Jako kočky a psi

Cats & Dogs

Mačky a psi

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2001, 87 min

Rozpočet $60miliónovTržby USA $93,385,515Tržby Celosvetovo $200,687,492║ no otras, to ako pokračovanie z 2010 tohto čuda, ma oproti tomuto fakt aj nejakú úroveň(28.12.2008)

• LaciLC

Aj na bezmozgovú rodinnú "komédijku" to bolo dosť slabé. Film však mal pár vydarenejších miest, niekedy bol aj celkom svižný. Triky tiež stály za to, ale stále mám z toho veľmi nemastný-neslaný pocit. Raz sa to dá v pohode pozrieť.**a 1/2(13.8.2007)

Nápad je to opravdu dobrý. Cats and dogs je až na nevyváženost kdy se děj dělí na kočko-psí řežbu a rodinný sentimentální filmeček(což je i dilema hlavního hrdiny, agent x rodina) velmi slušný. A s přihlédnutím na krátkou stopáž(87 min) se opravdu moc nudit nejde. Ale připravované pokračování bych pojal rozhodně akčněji.(5.8.2002)

Ano, animace nic moc, příběh dostatečně dementní, aby odradil kohokoliv od reprízy na hodně dlouho a pár zcela šílených zvířecích vychytávek. Jenže pak začne hlodat ten červík "ale hele, ten ruskej kocour..." a tak podobně a nakonec neodoláte:) Jenže tenhle interval je opravdu, opravdu dlouhý a nebýt někoho mladšího, kdo to ještě neviděl, nejspíš bych odolal;)(29.11.2006)

• Sobis87

Ujetá zvířecí obdoba špionážních filmů, kterou jsem bohužel viděl až v dospělosti...jako dítě bych určitě projevoval větší nadšení.(27.1.2010)