Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

fritol34

Ty bláho, proč tady lidi dávají odpad na film za kterým je vidět spousta práce a dobrých nápadů. Tohle není Vykoupení z vězení Shawshank. Já něco takového čekal a stejně jsem byl docela mile překvapený jak je to na české poměry ujetý. Dějová linka je slabší a občas nějaké hluché místo, ale dobrých pasáží taky dost a neodcházejte z kina po prvních titulcích. Nechtěl jsem na to jít do kina ale spokojený a zvedám Kazmovi hodnocení a doufám že to dotáhne na nějakých 65%. Že to bude opak ostatních filmů kde začínáme na 80% a pak jdeme na 65% :) ()

MonarC

Clovek by na zaklade neuveritelne medialni kampane cekal vyslovene bombu. Tento efekt se u me sice nedostavil, ale jako celek to bylo dobre. Kazma to mel/ma velmi dobre promyslene a film pokracuje prakticky i dal po skonceni filmu. ()

slaYerko

Paráda. Na Kazmových videách si fičím už od jeho začiatkov a vždy ma jeho spôsob humoru/odvahy veľmi bavil. A formát ONEMANSHOW to ešte pozdvihol na vyššiu úroveň. To čo táto jeho partička všetko dokázala, to je fakt neuveriteľné.  Čo sa týka tohto filmu, je to tak špecifický žáner, že sa to podľa mňa nedá s niečím porovnávať. A mne naozaj nenapadá nič, čo by som v tom filme spravil inak/lepšie. Preto dávam plný počet hviezdičiek a som tiež zvedavý ako dopadne súťaž z filmu plynúca. ()

M_I_A_13

Je vidět, že Kazma má okolo sebe opravdu skvělý tým lidí, protože tohle bylo nabušených 100 minut informacema a hlavně výtečně sestříhanýma (!) – pořád se něco dělo, takže divák neměl šanci se nudit. Hlavní dějová linie se mi zdála trochu slabší, možná ho jednoduše jenom jeho ex přítelkyně jednou nedokázala vrátit zpátky nohama na zem a všechno to bylo vlastně o dost jednodušší než celé drama okolo jejich vztahu ve filmu... ale je fakt, že i přesto jsem si v prvním momentě na konci říkala: „Bylo to takhle anebo nebylo?“, což bylo, hádám, záměrem, takže za mě dobrý :D Kazma je jednoznačně báječnej iluzionista, co umí udělat show, a v závěru při celkovém pohledu na tohle dílko, se mi film líbil, stejně jako ostatním v kině, řekla bych – už dlouho jsem neviděla v kině všechny diváky sedět dokud nedošly titulky do konce.)) ()

MiniRecenze

Heist movie, která nemá v české kinematografii obdoby. Každý kdo alespoň Kazmu a OMS trochu zná si z filmu odnese, co potřebuje. Všem, kteří vypálili odpad ze závisti a neznalosti vzkazuji jediné : Hateři, vyližte si pr*el!!! HEIST VS HATE!!! 9.5/10 ()

DexMASTER094

OBSAHUJE SPOILERY Nešel jsem na film s velkým očekáváním, ale odpad to rozhodně nebyl. Osobně bych dal 2-3*, ale protože mi přijde, že tady probíhá poměrně velký review bombing, dávám naschvál 5* pro kompenzaci. Film bych označil za satirickou komedii s možností vyhrát případně milion dolarů. Kazmovi polovinu filmu nevěřím a beru dílo s nadsázkou, ale všechno co řekl, platí. Řekl, že každý si něco odnese - dostali jsme herní karty. Řekl, že film skončí v reálném světě - to už se děje. Řekl, že ho nejspíše někdo zažaluje a proto jeden z hlavních partnerů filmu je právní kancelář - stalo se, žaloba padla a možná přijdou další. Takže podle mého skromného názoru bylo dodrženo, co bylo řečeno. Tento film je výborná marketingová kampaň na The Game. Kdo nechytnul indicie během filmu, má možnost jít na film opětovně kolikrát jen chce. Osobně jsem zachytil čtyři indicie, což na prolomení šifry nestačí. Znovu na film nepůjdu, ale věřím, že Kazmův plán se plní = finanční a mediální úspěch. Takže teď je otázkou, jestli hodnotit film, nebo genialitu záměru. Tento počin hodnotím veskrze kladně. Na konec technické údaje: v našem případě takřka vyprodaný sál (pondělí, cca 17:00), kde zbývalo maximálně 5-10 volných míst | kino jako celek se poměrně dobře bavilo, včetně mě | do konce titulků se zvedlo poměrně málo lidí | multiplex celý den hrál jen tento film, přesto všude narváno ()

Draconian

Oneman show jsem vždy sledoval rád. Kazma měl prostě vždy "koule". Takže na film jsem chtěl jít, ačkoliv jsem tušil, že o nějaký super filmový zážitek nepůjde. No a...nebyl. Nicméně nedávám ani "odpad", ani pět hvězd. Je to zkrátka někde mezi. A to v mnoha ohledech. Kamera, střih na velmi dobré úrovni. Film vypadá prostě dobře. Kontrastem k tomu je nepříliš zajímavá hudba a nedobré herecké výkony. Snaha byla u všech, ale u "neherců" jde znát, že prostě herci nejsou. Takže Kazma je šoumen, ale i přes snahu, to nebyl dobrý herecký výkon. V pasážích, které byly jako klasická "oneman show" to bylo vážně fajn, ale v hraných filmových sekvencích to působilo hodně prkeně a extrémně klišé. Nicméně...bavil jsem se. I humor místy fungoval, takže možná jsem vidlák, ale bavilo mě to prostě. Můžeme polemizovat celkově o smyslu filmu, o další velkolepé soutěži, zda si jen Kazma zas dělá ze všech srandu jen pro to, aby vydělal...ono promo snímku bylo dost nabubřelé a neodpovídá zcela realitě. Skutečností ale je, že to opravdu v rámci české tvorby vyčnívá. At už ve špatném nebo v zajímavosti. Absolutné chápu, když to je pro někoho ohromná kravina a ztráta času...a chápu i fanoušky Kazmy, kteří dávají vysoká hodnocení. Já sám se prostě bavil, i když mám raději ten původní klasický formát oneman show. Na soutěž prdím, ale Kazmovo tvorbu budu dál sledovat. 60 % ()

XereXess

Kazma je špatný herec, ale výborný mistr převleků. Celá ta soutěž s autem mě zajímala, no a navléknout to ještě na film? Proč ne. O půl 12 v noci sledovat na webce jak banda bláznů skáče přes betonové kvádry šifry, to je dokonalý. Ze srdce mu přeji úspěch a díky za takový příjemný oddych u filmu. Mám jeho tvorbu vlastně docela rád. ()

david141474

Čekal jsem šílenost, dostal jsem šílenost s příchutí dokumentu. Nová kazmovina je šílená, to je jasný. Humoru tam bylo za mě tak akorát. Hrátky s tématem film, byly solidní a byla v nich cítit spousta ironie. Úplně mě nenapadá moc co k tomu filmu/dokumentu říct, snad jen, že v e filmu je možné všechno a to se tady potvrdilo. Takový natáčení Tajného zákopu zde bylo představeno solidně, taky je to nejkratší film s nejlepším obsazením, který jsem kdy viděl. Pan Lajner nebo jaký bylo jeho jméno, byl solidní. Fanatický fanoušek Baníku byl božskej. U scén s ním jsem se několikrát málem posral smíchy. No herci byli solidní. Postavy byly solidní. Mě se jen zdálo, že to je film jen pro kazmovu přítelkyni, takže mě to trochu zmátlo, ale co už. A navíc ten film je jen soutěž, takže jsem za to vyhodil mých drahocenných 249 korun za toto. 8/10 Co si o tom myslím? To ví jen Lubor! (Olympia - 25.8.2023) ()

Grimaldi

Jak dokazují čísla návštěvnosti, síla Kazmova marketingu je velká, ale ani tak nedokázala zcela zachránit propady po úvodním víkendu. A já se tomu po shlédnutí filmu absolutně nedivím. I když jsem přijal fakt že se nejedná o klasický film ale o mix hraných a skutečných záběrů, co budou mít konec až v realitě, moc dobře snímek nefungoval ani v jedné rovině. I přes velkou snahu je to málo vtipné/napínavé/akční. Spíš než One Man Show jsem jako divák dostal jen originální omluvu bývalé dívce, za to, že ji Kamil asi podvedl. Tleskám za nápad a následnou propagaci díla, ale to není to co jsem chtěl vidět a ani potencionální výhra by mi neospravedlnila hodnotit líp. Umět Kazma líp anglicky, mohl s Markusem teď dělat světovou show v USA a ne moderně pojatý český product placement. Velká škoda. ()

Maraboy odpad!

Na onanmanshow mi přišla dobrá akorát kamera, nijak jsem se nebavil, Kazmu moc rád nemám, jeho tvorba je už několik let nudná, stereotypní. Doufám, že už nikdy nic nenatočí. ()

ricmont

Ať jste odpůrci či podporovatelé Kazmy tak jedno se uznat musí. Kazma ze svým týmem dokázal hromadu věcí a tento film je jeden z nich. Ovšem nejedná se o dokonalý projekt. Film se dělí na dvě části první je One Man Show jak ji známe a tam film funguje skvěle a jde vidět, že to Kazma nedělá poprvé. Ovšem když se film snaží být filmem tak na to nestačí. Chápu proč chtěl tohle Kazma natočit a vysvětlí na konci mi přišlo vlastně pěkné. A však zápletka ve stylu Dannyho parťáků prostě nefungovala. Nikdo by se nezlobil kdybychom dostáli do kin celovečerní One Man Show která by byla Full One Man Show ovšem takhle jsme dostali jen půlku. Ta druhá půlka je film který vlastně bez té první nemůže fungovat. ()

oli9

Kouknu jsem až na netflixu. Do kina bych na to nešel ale Kazma umí, umí z lidí dělat kokoty... A ne jednou, ale vícekrát... A jak jinak to dostat mezi lidi než jim ukázat, že snima vyjebe znovu a znovu??? ()

Lilith03

Kazma už není to, co býval... Prostřeno bylo fajn, pár dalších projektů taky, ale to je tak všechno. U mě jako člověk klesl už dávno, stejně tak jako každý, kdo dokáže podvést svého partnera. Hyenismus, hnus a já jen doufám, že jeho bývalá přítelkyně se k němu nevrátí, má totiž na víc. Film stál za pendrek, opravdu hovadina o ničem. Udělal reklamu sám na sebe a trapný pokus o omluvu své přítelkyni. Plus samozřejmě udělal reklamu na spoustu různých firem a za mě nepovedený způsobem, ale to je asi to poslední, co bych mu vyčítala. Ikdyž mi je jako člověk odporný, ikdyž se mi film nelíbil a i přes to, že mi zničil pohled na spoustu herců, protože třeba Sokola, ale i ostatní mám ráda a tím, že byli tady u mě dost klesli, tak stále nedám odpad. Jednu hvězdu za snahu a za to, že to nějak vypadalo si film zaslouží. Víc bohužel dát nemohu. Moje pocity po zhlédnutí jsou: Prosím, vraťte mi někdo 100 minut mého života... Jinak na závěr nejsem spokojená s tím, jak to dopadlo, Kazma už to prostě neumí. Jsem ráda, že jsem na tom nebyla v kině. Nejlepší je asi pustit si znovu Prostřeno a tím to skončit. ()

rigby

Však je to v názvu "filmu", tak co jiného jsem mohl čekat. Samoprezentace, onemanshow, reality show. Ale proboha proč to dávat do kin a vůbec prezentovat jako film. Vždyť se jedná jen a pouze o pokleslou zábavu dělanou jen a pouze pro peníze. Nebo v tom opravdu někdo vidí nějaký jiný smysl či účel? Jako video na youtube bych to bral, jako celovečerní film v kině je to opravdu úlet. Nicméně reklamní masáž svůj cíl splnila, našla si i mě a nyní si mohu jen nadávat, jak jsem naletěl. ()

tomino28

Velké herecké výkony, grandiózní příběh a především obrovské ohlasy provázely tento film, který si v kinech nenechala ujít velká část našeho vzdělaného národa, který cítil, že u události roku prostě nesmí chybět. Pokud za tohle někdo dobrovolně utrácel své peníze, tak je rovnou mohl vyhodit oknem, což by byla hezká paralela k dílu samotnému, kde slavný Kazma velkoryse hází jednodolarové bankovky obyčejným smrtelníkům z vrtulníku. ()

Grázl83

Onemanshow jsem nikdy neviděl a po shlédnutí zdejšího hodnocení filmu jsem čekal odpad. To se však nedostavilo a viděl jsem na české poměry dobře natočený originální film ve kterém fungovala i humorná složka. Překvapení a zasloužené 3*. ()

swenyx

Kazma přišel s další "onemanshow" tentokrát ale jako film. A v tom je právě ten problém, jelikož je to film, tak polovině věci nevěřím, nevěřím tomu že herci nevěděli o co jde a celý to bylo hrozně umělý. Kazmu mám fakt rád, to co dříve dělal byl strop, ale mám pocit že poslední povedená akce bylo to s tím bucketlistem, od tý doby to jde jen z kopce. Film se snažil být hrozně vtipnej a strašně cool, ale vůbec to nefungovalo a bylo to maximálně tak cringe. Musím ale ocenit budget kterej byl použitej na tenhle film, je to znát, vypadá to fakt pěkně, ale thats it. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva