A kdo tvrdí, že se u toho nesmál, tak kecá. ()

Fowl

Vlastně z určitého úhlu to nemá ani daleko na styl Montyho Pytona. Hlášky super, ani to nepřekročilo hranici kýčovitosti. vlastně to člověk prostě musí brát s nadsázkou. Téže nechápu lidi co dali uplny odpad, budou moc zatrpklí :-) ()