Jeepers Creepers 2

• USA Jeepers Creepers 2 (více)

Jednou za 23 let se probudí zlo a 23 dní se krmí na lidech...
Parta teenagerů - basketbalistů a jejich trenéři se vracejí školním autobusem po odlehlé dálnici ze zápasu domů. Po cestě praskne pneumatika, autobus se stane nepojízdným a basketbalisté zůstanou odříznuti od civilizace. Blíží se noc a krvelačné monstrum se zrovna po 23 letech probudilo. A má hlad. Velký hlad... (vw.cobra)

sunwukung6

Jednoduché,působivé,strašidelné prostě skvělé.Bubák je zajímavej,vyděsí i rozesměje.Fakt docela zajímavé,na zabití večerní nudy naprosto ideální :-) ()

Mufiak

Ani tá najlepšia komédia ma nedokázala rozosmiať tak ako príšera z tohto filmu ktorá celá doráňaná skákala v poli. Ale toto je horor. ()

mistrpropr odpad!

je to už sakra dlouho co jsem to viděl, ale ještě dneska když si na to vzpomenu, jsem nasranej. a přitom začátek v tom poli mi nepřišel vůbec špatnej. ale nejsou dobrý 3 minuty oproti 100 naprosto tragikomickejm trochu málo? ()

billcarson

Tož dobré to bylo. Záporák byl docela originální a to tak asi všecko. Na tuhle hororkomedii jsem byl i v kině - a to jsem ještě netušil co mě čeká, jelikož jsem jedničku v té době neviděl. No asi takhle na výplach mozku to bohatě postačí dobrý ( relativně) nápad nelze upřít a podruhé se tomu už vyhnu slibuju. ()

Ywec

Minimálně o stupeň horší kvalita než v případě prvního dílu. Postava Creepera sice docela zaujme, ale jeho oběti jsou naopak zcela nevýrazné. To je dle mého základní rozdíl oproti jedničce, kde hlavní hrdinové byli dva, zatímco tady ani nevíte, kdo vlastně hlavní hrdina je... asi ten kdo přežije, nebo snad samotný strašák? Popcornový horor bez nároků na výraznější uplatnění;) ()

Vlad

Ešte primitívnejšie pokračovanie už celkom primitívnej jednotky, technicky pekne spracované, nenáročný divák by bol možno aj spokojný... Jeeper creeper síce už nejazdí na hrdzavej dodávke, ale zničiteľno-nezničiteľný je zrejme stále. a ja by doplnil ešte jeden postreh: všilmi ste si, že podľa jeepers creepers 1 aj 2 nám v amerike jazdia samé klasiky s manuálnou prevodovkou, ktorú chudáci amíci v strese nevedia ovládať...? ()

goodridge

V rámci B-čkového žánru dávam 3 hviezdy. Na jednotku sa to nechytá, ale celkom som sa bavil. Násilia je tu dosť, dej má slušný spád ani na chvíľu nenudí. Taká jednoduchá stráviteľná jednohubka na sobotnú noc. ()

Rathe

To jako vážně? Tenhle film je naprostou katastrofou. Vlastně nese i špatný název, protože Jeepers Creepers se to jmenuje podle písně v rádiu, která tu samozřejmě ani jednou nezazněla. Jediné co zůstalo stejné je "příšera", která za 1. není vůbec strašidelná. Před kamerou je mockrát na dlouhou dobu, že už se ji člověk ani nelekne. A její grimasy, když si např. vybírala oběti byly k smíchu. Ta zrůda mi spíš připomíná nějakého starého strýčka. Potom tu je spousta děr v ději a celkově je to strašně špatný. V jeden moment příšera hází s auty a na druhou stranu nedokáže přeprat 20-ti letého mladíka? A jak už tu někdo psal, postav je tolik, že Vám ani nikdo nepřiroste k srdci. Ti, které v jeden moment vypadají na hl. postavy jsou za 5 minut po smrti. Příšera tu hází nože po studentech běžících po poli, o kterých se po běhu už dokonce filmu ani nezmíní. No už nevím co dodat. Snad jen to, že původní myšlenka tohoto filmu, kdyby se dostala do správných rukou, mohla skončit zajímavějším kouskem. ()

Sadova302b50

Zklamání, a jaké. Jak se mi líbil první film, tento mě bohužel nudil, až na pár detailů mi nepřišel vůbec zajímavý. Na druhou stranu, jsem zvědavá, jestli se povede natočit trojka. Docela držím palce, aby se zadařilo a vznikl další zábavný horor, jakým byla právě jednička. 29% ()

tXtX

Dvojka sa už nesie trošku v kŕčovitejšom duchu. Je tu až príliš veľa hercov na pokračovanie super "komornej" jednotky (vytráca sa dôležitá atmosféra). Tie deti veľmi nevedia hrať a do očí bije hlavne ich tupé chovanie, začo môže samozrejme hlúpy Salvov scenár. Z toho lietajúceho šarkana už tiež nejde až také napätie, ako minule, hlavne keď je tam dosť intenzívne cítiť čierny humor. Koniec to má ale zaujímavý. Už by niekto mohol Salvu poriadne prefackať a hodiť mu ho hlavy scenár s trojkou, keď sa nevie rozhýbať sám. Dokedy budeme čakať? 55% ()

Pavlis.xxx

Něco jako jednička,něco je lepší,něco horší,spíš béčkový horor,ale jeden z mých oblíbených a myslím si,že ucházející pokračování jedničky. 3,5* ()

Calabria

Od 13 let jsem ten film neviděl, teď můžu říct že jsem o nic významného nepřišel. Film vnímám jako velmi slabý. ()

Pollini

Kdyby ten film natočili v 1990, myslím by to byl úspěch. Jako začátečník v oboru horor jsem  teenagerovské vyvražďovačce s mimořádně vtipnou obludou nemohla odolat! Proto je to teď pro mě už klasika. Kdybych předtím viděla Šestý smysl, možná by mě to nenadchlo. Ale na Šestém smyslu jsem byla v kině a tři týdny potom nemohla usnout :-D ()

LaLoca733

Za mňa vcelku slušné pokračovanie jednotky, paradoxne som ako prvý videla tento film a až následne jednotku. Oproti jednotke, ktorá stavila na zaujímavú tému Jeepersa Creepersa, ktorý papá z ľudí to, čo potrebuje k svojmu úžitku a prežitiu (oči, pľúca, atď.) sa dvojka viac sústredí na "špeciálne efekty", ktoré sú také špeciálne, až sú priehľadné. Ako dieťa, keď som prvý raz videla dvojku, bála som sa ísť na pole :D Po pár rokoch som začala vnímať to, ako umelo je to spracované. Avšak keď prižmúrim nad týmto oko a vezmem film ako celok, za mňa super, malo to typický pohodový začiatok a následný boj o prežitie a climax. Jednotku stále vnímam o kus lepšie, ale nič to nemení na tom, že film ma pobavil :) ()

FearMan

Vole, když jsem si pustil jedničku, tak jsem myslel že to je pičovina, ale tohle, to je vyloženě vtipostrofa. V jedničce bylo aspoň to auto, trochu budování atmosféry a když už Creeper vidět byl, tak aspoň naháněl strach a člověk moc nevěděl do od něj čekat. Tady to vypadá jak upgradovanej nasranej cowboy, co seknul fotbalovej (nebo co to bylo za sport, asi to neni podstatný) tým. Ten příběh s otcem a pomstou mohl být taky líp udělanej. Třeba si představte, jak vysílačky odposlouchávající otec odposlechne něco, co ho zavede ke Creeperovi a v tom by se tam jen připletl ten autobus s těma děckama. Mohl si je dát jen jako takovou jednohubku, ale to by bylo třeba na půl hoďky a někdo by musel najmout lidi, co by napsali nějaký smysluplný scénář. Tohle tak maximálně poplivání značky Jeepers Creepers a jendičce to nesahá ani po kotníky. ()