Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Seznam jeho obětí je pořád delší, důkladné policejní vyšetřování ale nezačne. Incident s teenagerem Jeffa na čas dostane do vězení. Později si pořídí vlastní byt. (Netflix)

Recenze (18)

Terezinka198 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čekala jsem na argument "on je bílý týpek, co má záznam vs. já jsem černý týpek, co nemá záznam/slušný whatever". Postupný vývoj Jeffa, vězení a otcovo uvědomění si, že by možná mohl být zodpovědný za to, co se z Jeffa stalo. Možná. Možná by to v něm bylo i tak a objevilo by se to prostě jinak, později, možná zrůdněji. Lidská psychika je prostě nádherná. Pořád se musíme toho tolik naučit... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pátá epizoda byla velmi podobná předchozímu dílu co do délky i obsahu. Jen jsem měl tentokrát velmi neodbytný pocit, že se Netflix za každou cenu snažil, přihřát si svou rasově uvědomělou polívčičku. Po tomto představení začínám váhat nad tím, jestli byla důvodem k natočení seriálu jen Dahmerova nechvalná proslulost. Teď si spíš začínám myslet, že se někomu velice hodilo do krámu, jaké oběti si vybíral. Čert vem ty bílé, Hispánce a Asiaty, všichni už přece víme, na kterých životech opravdu záleží, že jo? A kdo to neví, tomu to Netflix vysvětlí. / Poučení: Babičky mají lehké spaní. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Tento seriál mi připadá neuvěřitelně repetitivní a pokládám za absolutní hloupost se ho zoufale snažit roztáhnout na 10 epizod. Dost možná právě tohle je jeho obrovská slabina. Mnohem lépe by fungoval, kdybychom viděli 4 epizody narvané napětím. V rámci této epizody sledujeme jen soužití s bábi a jen další a další zabíjení bez špetky invence. S tím, že ta největší zábava s porcováním mrtvol se odehrává za kamerou, takže ve výsledku skutečně vidíme jen nechutné teploušské seance, uspání a další teploušské romance. Je to vážně nechutné. [55 %] ()

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další zajímavý díl. V tuhle chvíli musím pochválit luxusní herecký výkon Peterse a skvělý český dabing. Jen nechápu proč je to natočené tak, že s Dahmerem sympatizuji a vidím v něm člověka s neskutečnou smůlou a osamělostí. Pokud byl monstrum, jak už značí jen název seriálu, proč mi ho má být lito ? Samozřejmě chápu, že realita byla trochu jiná. Ale i tak. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama