Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Někdo jde na tradiční ples České televize, někdo na Radčinu premiéru v divadle X10. Vítek s kamarádem Jirkou překvapí Johanu svým podnikatelským plánem. Osamělý Mirek na plese potkává svou bývalou přítelkyni Jitku, která mu otevře oči. Andrea se seznamuje s osudovým mužem a Horst dostane od Plíhala důležitý úkol. Konec ukáže, kdo s kým je opravdu kamarád. (Česká televize)

(více)

Recenze (22)

BigBang 

všechny recenze uživatele

Divadelní představení bylo dobré: z pohledu protagonistky mělo více rovin; složení premiérového publika tak vlastně udělalo ze zoufalé hry pokleslou metaforu celého jejího života: děti, manžel, kolegové, lidé z uměleckého provozu. Ale divák seriálu vidí, že je tu i naděje na lepší variantu. A celkově je originální, když ČT udělá satiru na vlastní firemní vánoční party. ()

Hombre8 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro zasmání byl snad jen ten úplný závěr. Jinak druhá řada skončila zrovna tak, jako začala. Neslavně. U divadelních scén nelze nevzpomenout na Knížákův text:                                                                          Rozkopte obrazy, spalte si knihy                                                                                                                   divadla ať srovnaj buldozery                                                                                                                          zahoďte všechno, co má ňákou cenu                                                                                                     spáchejte atentát na kulturu. ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Dobré ráno, Brno - Kdes celou noc bylo? - Říkaly mi hlasy - Žes mně opustilo“. Když jsem si v jednom z předešlých komentářů posteskl, že první série skončila prakticky nejslabším dílem, tak rozloučení s tou druhou (a dost možná s celým projektem) bylo víc než důstojné. Jak byla celá řada o poznání slabší té předcházející, osmá epizoda pár tonoucích z vody vytáhla. ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výborné zakončení celého seriálu : 5 * a 86 %. Padělatel Luboš(R.Slovák) zase perlí. Stejně jako ředitel brněnského studia ČT Plíhal(D.Hřebíček) : "čert sere vždycky na největší hromadu..." . Zato debilní kraviny tranďáka D.Š. jsou dost vopruz. Vím od jednoho známého, že na ty jejich progresivní divadelní hokus-pokusy chodí v reálu ještě míň lidí, než těch max.20, kteří byli v seriálu ... . Zato povedený byl ples ČT : J.Lábus spí, programový ředitel z Prahy balí rosničku Andrejku(S.Lewandowska) a nakonec se vezmou. Horst (R.Nevěčný) při přebírání ceny Zaměstnanec roku ČT taky dobře zaperlil. Divadelní kritici si zahráli sami sebe: Josef Chuchma(kritik 1), Marie Reslová(kritik 2), Vladimír Hulec(kritik 3). A úplný závěr to dorazil aneb jaké byly další osudy hlavních postav. Např.Mirek Kurš (J.Kolařík) skončil na stáži v mongolské veřejnoprávní televizi. Radka se zase stala hvězdou Dejvického divadla v Praze atakdále . I v posledním dílu je dobře vybraná hudba. ***Poslední 8. díl je na webu Č.televize : ČT 1, pondělí 26.2.2024, 21.30 . ()

Chudobka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I když druhá řada seriálu byla slabší než ta první, pořád jsem se měla na co těšit. Závěrečná epizoda mě pobavila. Ne že bych se zrovna smála nahlas, ale to přece není nutné. Vtipných okamžiků bylo dost. Beran nebo kozel, Cyrilova kytice, děkovná řeč na plese, Radka v hlavní roli pod taktovkou bezvadné Daniely Špinar, diváci, kteří nevěřícně zírali na to veledílo s baletem, nervozita režisérky při premiéře...A ten závěr! Děkuji, pane Prušinovský. Rychle zase něco natočte prosím. Pondělky bez vás budou nudné. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama