Prokletí městečka Bridge Hollow

• USA The Curse of Bridge Hollow

Tohle město na halloweenské výzdobě opravdu nešetří. Když ji ale oživí zlý duch, musí proti němu táta, který svátek mrtvých nesnáší, spojit síly s dospívající dcerou. (Netflix)

cariada

Rodinný filmy mě nebaví, ale tohle bylo opravdu dobrý. Akce od začátku do konce, celý se to nebere vážně a je to zabalené do kombinace hororu a komedie což tady výborně funguje. Rovněž výběr herců se povedl snad až na tu holku z černou rtěnkou ta vypadá divně. ()

Motinski

Hovadina pre deti, veľmi podobná Hubieho Halloweenu. Možno aj ešte menej vtipná, no aspoň nie až tak trápna. Wayans ale nie je žiadna výhra a Sandlerovi má bližšie viac jak som si myslel (čo sa týka sympatií). Našťastie film rýchlo ubehne a aj to beriem ako isté pozitívum. ()

oveckaoa

Průměrnější film, aby člověk v distribuci pohledal. Tady nefunguje nic záporák je trapný a k smíchu a jeho banda poskoků je tak trapná, že je zmlátí několikrát po obě i malé děcka. Wayans šel od Scary movie herecky dole a je smutné, že se snížil k něčemu takovému Kelly Rowland je tam zbytečná úplně a zhruba z 10  pokusů o vtip jen jeden   padne na úrodnou půdu (je to ten s tím kovidem). 20 procent za kostým Scarlet spider z animovaného spidermana into the spiderverse a song Hit the road Jack a 20 za ten vtip. 40 procent ()

lykan9

Šlo to. Herecky byla tato komedie příšerná, ale jinak je Prokletí městečka Bridge Hollow místy vtipná komedie s výbornými maskami. A například část s kostlivci byla vynikající a podkres AC/DC tomu dodal šťávu. Divák však musí vydržet celý film, protože začátek je nudný a děsný, ale film se postupem rozjede a od poloviny již stojí zato tento film vidět. ()

Dakken

Milá rodinná žánrovka s bohužiaľ už veľa krát videním, opakujúcim sa konceptom bez snahy nejak film spraviť originálnym alebo nápaditým. Ale ako jednnorázovka bez zamýšľania sa je to okey. ()

zsn

Žeru tyhle halloweenský braky, ale bývaj i lepší. Každopádně osvěžující obsazení a nostalgické zároveň. Kelly Rowland je hezčí než zamlada jako ocas Beyonce. Pidi Hajzlík stárne s noblesou a ten malý fracek ze ST se ve své kariéře už neztratí. Jo holt má to někdo štěstí. ()

iXtr3m3

Wayansovi už nejde karta, ako v minulých rokoch a tak sa tento pokus mohol síce podobať filmom typu Goosebumps, ale nakoniec to dopadlo slabo, sterilne a horkoťažko priemerne. Pritom to technicky nebolo od veci, len ten vtip bol buď slabý, alebo chýbal, takže za mňa osobne napriek trom hviezdam, ktorými som to nadhodnotil, vlastne sklamanie a tunajšie hodnotenie je tak akurát tých 50%. ()

Hanys_

Tyhle rodinné horrory jsou z 99% na jedno kopyto. Tohle sice není zrovna to procento, kde jde cítit nějaká přidaná hodnota, ale fain se na to kouká, ztráta času to vysloveně nebyla a Wayans je furt správný kolík, který baví i když není sjetý. Mít halloweenskou náladu, tak to asi v pohodě vytáhnu na tři. 5/10 ()

Asmodin

Hororově laděných rodinných filmů je spousta a daleko lepších. Toto bylo nudné a zbytečné, ale pobavila mě scénka s miminem. ()

TostTom

Jako komedie či film pro děti dobré, ale mě to teda přišlo spíš jen trapné. A jestli to teda něco rozhodně není tak je to horor, rozhodně to nebylo strašidelné a nebyl zde jediný moment, kdy bych se leknul. ()

Hapretor

Doteď mě nenapadlo, že uvidím až do konce film s Wayansem, aniž by mě naštval nebo úplně zprudil a otrávil ... demencí a nevtipností ... tady naopak ... kdyby se v humoru snažili víc, dal bych i 4* ... sedlo to ... ()

BOURQUE

Po nejakej dobe Netflix si opäť dal zraz s kanálom Disney! Výsledok v žánru „horkom“ je (samozrejme) podpriemerný. Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

Olík

Nenáročná rodinná halloweenština kopírující legendární Jumaji (r. 1995), nebo spíš díky tématu Husí kůži (r. 2015). Marlon Wayans se pitvoří, zatím co sváteční dekorace terorizují městečko….tady vlastně ani není moc o čem. Dětská zábava, která když od ní neočekáváte zázraky, dokáže atmosféru předvečeru všech svatých navodit. ()

issoumaila

Áno; ako tu už bolo (a nie raz) spomenuté… tento film je veľmi podobný ostatným svojho druhu; ehmmm… no a čo? Jedná sa o zábavný, rodinný halloweensky film, ktorému sa darí lepšie ako väčšine a z môjho pohľadu stojí za to si ho pozrieť. Herecké výkony sú dobré a väčšina vizuálnych efektov vyzerá celkom cool. Je to dosť “strašidelné”, ale stále zábavné. Niekedy naozaj nerozumiem všetkým tým zlým hodnoteniam. Boli tam nejaké “hlasné smiešne” scény, ako aj dobré špeciálne efekty a gagy. Je to zábavný rodinný film. Určite to prekonalo moje očakávania. Tí, ktorí tento (nie len) detský halloweensky film svojím hodnotením zrážajú dole; tak by ma zaujímalo, že čo od neho vlastne očakávali?! ()

figliar

Film je iba snahou o moderné spracovanie Husej kože s Jackom Blackom. Celé to ale stroskotáva na tom, že sa jedná o Netflix produkciu, ktorá sa riadi súčasnou rasovou a gender politikou. Na rodinnú komédiu príliš hlúpe, na dobrodružný horor príliš detské. ()

Nový animovaný Bugs Bunny je na cestě

Nový animovaný Bugs Bunny je na cestě

04.05.2023

Oceněný scénárista a reklamní režisér Robert Rugan v nedávném podcastu prozradil, že byl najat společností Warner Bros. Pictures, aby napsal nový hraný a animovaný hybridní film o nejslavnější… (více)