Snímek Madam Web je svěží variací na zaběhnutý žánr. Vypráví o původu jedné z nejzáhadnějších hrdinek vydavatelství Marvel. V napínavém thrilleru uvidíme Dakotu Johnsonovou jako Cassandru Webbovou, zdravotnici z Manhattanu, která zjišťuje, že možná vidí do budoucnosti. Tváří tvář tajemstvím minulosti naváže Cassandra přátelství se třemi mladými ženami, které čeká slavná budoucnost, pokud ovšem přežijí smrtonosnou přítomnost. (Falcon)

baner

Madam Web: úplna pohoda, v kine som si film užil. Hrozné recenzie nechápem.  Je veľká škoda, že Madam Web nemala lepšieho režiséra, lebo s jej možnosťami, by sa dal urobiť brutálny film. Takto ostáva šedým priemerom, ktorý neurazí. Určite lepšie ako želatinový Ant-man 3 s neuveritelne hlúpim zloduchom…ako zaľúbený Thor 4, kde boh blesku skľzol na úroveň Mr Beana…ako Marvels, ktorá je tak detinská, že som sa citil,ako na predstavení Lolek a Bolek….ako oceňovaný Spiderman Bez domova , kde jeho best kamoš v ramci rozcvičky s rukou otvára prsteňom dimenzie, zatiaľ čo DR.Stranger prešiel vycvikom v kláštore,na rovnaký magický úkon, kde tlačili tak na citovú pílu ze aj svetelný meč zavidel rez do duše diváka…… Takže áno, Madam Web nie je žiadna pecka, ale popri tom, čo posledné mesiace dostávame v kine je to stále obstojná komixovka. Dávam 60% +20% (za to ze to mohlo byť také,ako tu ostatní strašia) ()

Mukade

Lol, som v 5. minúte a tie CGI efekty "nindža ľudí" ako skáču po stromoch sú trestuhodne úbohé a lacné! ()

Seffi

No tak zase taková sračka to nebyla. Kvalitou to hodně přesahovalo top filmy z produkce TV Nova & Prima. Jediné z čeho jsem fakt blil byl ten kožní květák na držce její mámy. Mohli jí to před natáčením aspoň zastřihnout nůžkami. Naštěstí tu hnusotu vykompenzovala svou krásou Isabelka Merced :3. 30% ()

Leftysk

„Madam Web“ je ďalší film zo SONYhovho prepojené univerza. Ak by som mohol tento film pomenovať podľa, tak by som ho nazval: „Piča Web.“ Film je nelogický, nevtipný a trápny. Asi každých 5 sekúnd som sa chtyl za hlavu, že čo to robím so svojím životom. Som rád, že som si to radšej vypirátil na internete a nešiel na to do kina, pretože tento film by som nijak nepodporil v dobrom. Hlavný záporák, je úplný kokot. Najtúpejší záporák akého som videl. Týpek vie, že Piča Web vie vidieť do budúcnosti a nikdy nemá záložný plán. Pochopil by som to, kebyže to nidky nezistí, ale on to zistí a nikdy s tým nič neurobí. Hlavná postava je rovnako tupá ako on, len s jedným IQ na viac. Typka je tak tupá, že ona sama nevie, jaktože žije pri takom tupcovi ako on. Keď som videl, že ten film už končí, tak som skákal radosťou, že už netrpým nad touto pičovinou. Celkovo tento film je strata peňazí a času. Moje hodnotenie: 1/5 ()

Destoroyah

Som úprimne prekvapený v tom dobrom slova zmysle pretože podľa mňa to nie je až také zlé ako väčšina recenzii hovorí. Madame Web je oddychový film ktorý nie je výnimočný doslova ničím ale mňa osobne celkom pobavil a vôbec som sa nenudil. Ženské trio superhrdiniek na mňa skoro vôbec nezapôsobilo pretože žiadnu chémiu medzi postavami tam nevidím ale na druhú stranu som rád že zvolili takéto herečky. Príbeh má divné rozprávanie a nie raz som si povedal "O čo tam vlastne ide?", schopnosti Cassie nedostali dostatok priestoru a hlavný záporný hrdina ma veľmi nenadchol. Po dopozeraní som sa márne snažil spomenúť si na to čo som vlastne videl. Ako som už povedal tak nesúhlasím s recenziami aké tento film dostáva ale chápem prečo sa to ľudom nepáči. Celkom priemerný, akčný a stupídny superhrdinský film. HODNOTENIE: 5/10 ()

Polux

4/10 | Na otázku, zda má v dnešní době, kdy je publikum přesyceno šablonovitými a povětšinou odbytými komiksovkami, smysl točit další origin s postavou, která nikoho nezajímá (protože nejde o Spideyho, případně Venoma) a navíc v kombinaci s girl power týmovkou, což je podžánr, který nikoho nezajímá odjakživa a celé to pro jistotu svěřit debutantovi, si kravaťáci v Sony odpověděli "ano, prosím". A podle toho to také dopadlo, aneb mizerný Morbius jako přes kopírák. | Tvůrčí invence Clarkson bohužel končí u několika trochu dynamičtějších kamerových jízd, zatímco práce s postavami, atmosféra, tempo, vyprávění pomocí kamery a střihu, natož nápaditá akce, jsou pro ni neznámé pojmy. Ohraná premisa o ochraně postavy (krát tři) v současnosti, protože vykoná něco veledůležitého v budoucnosti, nenabízí nic zajímavého, natož zábavného, dějová linka je tak prostinká, že jednodušší už být ani nemůže, o trojici budoucích superhrdinek se divák nedozví prakticky nic (tudíž je mu jejich osud ukradený), záporák je na tom úplně stejně (nad rámec toho, že je zlý a všehoschopný) a kromě toho je v celém filmu jen do počtu, akce je trestuhodně málo a provedením nestojí za řeč a finále je nepřekvapivě kompletně utopeno ve tmě a záplavě digibordelu. | Nejlépe z toho všeho vychází Johnson, která sice nepodává nějaký oslnivý výkon, ale v rámci možností se snaží odvést maximum (takových lidí na place moc nebylo). Ústřední téma filmu, tj. míchání reality z vizemi budoucnosti, se daří Clarkson prodat v sekvenci ve vlaku, která obsahuje jistý náznak budování napětí a dramatu. Ovšem zdaleka nejzábavnější věcí na celém filmu je pozorovat sexbombu Sweeney, jak se pokouší hrát obrýlenou naivní školačku:-). A malé, bezvýznamné, plus za vynechání obvyklé potitulkovky, lákající na "velké věci příště" (konečně někdo v Sony pochopil, že to nikam nevede), čímž výčet pozitiv končí. Světlo na konci tunelu je v SSU nadále v nedohlednu. | PeZet ()

fruitixx

Jsou všichni tak zmalsaní nebo co, mi se to líbilo..až na to, že je to v jiném čase ...nějak to nesedí všechno, protože jsem četl spidermana dávno a tam byla starší daleko a technologie nebyly ještě na takové úrovni..každopádně to má co do sebe.. 8) ()

jimik13

Přemýšlel jsem hodně dlouho za co tu jednu hvězdu tomuto filmu dát. Musel jsem pospojovat hodně věcí dohromady , ale nakonec to jednu hvězdu zaslouží. Mám celkem rád pepsi (kdo film viděl, tak chápe), hraje tam Sydney v nejhorší roli svého života (zpět i do budoucna), ale hlavní důvod jsou ty memes, které díky tomuto filmu mohly být vytvořeny, protože ty jsou golden! Ten film je tak špatný až je dobrý....... nikdo neřekl. Ten film je prostě jen špatný. Začátek je divný, po 10 minutách je to zlé a s každou další minutou je to jen horší, nesmyslnější a nedává to víc a víc smysl s každou další minutu. Kdo se nemá rád tak vřele doporučuji! 15% ()

soukyd33

No, jak tohle shrnout? Název je dám o sobě debilní. Ze začátku se nic dít nebude, a později se to také vůbec nezmění. Na film budete koukat s otevřenou pusou, děkovat že jste na to nešli do kina. Tohle může bavit, no nevím koho. Byl v tom docela zmatek. Holky byli občas dost otravné, a téměř nic tu nefungovalo správně. Herecké výkony průměrné až podprůměrné. Herecké obsazení neznámé. Soundtrack super. Poznámka: Asi se nám jako ukázala další postava se super schopnostmi. 🤔 Poznámka: Pokračování je více než jisté. Hvězdiček 1 ()

Miroslav.Zac

Tohle je opravdu nejhorší hraný superhrdinský film, který jsem já (a zřejmě i mnoho dalších) viděl. Oproti němu je donedávna haněný Hulk (2008) oscarovým dílem. I kdybych se snažil během filmu najít něco pozitivního, ta poslední rádoby filozofická věta veškeré moje snahy zabila. Tohle peklo by měli za trest pouštět násilnickým misogynům v kriminále. ()

jergy

Tak to bola pekná sračka, ďalší nezáživný nudný Sony komiksový odpad ktorý je bohužiaľ ešte horší ako morbihnus alebo garbage prichádza, je smutné akou cestou to Marvel posledné roky tiahne ale už mi toho ani není ľúto, DC majú teraz bezkonkurenčne navrch a Marvel sa momentálne s týmito projektami topí v neskutočných hovnách...1/10 ()

Tomulka

Chybný casting (hlavně Ezekiela) a budoucích Spider dívek, otřesné dialogy a zbytečně velká stopáž na to co jsme viděli. Hrozně pomaleji rozjezd, který též o charakteru postavy moc neříká :(. Ale na druhou stranu dobře vymyšlený námět a základní kostra příběhu je dobrá. Náznaky na spider mana taky dobrý, ale Ezekiel hodně slabý a hrozně jednoduchý :(. Když si vzpomenu na Thor L. O. T. A Marvels, tak musím dát lepší dvě hvězdy ()

dudel3333

hodnotim to z pohľadu že to nebol 'Marvel" ale bol to pilot k serialu typu Arrow,Daredevil....atď a preto to nebolo vôbec zlé .Škoda len toho že serial nevznikne a zaujimave postavy ktore film predstavil sa už nebudu rozvyjať a ich osud zostane niede v nedohladne v potenciale serialov ktore mohli byť a niesu,veľka škoda ()

Pavlo

Keby to nebolo Marvel universe a spravili by to s inymi vymyslenymi hrdinami, tak by to vyznelo lepsie. Takto je to uz preplnene univerzum s recyklovanymi hrdinami a scenami a pointami, ze to prestava byt pozeratelne. Prvych 15min to zacalo super, potom to spadlo do vod serialovej rychlokvasky. Za mna jeden z najhorsich a najbytocnejsich Marvels. ()

Hall900 odpad!

That man is Ezekiel Sims, he was in the Amazon with my mom when she was researching spiders right before she died... ()

Dundee224 odpad!

V naprosté upřímnosti nejhorší film jaký jsem kdy viděl, přišlo mi to jako parodie na to jak natočit špatný film, otřesné herecké výkony, dej nedaval smysl a celý film se všichni chovali jako absolutní idioti, myslím že i stredoskolak by natočil lepší film ()

Piraka

How embarrassing... skvělé komixové provedení s originálním příběhem, scénářem, herecéma a ženáma to není hanba... Od Sonnyho už i holky stříkaj pavučinu.. yikes!! Realita je taková, že Sony musí každejch pár let udělat Spider-man film, jinak přijdou o spajdí licenci. Tohle je výsledek. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

29.07.2023

Máme dva týdny od začátku herecké stávky a místo nějakých pozitivních zpráv nebo náznaků, že si chtějí zástupci studií sednout s odbory a domluvit se na férových kompenzacích tak, aby se celý byznys… (více)