poster

Sladká láska (TV film)

 • USA

  Just Desserts

 • Slovensko

  Sladká láska

Komedie / Romantický

USA, 2004, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Saturday...
  **

  Kdybych sama neměla ráda cukrařinu, tak moje hodnocení bude ještě horší. Mezi klady tohoto filmu se bezpochyby řadí ladící hudba, kouzlo motta: "Pravá láska prochází žaludkem", a i cukrářské výtvory. Co se, ale týká hereckého výkonu a celkového zpracování, tak teda hrůza, děs. Ty dialogy, ty přehrávané momenty, předvídatelný děj apod. ...(24.6.2013)

 • Prochy38
  **

  Jak píše "kolega" freddy: Klišé. Ale těžké. V tomto filmu bylo všechno tak jasně nalajnováno, že kdyby to všechno nakonec dopadlo alespoň trochu jinak, teprve bych přemýšlel o vyšším hodnocení. Ale tohle? Film byl celý nechutně naivní a trapný. Herecké výkony ubohé. K našemu dabingu se nebudu raději vyjadřovat. Jediné zajímavé na filmu bylo opravdu tohle příjemné a filmově celkem netradiční prostředí. I když si myslím, že v rámci takové soutěže, která byla celá tak strašně trapná, nelze takové výrobky tvořit. Chce to klid, soustředění a hlavně čas! Přítelkyně do toho celkem dělá a vím, co to je vytvořit nádherný dort. To chce ale opravdu píli a trpělivost. Ne publikum a omezení časem. Omlouvám se, že to musím říct, ale film nejde shrnout jiným slovem, než debilní. Herecky, režijně, ... asi vším...(28.3.2011)

 • MickeyStuma
  ***

  Cukrářská soutěž, při níž se dva spolusoutěžící, kteří se předtím neznali, sblíží. Jednoduchý romantický televizní snímek, u kterého se odpočine a při pohledu na ty sladkosti možná i to kilo přibere. Žádné dramatické chvilky se tu nekonají a děj je místy velice předvídatelný. Vývoj děje jde opatrně kupředu a nenutí moc přemýšlet. Humorných situací tu moc také není, ale v tomto případě jsem je ani nějak nepostrádal. Celý film se jedná jen o jedno: vyhrát cukrářskou soutěž. Takže na romantické chvilky tu také moc času nezbývá. Film považuji za lepší průměr. Cukrářské téma je pro mnohé vděčné, ale aspoň toho romantismu tu mohlo být daleko více.(24.3.2014)

 • nash.
  ***

  Jistě, příběh byl hloupý, naivní, ničím neobohacující, předvídatelný a plný těch nejohranějších klišé, přesto, ve dvou a s nějakým tím dortíkem po ruce, to byla docela pohodová televizní odpočinková jednohubka. Nic víc, nic míň.(20.4.2011)

 • freddy
  ***

  Tohle je romantická komedie, která sice nějak moc neohromí a která nabízí mnohá klišé a jejíž vývoj děje odhadnete hned na začátku, takže žádné překvapení či zvraty se nekonají, a skutečně tenhle film jede po té klišovité šabloně od začátku do konce. A přece je zde něco, díky čemu jsem udržel svou pozornost celou dobu a díky čemu tenhle film považuji za vydařený. A to něco je prostředí, ve kterém se celý příběh odehrává. Každý, kdo rád chodí do cukrárny a rád si dá občas nějaký ten zákusek mi dá jistě za pravdu, že film, odehrávající se v prostředí cukrářů a soutěže o nejlepší cukrářský tým, prostě musí být zajímavý. A opravdu je to právě kouzlení v kuchyni při přípravě sladkých pokrmů, které tento film odlišuje od mnoha jiných romantických filmů a díky kterému si tento film možná i zapamatujete na delší dobu. Kromě této odlišnosti sice už film nic zajímavého nenabízí, ale i tohle stačí na to, abych si to parádně užil a tuhle romantiku si zapamatoval. Takže výsledkem zhlédnutí tohoto filmu z úžasného prostředí zákusků a dezertů a jejich autorů, kteří k sobě hledají cestu, je průměrné hodnocení v podobě mírně nadprůměrných tří hvězdiček.(7.7.2009)