Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Třicátníkovi Jonasovi (Jan Nedbal) se momentálně nedaří. Dlouho bral antibiotika, takže je mimo formu, a trenér (Ondřej Malý) ho do nadcházejícího boxerského klání nenominuje, v práci se popral s homosexuálním zákazníkem (Vojtěch Hrabák) a čelí kvůli tomu trestnímu oznámení a také se tak trochu zapletl se svojí kolegyní Silvou (Kateřina Marie Fialová), což se logicky nelíbí Jonasově přítelkyni Kláře (Kateřina Klausová). Ten zdaleka největší problém ale Jonas před všemi tají. Podezření na rakovinu konečníku se sice naštěstí nepotvrdí, způsob léčby poškozeného tlustého střeva ho nicméně šokuje – má si do zadku pravidelně zavádět dilatátor! (Česká televize)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (72)

Olík 

všechny recenze uživatele

A každýmu jsem tady na tý točně říkal: „nepiš scénáře, když máš zaražené dildo v zadku!“. Marně přemýšlím, jestli šlo zatím o nejlepší, nebo nejhorší příběh ze čtveřice televizních komedií (mělo jít o komedie, že?) dua Epstein & Vejdělek. Svým způsobem mne tam něco i bavilo, ale to málo přebíjela hromada vyloženě špatných věcí. Celkově je tato série hodně mizerným počinem a určitě nečekám, že by poslední kousek zachránil již potopenou loď. ()

Mikecat 

všechny recenze uživatele

Televízna inscenácia ala rodinné prípady. Na to, že je to zbúchané na kolene celkovým obsahom okrem prestreleného záveru zaujalo aj pobavilo. Celkom aj zábavná aj zaujímavá, zápletka však nie moc vhodne vybraná s análnymi kolíkmi a reklamovaním homosexuálov ako najlepších ľudí na svete. Vzťahový partnerský problém celkom dobre zinscenovaný, herecky celkom fajn zvládnutý, ale mohlo to byť aj lepšie oveľa lepšie, "Kláru"  uvidíme v sexi spodnom prádle. Ten záver vbol až moc silený a prepísknutý. Z vtipných scén: U doktorky "A kde se to jako strká?" "...to ne.." "pán totiž preferuje pánskej šuplík..." ()

Reklama

jungewolf 

všechny recenze uživatele

Slušně natočená komedie : 3-3,5 * a 45 % . Je na webu ČT : ČT 1, neděle 30.10.2022, 20.10 . Je s podivem, že samozvaní neomarxističtí ochránci "práv LGBT-menšin" (= jejich privilegizace na úkor nás, heterosexuální většiny) odsuzují  tento statečný politicky nekorektní počin ČT (natočený vloni, v r.2021 !!!) ve světle aktuálních událostí v cizině .....  :-) . Mimochodem, od svého dlouholetého kamaráda, dříve důstojníka ÚOOZ/odbor boje proti politickému extremismu/, dnes důstojníka NCOZ (Národní centrály pro boj s organizov.zločinem - pořád odbor boje proti politic.extremismu, včetně spolupráce s obdobnými policejními útvary v zahraničí) vím, že to, co produkují mainstreamová média, je jedna velká lež....  . Asi jde o vnitřní, čistě osobní spory uvnitř bratislavské LGBT-komunity .... . To jen tak na okraj ....  . ()

Rimsy 

všechny recenze uživatele

Utrpení nekončí. Potřetí byli televizní diváci a divačky vystavení medicínskému teroru, v němž jsou zdravotní problémy bagatelizovány na rádoby humorné minipříběhy o nešťastnících, jimž trable s částmi těla pomohly otevřít oči. Ve třetí části cyklu České televize musí homofobní boxer otevřít (či přesněji rozevřít) i něco jiného. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Nechápu. Proč? Pro koho? Pointa? Nebuďte zlí na homosexuály!? Mohou se vám hodit jejich rady ohledně zavádění předmětů do análního otvoru. Být homosexuál tak si pana režiséra za tohle pozitivní promo asi najdu.. Za tu rádoby osvětu ohledně rakoviny střev, která kosí Čechy hlava nehlava dávám za jeden anální kolík. Eh.. To je komentář... Když k tomuhle fakt nic lepšího napsat nešlo. Pardon.  * ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v Praze. (SONY_)

Reklama

Reklama