Jeden den v New Yorku

• Nový Zéland

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

• vickeyek

Hrůza. To jediné mě napadá. Když jsem se na film díval, myslel jsem, že umřu. Trapné, trapné trapné scénky, jako například ta z kadeřnictví, kde všichni tancují (uááá) nebo postava policisty, kterou jsem naprosto nepochopil. Překvapivě nejlepší byl asi koncert Simple Plan, bohužel se dvojčata dostala i na pódium a tento požitek zkrátila.(15.9.2010)

• woody

Tož holky to jsou pěkný, ale já nikdy nevím, která je Kate a který Mary-Ashley... Ale vždycky si při jejich filmu vzpomenu na jeden dopis v Bravíčku v rubrice Pomáháme/Trapasy. Znáte to, takové ty dívčí počteníčko, kde se holky ptají co je klitoris, že prý kamarádi říkali, že to má na zádech a jestli se to dá operovat. Nebo kluci (obvykle se jmenují René a je jím 14 let, což mě trochu zaráží) mají dotazy, jestli to bílé co z nich vyteklo, když si tak jednou v noci vlezli do kalhot je sperma... No a Kačenka (15 let) se zeptala co má dělat, že prý má větší sbírku Olsenek než Martina a Martina na ní žárlí a ta Martina je jinak fajn holka jenom nemá tolik Olsenek... Takže berte ty filmy vážně, protože Martina je bere vážně, protože Martina jich má méně než Katka a Katka kvůli tomu píše do Brávíčka a Daniel vám kvůli tomu píše sem. Tak jako berte to vážně jó?(8.7.2006)

Konečně nějaký film sester Olsenových, co má aspoň nápad. Dokonce mi to přišlo i dost zábavné. Pokud je tu někdo, kdo jako já viděl více filmů s Olsenkama, určitě mi dá za pravdu, že to je přecejen lepší než ty hrůzy jako Výlet do Říma, První jízda, atd... Společně s filmem "Sestry v akci" tvoří tento film jediné dva filmy sester Olsenových, které se odvážím hodnotit nadprůměrně. ~(4,2)~(17.1.2009)

• chalp

Olsenové dvojčatá to opäť raz skúsili s väčším rozpočtom(30 000 000, až sa človek musí pýtať kam to sakra išlo?) a kamerou so statívom...a vyzerá to tak že naposledy.Nezachráni to ani prci ocko Eugene Levy, teenage fešák Jared Padalecki či kinderpankoví Simple Plan.No, Ashley a Mary-Kate sú už jednoducho za zenitom a ich klišoidné eskapády jednoducho nikoho nezaujímajú.Takže buď sa rozdeľte a skúste sa presadiť osobitne, alebo sa nato jednoducho konečne vyserte!(18.7.2009)

Z môjho pohľadu doposiaľ jediný film so sestrami Olsenovými, ktorý, povedzme, ako-tak stál za to. Kupodivu som sa necítil tak trápne ako inokedy a Eugene Levy z "Prcičiek" vcelku potešil. Nenudil som sa, napriek tomu, že väčšinou je pre mňa hodinu a pol počúvať teenagerské kecy a muziku nesmierne otravné. Slabé 3*, s tým, že nabudúce už radšej to "péčko".:)(23.5.2007)

• - Postavy Mary-Kate a Ashley navětěvovaly střední školu Syoddet. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Členy Roxyiny hudební skupiny na konci filmu hrají členové opravdové skupiny jménem Wakefield. Roxy (Mary-Kate Olsen) hraje na bubny, takže bubeník Wakefieldu si zahrál alespoň producenta Roxyiny hudební skupiny. (mi-ib)

• - "Mikročip" je ve skutečnosti paměťová karta SecureDigital. (mi-ib)