Tony by se rád stal modelem. Přestěhuje se do Madisonu a v baru potká Jeffa. Rukou psané vzkazy odstartují vztah, který se ošklivě zvrtne. (Netflix)

jirikzaboj

Částečně němý díl mě opravdu nadchnul. Opravdu moc se mi líbí, jaký prostor v seriálu dostávají oběti . Dostanou pořádný charakterový vývoj a nám to dodá ještě větší pocit soucitu a bolesti k příběhu. Finálním rozhodnutím Jeffryho usmrtit někoho, kdo ho měl možná konečně rád a částečně chápal jeho jinakost mě utvrdilo, že to byl opravdu psychopat. Tohle nebylo nedorozumění, ale psychická degradace opravdu narušené osoby. Po 6 epizodách by mi to i stačilo k pochopení celého příběhu. Obavám se, že od této chvíle se budu mírně nudit, vzhledem ke zdlouhavosti epizod a jejich vysvětlivek. No nechám se třeba příjemné překvapit. Ale tenhle díl byl za mě prozatím peek celé minisérie. ()

William_

Originálnější způsob vyprávění jako v této epizodě jsem dlouho neviděl, nebo neslyšel? Mám tím na mysli to, že většina epizody "ztichne" a jsme nuceni číst jen titulky (nebo ti vzdělanější co umí znakovou řeč). Epizoda z pohledu oběti má grády a je skvěle zahrána, odvyprávěna a pak zavražděna a snědena. Zatím nejlepší epizoda této minisérie. ()

Frajer42

Spoilery! Zatím nejlepší epizoda, která byla konečně trošku jiná. neboť jsme sledovali Jeffův zlomový životní moment a obrovské vnitřní boje se svojí posedlostí. Dokonce zde vidíme věc dosud zcela nevídanou - Jeffovu snahu být normální. Znovu se zopakuji, ale platí to zkrátka napříč celým seriálem. Po herecké stránce je to z mého pohledu naprosto bez výhrad. Každé postavě zde věřím každé gesto. Děj tentokrát dost jiný a zajímavý. Jen zkrátka nejsem úplně cílová skupina, která by se s chutí podívala na přehlídku gay romance. Bohužel je za tímto seriálem skryta nechutná propaganda LGBTQ  a rasové rovnosti. Srší to z každičkého centimetru seriálu a je to nesmírně otravné. Já chtěl totiž vidět jen profil šíleného sériového vraha. Avšak jsem rád, že byly v 6. dílu z 10 poprvé měřitelné emoce. [70 %] ()

zapalik

Zatím nejsilnější díl. Voyeuři musí být zklamaní, že seriál ukazuje případ i z pohledu obětí. @Oxyuranus: Jestli pro tebe není šokující, že zavraždí svého přítele jen proto, že má neodůvodněný strach, že se už nevrátí, tak bys se sebou něco měl dělat. A šokující to samozřejmě je. Že vraždil, šokující informace není, ale jestli jsi šmírák a chceš tam víc vnitřností a detailů na rozbíjení lebek, tak s tím taky něco dělej. ()

Terezinka198

Zajímavý úhel pohledu z Tonyho strany. Příjemná změna se stejným koncem. Do jisté míry všichni Jeffovi vyhlídnutí skončili ve víru (jeho šílenství a zvrácenosti). Spíš mě zaráží, že Jeff to vydržel takovou dobu, dokonce si s Tonym párkrát vyšel mezi lidi. Až pak od něj chtěl odejít... že by psychický blok, kdy ho opustila matka? Nebo jenom strach, protože většina jeho obětí chtěla taky v jednu chvíli odejít? ()

• Tony (Rodney Burford) je hluchý, přesto vícekrát reaguje na hlasové pokyny, např. při focení. (Zix.)