Jeden den v New Yorku

New York Minute

Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Z môjho pohľadu doposiaľ jediný film so sestrami Olsenovými, ktorý, povedzme, ako-tak stál za to. Kupodivu som sa necítil tak trápne ako inokedy a Eugene Levy z "Prcičiek" vcelku potešil. Nenudil som sa, napriek tomu, že väčšinou je pre mňa hodinu a pol počúvať teenagerské kecy a muziku nesmierne otravné. Slabé 3*, s tým, že nabudúce už radšej to "péčko".:)(23.5.2007)

• Marek1991

Sestry Olsenové sa mi svojho času veľmi páčili a týmto filmom ma dosť pobavili, bolo to energické, roztopašné, roztomilé a niekedy dosť komické, ale aj rebel musí uznať, že to je aj trápna pubertiacka záležitosť. New York bol svojho času pre mňa vysneným miestom na dovolenku, aj keď tomu dnes už tak nie je, film ušiel, taká jednoduchá nenáročná zábavka.(14.4.2013)

• vickeyek

Hrůza. To jediné mě napadá. Když jsem se na film díval, myslel jsem, že umřu. Trapné, trapné trapné scénky, jako například ta z kadeřnictví, kde všichni tancují (uááá) nebo postava policisty, kterou jsem naprosto nepochopil. Překvapivě nejlepší byl asi koncert Simple Plan, bohužel se dvojčata dostala i na pódium a tento požitek zkrátila.(15.9.2010)

• Košoun

Ano těmito filmy trápí své cestující Student Agency.Nevím proč, ale zrovna mě tu cestu docela zpříjemnil. Sice jsem se smál asi tam kde jsem neměl, scénář je naprosto pitomoučkej, ale prostě se tomu musíte smát. Když se naprosto odreagujete, přistoupíte na to, že to je totální pí****, tak se to dá snést. Důležité je se povznést. Ale holky jako hezký no :)). Ale fakt, autor scénáře by zasloužil kupici anticen a možná odvykačku :)).(4.7.2010)

• widla

No jak to říct....Olsenky opět nezklamaly. Další ze série trapných "komedií". Normálně bych se k tomuhle filmu nedostala, ale v autobuse vážně nebylo úniku!! Jediný dobrý na tomhle filmu (ano, přece jenom něco se našlo) bylo mini vystoupení Simple Plan, které nadevše miluju. Ale to je tak to jediné pozitivní v jinak otřesném filmu.(9.7.2006)

• - Na začátku filmu je na zdi vidět pár fotek, na kterých jsou Jane a Roxy Rayenovi ještě jako děti se svou zemřelou matkou. Na těchto fotkách jsou opravdu Mary Kate a Asley Olsenovi, ale jejich matka Jarnette Olsen byla z fotky vystřižena a nahrazena. (mi-ib)

• - "Mikročip" je ve skutečnosti paměťová karta SecureDigital. (mi-ib)

• - Členy Roxyiny hudební skupiny na konci filmu hrají členové opravdové skupiny jménem Wakefield. Roxy (Mary-Kate Olsen) hraje na bubny, takže bubeník Wakefieldu si zahrál alespoň producenta Roxyiny hudební skupiny. (mi-ib)