Jeden den v New Yorku

• Nový Zéland

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

• kikuka

vlastne som to ani príliš nesledovala, ale začínalo to dokonale..jedna sa sprchuje a do sprchy sa jej vplazí veeeľký had škrtič..potom sa stal ten osudný omyl - nezaškrtil ju..a potom dvojičky šli do NYC, zdvíhali "sebavedomie" nejakému mladíkovi, keď jedna po druhej v spomalenom zábere napodobňovali Hildu (pre mladších: prehadzovali si rozpustené vlasy), majúc na sebe jedna župan a druhá uterák..potom vypadli z okna alebo tak nejako..a potom tam bol nejaký koncert Blink 182..ale ten začiatok bol fakt skvelý..//Marius, tuším cestujeme tou istou "firmou" :-P..ja som to prekladala Úvodem do současní filosofie (nech žije Kant, Husserl a Bergson!!)(17.5.2007)

Z môjho pohľadu doposiaľ jediný film so sestrami Olsenovými, ktorý, povedzme, ako-tak stál za to. Kupodivu som sa necítil tak trápne ako inokedy a Eugene Levy z "Prcičiek" vcelku potešil. Nenudil som sa, napriek tomu, že väčšinou je pre mňa hodinu a pol počúvať teenagerské kecy a muziku nesmierne otravné. Slabé 3*, s tým, že nabudúce už radšej to "péčko".:)(23.5.2007)

• woody

Tož holky to jsou pěkný, ale já nikdy nevím, která je Kate a který Mary-Ashley... Ale vždycky si při jejich filmu vzpomenu na jeden dopis v Bravíčku v rubrice Pomáháme/Trapasy. Znáte to, takové ty dívčí počteníčko, kde se holky ptají co je klitoris, že prý kamarádi říkali, že to má na zádech a jestli se to dá operovat. Nebo kluci (obvykle se jmenují René a je jím 14 let, což mě trochu zaráží) mají dotazy, jestli to bílé co z nich vyteklo, když si tak jednou v noci vlezli do kalhot je sperma... No a Kačenka (15 let) se zeptala co má dělat, že prý má větší sbírku Olsenek než Martina a Martina na ní žárlí a ta Martina je jinak fajn holka jenom nemá tolik Olsenek... Takže berte ty filmy vážně, protože Martina je bere vážně, protože Martina jich má méně než Katka a Katka kvůli tomu píše do Brávíčka a Daniel vám kvůli tomu píše sem. Tak jako berte to vážně jó?(8.7.2006)

• Košoun

Ano těmito filmy trápí své cestující Student Agency.Nevím proč, ale zrovna mě tu cestu docela zpříjemnil. Sice jsem se smál asi tam kde jsem neměl, scénář je naprosto pitomoučkej, ale prostě se tomu musíte smát. Když se naprosto odreagujete, přistoupíte na to, že to je totální pí****, tak se to dá snést. Důležité je se povznést. Ale holky jako hezký no :)). Ale fakt, autor scénáře by zasloužil kupici anticen a možná odvykačku :)).(4.7.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +akční, zběsilé, zábavné, dobrý soundtrack i zápletka, potěší Eugene Levy a Jared Padalecki -občas je to pořád trapné, a především mi vadili klišé Olsenovic filmu/// Možná nejlepší film od Olsenek. Určitě nejlepší z jejich novějších filmů. Dva dost rozdílné charaketry, zajímavá zapletka, děj bez nudných míst. No a po dlouhé době je jejich film i vtipný a zábavný. Docela jsem si ho užil. Nutno dodat, že po tomhle filmu začli mít holky problémy a přestali točit. Uvidíme co bude dál./// Celkem 74%///(17.7.2008)

• - Postavy Mary-Kate a Ashley navětěvovaly střední školu Syoddet. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Film za první víkend vydělal 5,96 milionů amerických dolarů a byl tak pátým nejméně vydělavajícím filmem hraným ve více než 3 000 kinech současně. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Mary-Kate Olsen (Roxy) se kvůli roli musela naučit řídit s manuální převodovkou. (mi-ib)