Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

LencaN

Tenhle seriál je klenotem ve vzdělávání malých prcků o tom, co se v jejich tělíčku vlastně děje a navíc jsou tam tak milá stvoření, co v nás běhají, že jim musí být jasné, že o svoje zdraví musí pečovat, aby těm kamarádům pomohli v boji proti virům, bakteriím a jiným zlounům. Klasická animace, výrazné barvy, poutavě pojato. Nádhera. ()

Mydlivoj

TISÍC PODOB ŽIVOT MÍVÁ,KDO HO CHCE ZNÁT,AŤ SE DÍVÁ...a já se dívám rád. Aspoň vidím jak to moje tělo tak huntuju a jakou s tím má práci....Už nikdy jinak si to fungování nepředstavím. Zajímalo by mě,jak by nakreslili třeba mykozu... :D ()

Kvidoland

Myslím, že je to nejlepší výukový seriál o lidském těle. Pouštěla nám to i učitelka přírodopisu v 8. třídě (na základní škole), když jsme se učili o lidském těle. A nic tomu seriálu nechybí - originální nápad, na tu dobu výborná animace, sympatické postavy atd.... Verdikt - 4/5 - Ať se tento výborný výukový seriál nadále pouští na školách ()

Teachman

Tento televizní seriál je vhodný nejen do hodin přírodopisu nebo výchovy ke zdraví. Žáci se při něm mohou dozvědět, jak funguje lidské tělo. ()

Kinison

Když jsem tento seriál po letech sledoval se svými dětmi, uvědomil jsem si, jak moc toho ve mně zanechal. Můj organismus jsou tyto "postavičky". ()

Xylobalsam

Za prve bajecna zabava nejen pro deti, ale hlavne velmi poucny cyklus, z ktereho jsem nacerpal velkou radu poznatku o nasem tele. ()

Olivier

Jako, dobrý. Na gymplu v hodinách biologie jsme na tom docela ujížděli. Jenom mě vždycky štvalo, že nikdy nevyhráli ti bacili, kterým jsem strašně fandil. A taky mi přišla otravná ta malá zvědavá krvinka. Takovej malej nesympatickej šprt to byl. ()

Cherubin

Když jsme na gymplu měli nějaký supl na biologii nebo čas na video, tak se nás profesorka ptala, co chceme pustit...Vždycky jsme jí říkali, že Byl jednou jeden život...To asi mluví za vše,ne?:)) Po celé 4 roky, několikrát za školní rok a vždycky se na tom shodla většina jindy nejednotné třídy...:)A před maturitou z biologie sme si s kámoškou pomáhaly. Makrofág, to je ten co dělal Ham ham přeci...atd:) Měli by to dávat pořád, povinně a pro všechny :) ()

Wild_cz

Opravdu perfektní naučný seriál, jak pro malé děti, tak i pro dospělé. Podle mého názoru nejlepší ze série francouzských "Byl jednou jeden..." Nejen že výborně a pochopitelně popisuje složitosti lidského těla, ale i lehce ironizuje profily lidského chování. Na zákeřné záškodníky v podobě bacilů se nedá zapomenout :) 90% ()

Vital

Na tohle bych se mohl dívat pořád,krvynky jsou moc fajn a pro děti poučné a velmi zábavné,lepší kreslenější naučný seriál snad nebyl vymyšlen... ()

Blitzkrieg

Tak tenhle seriál byl jedna z věcí, která mě přivedla ke studiu medicíny (chvilu sem přemejšlel, jestli bych za trest neměl strhnout jednu hvězdičku :D ) ()

parabella

tak toto je serial pre deti avsak da sa pozerat nie len v detskom veku co je vyborne. je to poucne a zabavne. biologia a medicina sa tu zdaju take lahucke.. nuz velmi ma tento serial ovplyvnil. ()

SKAmilka

Francouzi se u tohohle seriálu vytáhli. Všechny ty krvinky, bílkoviny, viry i bakterie jsou výborně udělané. Moje budoucí učebnice medicíny:D Zkrátka nenašla jsem tu žádnou chybu, ne, že bych jí teda hledala. ()

drozd

Miluju filmy pro děti, kde krev není dekorace na stěně sloužící pro pobavení. Tady je krev opravdu krev, život je život a možek je mozek. Krásné a poučné. ()

dawexx

Tisíc podob život mívá, kdo ho znát, ať se dívá....kdo by si nepamatoval klasiku našeho mládí. Jako malýmu se mi hrozně líbilo, jak krvinky putujou tělem a zažívají všelijaká dobrodružství, navíc se přitom člověk i něco dozvěděl, takže to celý skvěle funguje jako výuková pomůcka. Přiznám se, že jsem nemohl odolat, a celou sérii, která teď vyšla na DVD, jsem si koupil. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč