Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

toko odpad!

Vždycky jsem byl fanouškem Kazmitche, těšil se na jeho příští projekty. Tohle bylo víc než špatný a navíc nudný. Tak příště zase lépe…. ()

Miroslav.Zac

Kazma pro mě byl vždycky jen namachrovaným frajírkem, který udělal cokoliv jen pro svůj prospěch. Filmem mi dokázal, že se nezměnil. Navzdory mnoha dalším postavám to byla jeho, tentokrát epochální Onemanshow, i když tentokrát bych se nebál napsat - OneEGOshow. ()

Noah07 odpad!

Chtěl jsem se rozepsat, ale neudělám to zdraví mám jen jedno větší logo jedné Francouzské automobilky jsem neviděl. Je vidět co jsou schopní udělat herci pro peníze , klidně by i kolaborovali ve stylu Bárové. ()

NikiVai odpad!

Achjo, ztracených 100 minut mého života. To bylo tak trapný, mělo se to tvářit megalomansky a přitom to bylo jak amatérské divadlo céčkové kategorie. Nevím, co víc k tomu říct, jsem zklamaná a to jsem Onemanshow na Streamu měla celkem ráda. ()

hotjason1991 odpad!

Zkusil jsem na to koukat na Netflixu. Ani do konce jsem to nedokoukal a po 20 minutách jsem začal přeskakovat. Pro někoho, kdo tohoto tvůrce nesleduje opravdu k ničemu. Ani mýt nádobí se u toho nedalo. ()

Tongo

No řeknu to takhle ,znovu bych se asi na to už nepodíval a příběh mi přišel docela dost slabý . Navíc jsem od někoho slyšel že v tom filmu je nějaká scéna kde letí s vrtulníkem a rohazují peníze což tam ve finále vůbec nebylo .Prostě za mě celkově slabota .... ()

Zaza_3121 odpad!

Bože, to byla SRAČKA. Chtěl jsem dát hvězdičku za kameru, která je skvělá, ale sráží ji příběh, herecké výkony a především Kazma, který je slizský. A na tohle lidi chodili opakovaně? Uff.. ()

Tomulka

Raději se nebudu moc rozepisovat nebo dám odpad. Kazma by si nikdy neměl sundávat brýle. A v tzv. filmu to byl zbytečný guláš s odkrýváním soukromí a to s tím vidíráním bylo trapné! Jinak slušný námět na jeden díl pořadu, ale nic víc. ()

Dodagrad

Tohle je prostě film miluji nebo nenávidím Kazmu. Nic mezi neexistuje. Film buď pochopíte a berete s nadsázkou nebo ho těžce nechápete a těžce hejtíte. ()

Milo384

Snaha se cení, takže 1*. Kazmu jsem skoro neznal. O tom, co bylo ve filmu jsem jen zaslechl. Prostřeno, Mareše atd. Něco měl vymyšleno a připraveno dobře, ale tento film mě vůbec nezaujal. Prostě to působilo jako velké nablýskané h*vno. ()

tuctovychlap

a mňa Kazma proste baví..nenudil som sa, ba sa aj usmieval..sem na Slovensko hra o milión doláčov nemá prečo prísť, takže sa Slovák nemôže cítiť ojebaný..teda nie Kazmom, na to tu máme polificov..ups..politikov..a ak Kazma robí popri tom charitu, fajn..ak nie..nuž, štát má makať tiež..proste za mňa pekných 75 % a päť kazmov hejterom naprotiveň.. ()

RustinParr

Na tento film som sa naozaj tešil a aj cez všetky tie nadávky a ohováračky aký je ten film zlý a vôbec nestojí za pozeranie som tomu stále dookola dával šancu. No nakoniec ma tento snímok milo prekvapil a vôbec som nečakal že si ho až takto užijem. Film má na české pomery veľmi lákavú kameru, nápady a príbeh. Nepamätám kedy som niečo takéto od našich bratov videl. Chápem prečo veľa ľudí film nechápe a neznáša ho pretože film má určitý a celkom závažný problém. Toto sa nedá brať ako film, je to skôr dlhé a dobre spracované video od Bartoška no na pomery filmov je to dosť amatérsky vyzerajúce. Humor tam niekedy bol no väčšinu filmu sa jednalo len o trápne pokusy o vtip. Jedna vec ktorú ešte musím pochváliť je hudba ktorú s radosťou počúvam do dnes. V skratke: Podarený  Český Money Heist. HODNOTENIE: 7,5/10 ()

Danielaaa

Do kina bych na to nešla, ale když se film objevil na Netflixu, byla jsem velice zvědavá. A konalo se velmi příjemné překvapení (a to zdaleka nejsem Kazmova fanynka). Nápad, zpracování, nadsázka, vtip, smazání rozdílů mezi zahraným a reálným, počítačová grafika = já byla nadšená. Buď to lid nepochopil nebo nechápu tak nízké hodnocení. Kazmovi po zásluze přeju ty vydělané prachy za film všemi deseti :-) ()

Kačis odpad!

Celé řešení šifry byl podvod, šifra neměla řešení. Díky Kamile, že sis zase udělal prdel ze svých fanoušků. ()

Erutan_Revol

Dannyho parťáci z wishe. Když odmyslíme mediální kampaň a vlnu pozornosti, kterou Kazma umí strhnout, tak byl příběh poměrně o ničem a děj nudný a nezáživný. Navzdory tržbám z kin to vyvolávalo dojem horšího televizního filmu nebo spíše tvorby na Youtube. Mělo to svoje momenty, ale humor se rychle okoukal a nic moc jiného děj dopředu netáhlo. 100 minut stopáže je ale ještě jakž takž udržitelných a na konci děj alespoň trochu graduje a má fungující závěr.  Herecké výkony nejsou dobré, nicméně to se dalo očekávat. Překvapila mě pěkná kamera a střih a místy hudba, která skvěle zapadla. Geniální byla i změna formátu a barev obrazu v místech, kde se Kazma obrací k divákům. Víc toho ale dohromady není. 4/10 ()

PunisherEDNA odpad!

OneManShow: Movie je obrovské zklamání. Od velkého Kazmy jsem očekával něco úplně jiného, a ne takhle ubohý odpad. Rok po premiéře film působí trapně a bez nápadu. Jednoduše řečeno, je to naprostá ubohost. ()

Tomdvab odpad!

Větší hovno nikdy nikdo v ČR nestvořil. A to byla konkurence po všech těch Langmajerovinách veliká. Kazma získal primát. Svůj k svému. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva