Rána bez milosti

Vojna pouličných gangov

Akční / Drama / Krimi

USA, 1993, 87 min

• Lacike

Môj druhy Speakman. Tentokrat ukaze aj svoju nahu namakanu prdel, takze musim dat plny pocet. Ale moment, ja nie som gay, takze nic z toho. Ale o reziserovi trochu pochybujem, lebo aj nahym zenam zaberal len zadky. Zapletka je zabavna. Manik postve proti sebe dva gangy plne tupcov, aby sa vymlatili, ale samozrejme po vzore Simona Grubera z Die Hard 3 ma pre to prozaickejsi dôvod. Nanestastie pribuzna jedneho z tych tupcov si najme nasho hrdinu s namakanym zadkom, aby zistil vo co go. A nasleduju nejake tie prestrelky, nahanacky a hlavne aj dve dlhsie bitky v ktorych Hovoriacimuž predvedie to jedine, co mu ide. Jedna ruka sem, druha tam. Aj Seagalovi by sa zakrutila hlava z tych bleskovych chvatov. Skoda, ze si to chlapci nerozdali v tych casoch. Bol by to vyrovnany pamätný suboj. Som zvedavy na dalsiu Speakmanovku. Kvalita sa postupne zvysuje. 4/10.(19.2.2016)

• bourec

Tohle je opravdová slabota.Film je točenej v podobný době jako segalovky,nebo třeba Action Jackson,ale tohle je hodně trapný.20%.(17.11.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $841,015Tržby Celosvetovo $-(24.3.2010)

Akčné filmy ako je tento môžem a rád ich vyhladávam. Majú super atmošku, dobrý dej a niekedy super zápletku. Rána bez milosti mala pre mňa dostatočnú atmosféru, velmy dobrý dej a zápletku. Dva znepriatelené gangy, jeden policajt mimo služby a zločinci ktorý chcú aby sa začala vojna medzi gengamy. Herecké obsadenie bolo fajn až na nejaké výnimky, ale to sa dalo prežiť. Jediné čo ma vela krát sralo bolo to že sa hlavný hrdina vela krát tváril ako namyslený debil. Scénar ból miestami v pohodne ale miestami aj trápny. Pre mňa bola super aj hláška ,,Astalavista baby. Schwarzenegger,,. Prostredie bolo dosť dobré a mne sa páčilo. Celkový dojem mam dobrý ale nie moc nadšený tak dávam 4*.(30.12.2015)

Skvely masakroidni rozjezd pred nejlepsim Jeffovym spektaklem smrtici nabidkou dete do hajzlu vy radoby znalci co jste tento film poslali na neskutecne podhodnocenych 47 procent o dost lepsi bijak nez srackovni idealni zbran ma to celkem originalni pribeh slusnyho zaporaka a zajimavy dialog na konec dobrou noc sladky princi a at te uspi spanelske chory Shakespeare asta la vista baby Schwarzenegger!(23.7.2012)

• - Posledný film produkovaný spoločnosťou Cannon Films. Tá krátko na to zbankrotovala. (beso74)