Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý Jeff se potýká s problémy doma i ve škole. Během let se chová čím dál podivínštěji, až začne vraždit. Daří se mu při tom unikat pozornosti policie. (Netflix)

Recenze (23)

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět velmi pomalé, velice nepříjemné a popadající se za hlavu. V té době hold vedla rasová nevyváženost a strach z pohlavních nemocí. Je mrazivé, jak blízko byla policie k odhalení a mohla zabránit dalším smrtím. Peters opět skvělý a všechny vedlejší postavy také odvádí skvělou práci. Mrazivá hudba a finální autentický hovor posadil do kolen. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Policii dalo zabrat všechno z bytu vynosit. Média mají žně, ale my se dle očekávání vracíme na úplný začátek. Léta páně 1966 a malý Jeffrey je častým svědkem rodičovských hádek. Matka silná neurotička, otec často nebýval doma, přesto se Jeffovi snažil věnovat. Ten byl melancholickým samotářem, který rád vyrážel do přírody a záhy projevil velký zájem o pitvání. S postupem let jej víc a víc fascinovala mrtvá zvířata. Sbíral je u silnic, kde každou chvíli našel nějaké přejeté. Doma na nich různě experimentoval, pohled na vnitřnosti pro něj byl zdrojem vzrušení. Pak tu máme skok do téměř současnosti, kdy sousedky „zaujal“ polonahý klučina, který zmateně brouzdal po okolí. Zásah policie, no, to nechám posoudit jiné. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá epizoda byla natočena odlišným způsobem než první díl. Tvůrci mi tentokrát předložili takový náhled (velmi stručný) do Dahmerova života od jeho dětství až do posledního roku, který ještě strávil na svobodě.  Z toho, co jsem viděl, soudím, že scény z mezidobí budou následovat v dalších epizodách, a jen proto byl tento průřez tak stručný. Zatím můžu o seriálu říct, že se nejedná o žádnou akční pecku (a ani bych to nečekal), zato jde o vcelku vydařenou, atmosférickou záležitost, která Evanu Petersovi parádně sedla. / Poučení: Při manipulaci s mrtvými zvířaty dbej na hygienu. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výrazně lepší než první díl. Zejména první polovina se sondou do dětství a počátky řádění neměly chybu. Bohužel mě absolutně nebavila druhá polovina s další vraždičkou, která v podstatě jen kopírovala vraždění z první epizody. Tyto vraždící scény, které měly být bezesporu největším lákadlem, mě bohužel vůbec nebaví a nechávají mě zcela chladným. Úplně přesně netuším, v čem by mohl být problém, ale dost možná to bude souviset se skupinou lidské spodiny, kterou si Dahmer vybírá. Kdyby si vybíral ženy či děti, tak věřím, že by to bylo co do napínavosti úplně na jiné úrovni. Takhle je mi úplně jedno, zda se mu některou buznu podaří či nepodaří ulovit a celkově ty scény jsou servírovány hrozně nudným způsobem bez náznaku krutosti. Mám místy pocit, že sleduji nějakou cenzurovanou verzi pro děti. [55 %] ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stale dost temne az ubijajuce. Ukazali nam i mierne nahliadnutie do detstva a "uzasneho" pristupu rodicov k synovi. O tom policajnom pristupe v tych casoch v ramci rasovych problemov, naviac pocas prebiehajucej sexualnej revolucie, tiez nemozno usudzovat moc pozitivneho. Zvlast, ked nam pustia realnu nahravku rozhovoru policajta a znepokojenej susedky. Kedze som vsak podobny scenar a opis videl uz mnohokrat - priemer. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama