Epizody(8)

Hulu restartuje rodinný sitcom z počátku tohoto tisíciletí a přinutí jeho nefunkční herce, aby se znovu sešli. Nyní se musí vypořádat se svými nevyřešenými problémy v dnešním rychle se měnícím světě. (Disney+)

Trailer

Kopi1

Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvězdami a dávám nakonec 4. Je to pohodové, svěží a má to takový ten nenáročný, lidský humor. Keegan je prostě borec a v každé scéně to rozzáří, ostatní charaktery jsou také dobré a co někdy dokáže vyplodit místnost se scénáristy je super. ()

PEZ

Nečakaný nový klenot na poli komediálnych seriálov. Neštandarný, značne awkward, ale v konkrétnych momentoch nesmierne ľudský a ohľaduplný. Najlepšou devízou sú jednotlivé, značne excentrické, postavy a herci, ktorí ich hrajú. A naozaj všetci sú tu vynikajúci. Keegan-Michael Key je dokonca producentom seriálu. Pre mňa veľmi milé prekvapenie, ktoré som zhltol behom dvoch večerov. Dúfam, že sa dočkáme aj druhej série. ()

M.i.k.e

mladá scénáristka dostane nápad na reboot kdysi slavného sitcomu i s původním obsazením, které se svého času nerozešlo úplně v dobrém a chce ho udělat trošku vážnější a bližší současné tvorbě. Roli v tom hraje i fakt, že původní sitcom měl na starost otec oné scénáristky, který jí opustil když byla malá a navíc si do seriálu projektoval sám sebe. Ona to tak bere jako prostředek vyřešit si svoje daddy issues. Reboot je slušná jednohubka, která si na nic nehraje a dokáže slušně míchat vtipné momenty s těmi vážnějšími, tak jak je to dnes v módě. Obsazení je fajn a takový Johnny Knoxville jako kdysi slavný herec a dnes spíš polovyžilá troska je příjemným překvapením. Na druhou řadu je zaděláno dobře a rozhodně bych se jí nebránil...70% ()