Začalo to jedné žhavé noci

• USA One Night at McCool's (více)

Všechno to začalo jednu noc v baru jménem McCool´s. Tentokrát zde bylo docela rušno. Randy (Matt Dillon) zde pracuje jako barman. Právník Carl (Paul Reiser) tu setrvává ješte po uzavírací době. Detektiv Dehling (John Goodman) je zde kvůli kriminálnímu činu. Je to snad mrtvé tělo, které spojilo tyto muže dohromady? Nejenom napětí, které tu vládne, ale i okouzlující mladá žena, příhodně pojmenovaná Jewel - šperk, klenot, skvost, drahokam - vyberte si, co chcete. Jewel (Liv Tyler) donutila všechny tyto tři muže přemýšlet o tom, jak by ji dostali, donutila dva z nich zapomenout na své (žijící!) manželky a jednoho z nich na již zemřelou ženu. Až jeden z mužů označil tento mimořádný moment: "Sex a násilí, všechno v jednu noc, to je trochu moc." Ale s ženou, jako je Jewel, je třeba očekávat mnohem, mnohem víc. Víc kalamit než se tři muži obávají. A to, co ona očekává, je víc, než ji mohou ti tři chlapi dát dohromady. A starý najatý vrah Burmeister (Michael Douglas) z povzdálí čeká na příležitost.

První filmový projekt produkční společnosti Further Films Michaela Douglasa, který si v něm vychutnal menší roli vášnivého hráče binga a hlavně zabijáka. (oficiální text distributora)

Frankie

Už jenom pro tu štavnatou proměnu Liv Tylerové ze vznešené elfky z PP do manipulativní a bezpatěřní mrchy stojí za to tuhle černou komedii o nadvladě žen nad muži vidět.:o) ()

Seti

Tohle je přesně ten typ filmu, kdy si člověk v jeho průběhu říká : "Celkem úsměvná, ale přeci jen průměrná blbinka." Jenže pak přijde závěrečná čtvrthodinka a vy jen valíte a říkáte : "No do prdele..." Průměrná krimikomedie, které vévodí femme fatale s tváří neskutečně krásné Liv Tyler (po její scéně mytí auta bych pro ní udělali cokoliv) a rulózní zabiják v podání Michaela Douglase. Ovšem do výšin tuhle záležitost vystřeluje NEUVĚŘITELNÁ přestřelka v závěru odehrávající se za tónů songu YMCA od Village People!!! Tak ujetou věc jsem neviděl od Jednotky příliš rychlého nasazení a rozhodně si to zaslouží hvězdu navíc. ()

cab

Skoda nevyuziti daneho potencionalu ve vetsim meritku, protoze herci jsou super a muzika tez, ale pribeh koliba mezi vice zanry a u zadneho neuspeje, jak bych si predstavoval. Muzska sexualni posedlost nezna mezi a kdyz je na blizku pekna kost, ktera je navic dukladne uspokoji, udelaji cokoliv ji na ocich uvidi. Nejmocnejsi zbrani sveta je zenske prirozeni. 55% ()

Hopper

Čo robia chlapík v sadomaso oblečku, šerif v uniforme, looser, maniak a lá Pulp Fiction s brokovnicou v jednej izbe za zvukov Village People Y.M.C.A a šmíruje ich vrah s neskutočnou lokňou a kosť-mrcha ktorá to celé spískala ? To si treba pozrieť. Záver tejto čiernej komédie je neskutočne vtipný ("vďaka bože !") a celkovo je od začiatku sa na čo dívať. Netvrdím, že od úvodných po záverečné titulky sa budete smiať ale viac ako úsmev to bude. Navyše Liv je sexy až hrôza... ()

Scevola

Lahka cierna komedia, ktora ale rozhodne nesklame. Viackrat som sa zasmial a bolo tam par fakt podarenych scen. Potesila aj odvolavka na Douglasov Volny Pad. 8/10 ()

Bouřňák

70% - suma sumarum to nebylo tak špatné. Rozhodně je na co se koukat - spousta známých herců se objeví ve velice netradičních a komických rolích. A člověk se i občas zasměje. Prostě příjemná lehce nadprůměrná komedie, která neurazí, ale ani významně nenadchne. ()

Prochy38

Nakonec nečekaně velmi povedená krimikomedie. Velkou zásluhu na úspěchu, tedy aspoň tady na csfd (73% - 12/2010), má jistě výborné obsazení postav. Herci hrají opravdu parádní a jen za nápad jsem musel dát nejméně 3*. L. Tylor je kus nádherné ženské, a tady to teda naplno předvádí. Moc se mi to líbilo. Akční závěrečná scéna taky super. ()

Schuldiner

Nevtipná a nudná NUDA! I přes spoustu známých herců jsem byl téměř unuděn... Téměř mě to nerozesmálo a nudil jsem se. ()

vander19

Už na úvod ma dostala celkom zaujímavá entrace pieseň. Ale to som ešte nevedel čo ma čaká. Ku komédiam sa staviam veľmi skepticky a je málo takých, ktoré ma zaujmú. Lenže táto je iná. Skladá sa ako keby z rôznych príbehov, ale vo všetkých hrá hlavnú rolu Jewel čiže sexi Tyler. No sexi???? Stráááášne sexi. Každá postava odvádza v tom svojom príbehu kvalitnú prácu. Mne sa asi najviac páčil Randy očami detektíva. Tá jeho premena z citlivého barmana na vidláka bola úžasne zahraná. Príjemný film, ktorý ma fakt potešil. ()

efko

Celkom humorný film o točiaci s okolo femme fatale a jej troch obetí. Okrem pár situačných vtipov však asi najviac zaujmú herci (vrátane sladkej Liv Tyler, ktorá miestami žiari viac ako jej elfská Arwen). ()

gocatgo

Hodně příjemné překvapení. Pro Liv Tyler bych taky vraždil a sháněl jí dvd přehravač po všech koutech, Goodman nezklamal a Dillon je parádní. Závěr je pak úplně dokonalej, černá komedie s nápadem, to je skoro už ohroženej druh. ()

lukasd

Hodně ujetá a místy i nesmírně vtipná komedie. Spousta černého humoru, nadsázky, Village People a hlavně Liv Tyler:) ()

Mikino00

Svižná příjemná komedie s několika pohledy na svůdnou Liv. Celkem mě to bavilo, na konci pěkná pocta Volnému pádu, Douglas jinak má ve filmu mé sympatie, takže jsem s koncem spokojen, ten je mimochodem naprosto šílený. ()

zelvicka.

Scéna se sklenkou vody (v originále) je asi ta nejvíc erotická věc, kterou jsem kdy viděl. Krásný příklad toho, jak může být hezká ženská nebezpečná, až jsem si trochu zoufal, aby ta Tylerová byla trošku ošklivější, aby jí to člověk hned tak neodpouštěl. ()

Kratoc

Myslel jsem, že to bude blbost. Naštěstí jsem se hodně moc zmýlil. Liv Tyler je sexy, že člověk pomalu zapomíná na ostatní herce, ale ve skutečnosti hrají velmi dobře a humor je sice poněkud černý, ale komu to vadí? Vtipné to je :) A já se bavil. Nikdo přece od takového filmu nečeká, že bude sbírat Oscary, ne? ()