Jako kočky a psi

Cats & Dogs

Mačky a psi

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2001, 87 min

Podle myšlení dnešních názorů bych měl dat odpad jelikož zde mluví zvířata :-) ale já ho nedám. Docela slušný film po zvířecí stránce na konci jsem se taky nasmál :-) ale po lidksé stránky herců je to tragédie takže 80 procent. Na to že jsem od toho nečekal nic naprostá spokojenost. Co mě překvapilo je jméno režiséra od člověka který později natočil neskutečnou sračku jménem Maska Junior jsem nečekla tak dobrý film.(28.10.2010)

• Goumen

Myslel jsem, že to bude roztomilá pohádka jako např.Neuvěřitelná cesta, ale když jsem viděl jak psi píšou na pc a spojujou se s tajnou podzemní základnou, dokonce s vlastním metrem, nebo kočky s noktovizory ve vlastních letadlech, hned mi bylo jasný, že jsem se sakra zmýlil. Tohle je film opravdu jen pro děti tak od 6 tak do 10 let.(22.8.2016)

• Dever

Soundtrack John Debney: 1. Main Titles - John Debney ,2. Neighborhood ,3. Lou the Dreamer ,4. Meet Mr. Tinkles/The Formula ,5. Kung-Fu Kats ,6. Meet the Team ,7. Russian! ,8. Team Theme/Montage/The Discovery ,9. Tinkles Plots/Limo Ride/Flocking Factory ,10. Blasting to Headquarters ,11. Lou Saves the Day ,12. Lou's Alive! ,13. Dress-Up Time for Tinkles ,(10.5.2011)

Rád ze sebe na chvilku udělám klidně jednoduššího jedince, ale já se u toho filmu fakt celkem pobavil - kočičí část "hereckého" ánsámblu byla slabší, ale ti čokli hlásili jednu hlášku za druhou - a z lidských rolí nezklamal tradičně Goldblum, jenž má asi navždy na triku přišito "bláznivý, případně svérazný vědec"....................moje hodnocení = 6,5 z 10.(9.2.2015)

Ano, animace nic moc, příběh dostatečně dementní, aby odradil kohokoliv od reprízy na hodně dlouho a pár zcela šílených zvířecích vychytávek. Jenže pak začne hlodat ten červík "ale hele, ten ruskej kocour..." a tak podobně a nakonec neodoláte:) Jenže tenhle interval je opravdu, opravdu dlouhý a nebýt někoho mladšího, kdo to ještě neviděl, nejspíš bych odolal;)(29.11.2006)