Jeden den v New Yorku

Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

• bouchy

Stejně jako - v době mého hodnocení - 1603 dalších tady na ČSFD, i já měl tu čest vidět Podzim v New Yorku ve Studentovi cestou z Prahy do Jihlavy (řekl bych, že to ani nikde jinde nevysílají) - a to už asi čtyřikrát. Po prvním zkouknutí to před odpadem nezachránil ani Jimův táta, ale s každým dalším zhlédnutím mě to znechucuje méně a méně a postupem času jsem si to dokonce i takovým zvrhlým způsobem oblíbil. A příště si to dám možná i se zvukem a bez novin :).(1.10.2010)

• Košoun

Ano těmito filmy trápí své cestující Student Agency.Nevím proč, ale zrovna mě tu cestu docela zpříjemnil. Sice jsem se smál asi tam kde jsem neměl, scénář je naprosto pitomoučkej, ale prostě se tomu musíte smát. Když se naprosto odreagujete, přistoupíte na to, že to je totální pí****, tak se to dá snést. Důležité je se povznést. Ale holky jako hezký no :)). Ale fakt, autor scénáře by zasloužil kupici anticen a možná odvykačku :)).(4.7.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +akční, zběsilé, zábavné, dobrý soundtrack i zápletka, potěší Eugene Levy a Jared Padalecki -občas je to pořád trapné, a především mi vadili klišé Olsenovic filmu/// Možná nejlepší film od Olsenek. Určitě nejlepší z jejich novějších filmů. Dva dost rozdílné charaketry, zajímavá zapletka, děj bez nudných míst. No a po dlouhé době je jejich film i vtipný a zábavný. Docela jsem si ho užil. Nutno dodat, že po tomhle filmu začli mít holky problémy a přestali točit. Uvidíme co bude dál./// Celkem 74%///(17.7.2008)

Můj první film s Olsenkami mě příjemně překvapil. Čekal jsem srágoru typu ITALSKÉ PRÁZDNINY s Hillary Duff, ale JEDEN DEN V NEW YORKU byl podstatně inteligentnější, vtipnější a zábavnější, nemluvě o tom, že Olsenky umí hrát o poznání lépe než Duff, která si vystačí s jediným výrazem. Navíc je tu Eugene Levy v dost možná své jediné opravdu vtipné roli. Testosteronem nabušeným hochům jako cival, woody a spol. tenhle film moc říkat nebude (pročpak se na něj asi dívali?) a uvítají to jen jako příležitost k broušení svého ostrovtipu kolísavé kvality, nicméně já osobně přeci jen trochu rozlišuji i v tak lehkém žánru jako je rodinná komedie a s čistým svědomím můžu říct, že tahle patří k těm lepším. Připadá jen mě trochu ujeté sledovat dvě holky ploché jako prkno, ale s tunou mejkapu na tvářích, který je má dělat sexy, jak na ně pořád někdo něco stříká (kromě té věci co pánům automaticky vytanula na mysli) nebo přicházejí o šaty (samozřejmě není nic vidět)?(6.10.2006)

• 666teen

Zkusit se má prý všechno. Pokusy o bungee jumping na virtuální gumě a snaha o přespání v kolejišti metra sice tvrdí opak, ale....já zkusil Olsenky a zjistil jsem, že se jedná o zážitek ze stejné kategorie. Čekal jsem sračky a dostalo se mi jich vrchovatě. Dobře mi tak. Jo, a SIMPLE PLAN jsou stejnej punk, jako TAKE THAT.(23.7.2009)

• - Film za první víkend vydělal 5,96 milionů amerických dolarů a byl tak pátým nejméně vydělavajícím filmem hraným ve více než 3 000 kinech současně. (Elwanelyn)

• - Mary-Kate Olsen (Roxy) se kvůli roli musela naučit řídit s manuální převodovkou. (mi-ib)

• - Ve scéně, kdy dvojčata Jane a Roxana (Ashley Olsen a Mary-Kate Olsen) běží v bílých ručnících po ulicích New Yorku, se za nimi ohlédne Bob Saget, který si zahrál jejich otce v seriálu Plný dům (od r. 1987). (Lucbric)