Bankovní loupež

Loophole

• slovenský

Banková lúpež

Krimi

Velká Británie, 1981, 105 min (Alternativní: 99 min)

Nečekal jsem, že mě ještě nějaký film dokáže udržet celou dobu v napětí. A stalo se. Já jsem spokojený, hluchého místa to nemělo, hudební pozadí nemá chybu ( Lalo Schifrin to má v malíčku ), herci také. A ten závěr.... nebyl moc natahovaný. Mělo to spád a žádné americké nesmysly.(13.8.2014)

Velkou slabinou filmu je hodně pomalý rozjezd, ale chce to vydržet, jak se objeví zadavatel/pokušitel začne to odsýpat. Závěr filmu je vydařený, udrží napětí až do konce.(17.8.2014)

Tak dobře naplánované a téměř "bez chyby", až na smrt.. která je tak blízko!(25.3.2016)

• Rochester

Herecké obsazení je asi jediná kvalita příběhu. : ))(22.7.2013)

• Tommassi3

"A co potom ??" - "Potom už nic !! Peníze budou vyprané a naše partnerství zanikne.. Pokud se vám tedy ta práce nezačne líbit.." Poměrně jalová a povrchní krimi týmovka, kterou nemůže zachránit ani to skvostné obsazení s Albiem Finneyem a Martinem Sheenem na čele.. Oba totiž nemají co hrát.. Ani tentokrát se Robert Pollock, který "udělal" třeba Dynastii, se svým scénářem příliš nevytáhnul..(8.12.2014)