Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

honajz odpad!

Zdlouhavé záběry s maximálně televizní kompozicí. Které působí spíše jako nevzrušivý dokumentárně pojatý obrazový doprovod příběhu, který si přečteme zde na ČSFDS v obsahu nebo kdekoliv jinde na webu. A příběh o ženě, která sice umřela mladá, ale to žádným způsobem neospravedlňuje to, co dělala. Jako mám ji litovat? Nebo co po mně tvůrci chtěli? Denně umírá hromada lidí, kteří se ve svém životě alespoň snaží něco se sebou dělat, něco změnit, někomu pomoci. Proč mám fandit sportovkyni, která se po úraze dá na porno a pak umře na nádor v mozku? A jako sorry, fakt tímhle chtěly tvůrkyně nějak podpořit feminismus a bojovat proti těm maskulinním chlapům? Se jim nějak nepovedlo, řekl bych. Medvědí služba. ()

POMO

Nulová psychologie postav i režijní invence. Pouze autorsky neangažované sledování kuriózního životního příběhu. Jako kdybych si četl povrchní bulvární článek nebo koukal na průměrný televizní produkt. Ale vidět detail vaginální penetrace na velkém kino plátně, i když jenom na dvě vteřiny, zážitkově potěšilo a překvapilo odvahou tvůrců. ()

korbitch22

Problém tohohle filmu je, že režisérka naprosto nedokázala přiblížit hlavní postavu divákovi, nedokázala ukázat emoce a důvod s ní jakkoliv soucítit, celé je to studené, řemeslně v pořádku, ale profesorské. Hlavní herečka předvádí solidní výkon a dočkáte si pořádného zásunu no, ale to je nějak málo. 55%. ()

InJo

Nevšední a na první pohled vysoce pozoruhodný životní příběh v řemeslně i herecky obstojném pojetí. Bohužel tomu ale nepřehlédnutelně chybí myšlenková a psychologická hloubka, která by ze zajímavého životního osudu udělala i zajímavý a silný film. Navíc absentuje i výraznější režijní invence, která by co nejlépe využila specifika obou odvětví, jimž se Absolonová věnovala. Snímek bez vize a nosného jádra. 60 % ()

Aljak

Waw! Dosť zaujímavý film o ambicióznej športovkyni, ktorej zranenie zničilo kariéru, a tak sa snaží získať si slávu iným spôsobom. Natalia Germani dala na výbornú - a musím uznať, že zobrať takúto odvážnu rolu je fakt dosť silná káva. Príbeh Andrey Absolonovej je napriek viacerým vzostupom (a bohužiaľ aj pádom) pomerne smutný. V takom mladom veku rozbehnúť 2 veľké kariéry, a napokon prísť o život, to je fakt smola. Na film sa však netreba pozerať ako individuálny príbeh Andrey, ale ako globálny pohľad na ženy, ktoré sa ocitnú v tomto priemysle, občas ani samé nevedia, že ako... ()

• Scéna „španělských“ závodů, na kterých si Andrea (Natalia Germani) poraní páteř, se natáčela na plaveckém stadionu v Praze v Podolí. (Matlas64)
  • „Andrea je ambiciózna, chce byť hviezdou a spraví pre to čokoľvek. Môže za to jej povaha, alebo sú na vine ľudia, ktorí ju vychovávali? V každom prípade nič neľutuje, žije naplno, nepovažuje sa za obeť osudu. Andrein príbeh by mal viesť k zamysleniu, ako so svojím telom nakladáme, ako mu načúvame, či ho naozaj vlastníme a či je to len objekt alebo nástroj,“ prezradila o filme debutujúca režisérka. (Biopler)
  • Natália Germani poznamenala k príprave na film: "Absolvovala som doteraz najdlhšiu prípravu, trištvrte roka. Športovou tútorkou bola skutočná Andreina sestra Lucia, ktorá tiež robila skoky do vody, a potom bola dlhé roky kaskadérkou. Absolvovala som s ňou tréningy na skokanských mostíkoch, najvyššie som skočila z päťmetrového mostíka." (Biopler)

Časové pásmo bylo změněno